Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • TRT nin Gece Bültenini İzlediniz mi?

TRT nin Gece Bültenini İzlediniz mi?

Panik Yok. Asparagas Kurgu...

TRT GECE BÜLTENİ
-Türk Hava kuvvetlerine ait F-16 lar gece saat 03.00 sularında Eskişehirden havalanarak Suriye lideri Esadın konağı ve Esadın Silah depolarını bombalayarak İsrailin stratejik noktalarını ve Sisinin konağını bombalayıp Trablusgarp Askeri havaalanına indiler.

-Türkiyenin yaklaşık 65 vilayetinde vatandaşlar Kürtlere ve paralelcilere ait ait evleri ve işyerlerini cadde ortalarını toplayarak ateşe verdiler.

-İstanbulda kürtlerin oturduğu mahalleler Milis güçlerle kuşatılmış durumda. Esenyurt ve gazi mahallerine giriş ve çıkışlar engellenmiş durumda.

-Maliye bakanlığından yapılan açıklama da bu ay işçi, memur ve emeklilere maaş ödemesi yapılamayacağı darphaneye para basma emrinin verildiği ancak yeterli miktarda para basma kağıdı olmadığından para basılamadığı ve maaşların ödenmeyeceğini açıkladı.

-Maaşların ödenmeyeceğini öğrenen vatandaşlar köylerdeki akrabalarının yanına akın etmeye başladılar.
İstanbul Büyük Şehir belediye başkanı Kadir Topbaş; bu gece İstabuldan köylerine göç edenlerin sayısı 3 milyonu geçti..

-Türkiyenin tamamında cadde ve sokakları MİLİS güçler korumaya başladı. Giriş çıkışları Milis güçler tarafından kontrol edilmeye başlandı.

-Diyarbakırda toplanan Kürt kongresinden açıklama geldi; Bizler bu oyuna gelmeyeceğiz, Ne paralel ne CHP ve nede HDP bizi temsil etmemektedir. Kürt halkı Türkiye cumhuriyetinin yanında olmaya devam edecektir.

-CHP, HDP Teşkilatları Boşaltılarak eşyalar aşteşe verildi..Kürt liderler tutuklandılar..

-Anayasamıza İdam maddesi ekleniyor; MHP ve AKP anlaştı yasa yarın meclise sunuluyor.

-Paralelcilerin Medyasına Milis güçler tarafından el konularak yayınlar durduruldu.

-Başını paralelcilerin çektiği çok sayıda hain öldürülmekten korktukları için için havaalanlarına akın ederek kaçmaya çalışıyor.

-Bu arada son dakika haberi geldi, Sarayı Bombalanan Esad ve Sisinin öldüğü, İsrail havaalanları bombalandığı için İsrail halkının gemilerle ve arabalarla Filisitinden kaçmaya başladığı bildiriliyor.

-Başbakan Davutoğlu; Biz Türk ve Kürtler olarak bu oyuna gelmeyeceğiz. Bir hafta sonra hainlerin ülkemizden temizlendiklerini hep beraber göreceğiz diyerek topyekün kenetlendik dedi.

Bir sabah uyandığınızda bu haberlerle karşılaşmak istemiyorsanız akliselim olmaya çalışınız. Unutmayınız ki içimizdeki hainler böyle bir Türkiye istiyorlar. Yukarıdaki senaryonun gerçekleşmesine çalışan hainlere fırsat vermeyelim...

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1690

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.