Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • Uluslararası Türkiye Düşmanları ve İşbirlikçileri!.

Uluslararası Türkiye Düşmanları ve İşbirlikçileri!.

Emperyalistler/Siyonistler/Kapitalistlerin yerli işbirlikçileri. "HAİNLER"

Türkiye Uluslararası Düşmanlarının Saldırısına Maruz Kaldı

31 Mart Salı günü Türkiyenin büyümesinden gelişmesinden rahatsız olan uluslararası Türkiye düşmanları yerli işbirlikçileriyle İstanbul Çağlayanda bulunan Dünyanın en büyük adliyesinde görevli Cumhuriyet başsavcısını esir alarak 8.5 saat sonra da öldürdüler. 


Uluslararası Türkiye düşmanları Emperyalistler/Siyonistler/Kapitalistlerin Türkiye temsilcilerinin bu eylemine bakınız kimlerden destek geldi.

 

Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen terör eylemine paralel gazetecilerden destek gecikmedi. Nazlı Ilıcak, Asım Yıldırım gibi isimlerin attığı tweetler DHKP-C’li teröristlere paralel örgüt desteği gibiydi. Paralel terör örgütünün de bu işteki rolünü tartışılır hale getirdi.


Aşağıdaki Siyah Başlıklar medyadan Alıntılardır

Paralel Yapı’nın yayın kurumu Samanyolu Televizyonu’nun haber spikeri Asım Yıldırım şehit edilen Savcı Mehmet Kiraz’ın rehin alındığı saatlerde DHKP-C’ye yakınlığıyla bilinen Halkın Sesi TV twitter adresinden yapılan duyuruyu RT etmesi tepkiyle karşılandı.

 

STV spikeri Yıldırım’ın RT ettiği twitte, “DHKP-C savaşçıları Berkin Elvan’ın hesabını sormak için şu anda Çağlayan Adliyesi’nde, eylemde” denildi. Yıldırım tepkiler üzerine paylaşımını geri çekti.

................................................................................................................................ 

Nazlı Ilıcak

Gülen örgütünün sözcüsü gibi davranan Nazlı Ilıcak, Çağlayan’daki olay hakkında şoke eden twitler attı. Ilıcak bir de şarkı paylaştı. Berkin Elvan bahanesiyle İstanbul Adalet Sarayı’nın basılıp, savcı Mehmet Selim Kiraz’ın rehin alınmasının ardından sosyal medyada hemen bir algı operasyonu başladı. Daha ilk saatlerden itibaren paralel yapıya mensup isimlerin attığı twitler dikkat çekti.

 

Bu mesajlar kime, nereye?

Teröristlerin binaya nasıl girdiği, silahların içeri nasıl sokulduğu en çok merak edilen konu olurken, paralel yapının güdümündeki bazı isimlerin hemen harekete geçtiği görüldü. Örgütün sözcüsü gibi çalışan bazı gazeteciler ve akademisyenler, konuyu sürekli dinleme operasyonlarında tutuklanan paralel polislere getirmeye çalıştı. Paralel örgüt bu bu teröristleri poşularının altından, gözlerinden tanırız diyerek nasıl bir ilişki içerisinde olduklarını açıkça dile getirdiler.

 

Gülen örgütü mensupları attıkları twitlerle, “telekulak polisler tutuklanmasaydı bu olay olmazdı, Cemaatçi polisleri tutukladınız bunlar oldu” şeklinde mesajlar verdi.

 

Gülen örgütü iyice köşeye sıkışmıştı

Bu durum, KPSS soruşturmasıyla, dinleme operasyonlarıyla, Fethullah Gülen’in mason olduğu yönündeki haberlerle iyice köşeye sıkışan paralel yapı için adeta ilaç gibi geldi. Bu olay sayesinde Gülen örgütü, hem alçakça bir algı operasyonuna girişti, hem de gündem değişmiş oldu. Gündem değiştirmeye yönelik bir eylem olduğu açıkça anlaşılmıştı.

 

Ilıcak’tan yoğun şekilde Gülen örgütü mesajı

Paralel yapıya yakınlığıyla bilinen Nazlı Ilıcak, olayın ilk dakikalarından itibaren yoğun şekilde algı çalışması yaptı. Ilıcak, alıntıladığı bir twitte “Serdar BAYRAKTUTAN gibi yiğitleri içeri atarsanız terörist bayrağını asar adliyeye.


Savcı esir!!!” derken, diğer bir twitinde “Cemaat’ten hayali bir terör örgütü yaratmaya çalışırken, gerçek teröristler ellerini kollarını sallayarak Adliye’yi basıyor. Kim sorumlu?” ifadelerini kullandı. Ilıcak bir başka twitinde de şöyle dedi: “Hırsızla darbeci kolkola girince, deneyimli ve dürüst polisler cezaevine girdi. Önleme dinlemesi suç sayıldı.TERÖRİSTİN önü açıldı”

 

Bizi Siz Delirttiniz

Nazlı Ilıcak’ın yine aynı saatlerde Cem Karaca’nın “bizi siz delirttiniz” şarkısını paylaşması da tuhaf karşılandı.

 

Öldürülen Savcıya Değil Teröristlere Üzüldüler

Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nin 6. katındaki odasında DHKP-C’li teröristler tarafından rehin alınması olayı devam ederken bazı gazeteci ve sanatçıların korkunç yorumları sosyal medyada büyük tepki çekti.

 

Ceyda Karan, Mirgün Cabas, Fehim Taştekin, Barış Atay, Melis Alphan, savcımızı şehit eden 2 teröriste açıkça destek veren twitler attı.


CHP Genel başkanı attığı çok sayda Tweetlerde Teröristleri eleştirmek yerine hükumeti eleştirmeyi tercih etti. Yani Tweetleri diğerlerinden farklı değildi..

.....................................................................................................................................

Peki şimdi ne olacak

Türkiye Cumhuriyetini dize getiremeyeceklerini kesinlikle bildiklerine göre eylemin amacının köşeye sıkışan paralelcileri gündemden düşürmeye yönelik olduğu bilinmektedir. Zaten yorumlara bakıldığında bunu anlıyoruz. Kılıçdaroğlundan tutunuz diğer tüm yorumcular eylemin sonucunun ölümle bitmeyeceğine inanmışlardı. Anlaşılan bir terslik oldu..

 

Devlet bugünden itibaren TAŞERON örgüt olduğunu bildiğimiz DHKP-C yi bitirmeye yönelik tüm güçlerini seferber edecektir. Şişli eski Belediye başkanının bu örgütü besleyerek okmeydanı civarında yerleşmesine katkı sağladığı istihbarat raporlarıyla sabit olduğuna göre bu taşeron örgütün kurtarılmış bölge ilan ettikleri ve özelikle ALEVİLER tarafından desteklenen yerlerde büyük operasyonlar yaparak bu örgütü bitirecektir.

 

Devlet bugünden itibaren eğer yasal düzenlemesi yoksa vakit geçirmeden yasla düzenleme yaparak Fransa örneğinde olduğu gibi yaptıkları yorumlarla teröre ve terör örgütlerine destek verenleri cezalandırmalıdır.

 

Devlet bugünden itibaren paralel çetenin tüm malvarlığına el koyacak şekilde yeniden organize olmalıdır.

Devlet bugünden itibaren “hainlere” kucak açan DOĞAN MEDYASI ile ilgilenmeli ve gerekli çalışmaları yapmalıdır.

Devlet bugünden itibaren KPSS den mağdur olan Milyonları sevindirecek kararlar almalı ve 2007 den sonraki KPPS imtihanları incelemeye alarak içlerinden nokta operasyonu yapabilecek yasal çalışmaları derhal yapmalıdır.

Devlet bugünden itibaren TSK içerisinde, Yargıda, Emniyette, MİT te, ve önemli olan çok sayıda kurum ve kuruluştaki paralelcileri devletin dışına itmelidir.

Devlet bugünden itibaren kur an ı kerimin deyimi ile BOZGUNCULUK sucunu yeniden tarif etmeli ve vahyin önerdiği cezaları alternatifleştirmelidir. Bu nokta da Bakara 191 hedef maddesi olarak algılanmalı ve Maide 33 ve 34 ayetlerin gereği yerine getirilmelidir.

 

Bugün herkesin bilmesi gerekir ki dünya genelindeki Türkiye düşmanları hainler tek çatı altında hareket ettikleridir.. Paralelcileri HDP/PKK lıları DHKP-C/CHP/MHP(SP ve Tüm sosyal ve siyasi hainler ortak çalışma ve dayanışma içerisinde hareket ettikleri net şekilde ortaya çıkmıştır.


MHP nin acziyetini sanıyorum MHP liler gayet iyi anlamışlardır. TBMM de bu hainlerle birlikte hareket ederek istemedikleri İÇ-GÜVENLİK PAKETİNİ engellemeye çalışmışlardır. MHP nin bu hareketi MHP nin ve dolayısıyla Türk Milliyetçilerinin boynunda kara zincir olarak kalacaktır.


Cenaze Törenine katılmamak terörün yanında yeralmak demektir. Dünyanın neresine giderseniz gidiniz bu durum değişmez. 


DHKP-C-/CHP/MHP/HDP/SP Artık böyle anılacaklardır. İnsandan daha değerli bir varlık yoktur olamazda. Gerekçeleri ne olursa olsun cenazeye katılmadıklarını kimseye izah edemeyeceklerdir. Başka saldırı olacağını bildiklerinden katılmadıkları halkımızın genel kanaatidir..

 

Netice olarak Anadoluda yaşayan Tüm insanlara tüm gençlerimize diyorum ki; istikrarsızlık demek gencin hayatını yoketmek demektir. Bu hainlerin tüm çalışmalarını inceleyiniz, araştırınız ve öyle karar veriniz. Anadolu gençleri milli ve manevi değere sahip olan gençlerdir. Bilmediklerinden dolayı kullanılmış olduklarını görüyor ve diyoruz ki; EN KÖTÜ AKP  Lİ BİLE EN YİYİ HAİNDEN İYİDİR.. Ülkesine, milletine ve geleceğine karşı uluslararası komploların içerisinde olmayan tüm gençlerimize merhaba diyoruz.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2018

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.