Bugün: 21.09.2021

KÜNYE

www.hakimiyethaber.com haber sitesinin sahibi ve Genel yayın yönetmeni-Ahmet UZUN--


Editörler
Ahmet UZUN e-mail-ahmetuzunyalova@hotmail.com-Türkiye--0 5537076761www.hakimiyethaber.com Sitemizin temel ilkesi "DOĞRULUK" tur


Hiç kimse ırkı, cinsiyeti, sosyal konumu, kültürel yapısı, dili, dini inançları, sağlık sorunları ya da bedensel engelleri nedeniyle aşağılanamaz ve kınanamaz. Eleştiri sınırlarının ötesinde kişilerin politik görüşlerini, aile kurumunu ve toplumsal ahlaki kuralları sarsıcı yayınlara yer verilmez.
Kişilerin özel yaşamı, söz konusu şahsın açık ya da kapalı rızasını ortaya koyan yaşam şekli ve kamu çıkarları haricinde yayınlara konu edilemez.
Şiddet, zorbalık ve terörü özendirici, çocukları olumsuz yönde etkileyen, bireyler ve toplulukları övücü haberler ve yayınlar yapılmaz.
www.hakimiyethaber.com” sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, haber ve bu haberlere yapılan okuyucu yorumları ve araştırma sonuçlarının doğrulukları, bu bilgilere ve yorumlara dayanılarak yapılacak işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan dolayı www.hakimiyethaber.com sitesi sorumlu tutulamaz.
Hakimiyethaber sitesi Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.


Bizlerle iletişime geçmek, reklam yayınlamak, basın bülteni göndermek isterseniz veya eleştirilerinizi paylaşmak istiyorsanız yukarıdaki iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz