Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • Türkiye Huzur ve Saadete Koşuyor

Türkiye Huzur ve Saadete Koşuyor

Bulunmaz lider Recep Tayyip Erdoğanla dünya bizi bekliyor

 

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayip Erdoğan törenle 12. Cumhurbaşkanlığı için adaylığını açıkladı.

 

Bu adaylık açıklamasının dünyadaki yangılanmaları şöyle oldu.

“Türkiye Dünyanın Lideri Olmak İçin En Büyük Adımı Attı”

 

Evet dünya Başbakanın Cumhurbaşkanlığı adaylığını böyle okudu. Anadolu insanının hamurunu yoğuran İslam dini bu büyük yeteneği dünyanın hizmetine sunmakta kararlı gözükmektedir. Recep Tayip Erdoğanın Cumhurbaşkanlığı adaylığı sadece Türkiyeye değil tüm dünyaya huzur ve saadet getireceği beklentileriyle ilişkilidir.

 

Kapitalizmin pençesindeki insanlık bir kurtarıcı beklemektedir.

Recep Tayip Erdoğan önderliğindeki Türkiye dünyaya önereceği Asr-ı Saadet modeli olan VİCDANİ SİSTEM ile  gelir dağılımı adaletinden yargısal adalete kadar her şey değişecektir. İnsanlık huzur ve saadet bulacaktır.

 

Hayatın din olarak bilindiği İslam aleminde bu değişim ve dönüşümleri yapmak çok kolaydır. Vahyin rehberliğinde insanların bir vahdetleşme yaşayarak bir araya geleceği ve tüm dünyaya gelir dağılımı adaleti başta olmak üzere huzur ve mutluluk getireceği şimdiden bilinmelidir.

 

Dünya emperyalizmi kurduğu sömürü kurumlarını bir bir dağıtacak yegane güç VİCDANİ SİSTEM in gücüdür.

 

-Sadaka  (komşuluk vergisi)

-Zekat     (fakirlik vergisi)

-İnfak      (savunma ve Eğitim vergisi)

-Servet vergisi   (otoriteden kaynaklanan zenginlik vergisi)

 

Sosyal ve ekonomik dokuyu adil hale getirecek olan yukarıdaki sistem aynı zamanda vahyin dinamiklerindendir. İnsanlığı sömüren gelir vergisi sistemini kaldırılacak ve İnsanlık beklediği vicdani sisteme koşmaya başlayacaktır. İşte Recep Tayip Erdoğana karşı çıkış bundandır.

 

CHP nin kemikleşmiş İslam düşmanlığı yapısına rağmen İslamcı bir aday gösterilmesine ses çıkartamadığını iyi okumak lazımdır. Vatikanın belirlediği adaya karşı koymak gibi bir lüksleri asla ve asla olmayacaktır.

 

Türkiye Tarihi günlerini yaşıyor

Türkiye dünyanın liderliğine koşuyor

Türkiye dünyayı emperyalist kapitalist Siyonistlerden kurtarmaya koşuyor

Türkiye huzur ve saadete koşuyor

 

Anadolu insanının bu mesajları almış olduğu düşüncesiyle Rabbim yardım eyeleye..

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1377

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.