Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • Terör Örgütlerini Onlar Yönetiyor

Terör Örgütlerini Onlar Yönetiyor

CIA, MOSSAD, M15 İslami Terör örgütlerinin kurucuları ve yöneticileri konumundadır.

Terör Örgütlerini Onlar Yönetiyor

İsrailin saldırısının arından dünyada yeni bir dönem başladı. Bugüne kadar Müslümanları terörist gösterebilmek için cehalet içerisindeki Müslüman gençleri ağlarına düşürerek terör kamplarında eğittikleri ortaya çıktı.

 

Üsame Bin Laden  CIA elemanı olarak Afganistana gitmişti. Bir süre sonra Usameye farklı bir görev verdiler. EL-KAİDE adında bir terör örgütü kuracaksın ve eylemler yaparak ABD nin Afganistanı işgaline zemin hazırlayacaksın. Verilen görev hassasiyetle yerine getiriliyor ve Afganistan NATO nun kuruluş amacına aykırı bir şekilde NATO kuvvetleriyle ABD tarafından işgal ediliyor.

 

Üsame Bin Ladenin görevi bitmiş olacak ki çocukların bile inanmayacağı bir senaryo ile “öldürüldüğü ve okyanusta balıklara atıldığı” yalanı söylenerek dünya kandırıldı. Oysa Üsamenin bugün ABD de yaşadığını herkes bilmektedir.

 

EL-kadienin ABD nin taşeron örgütü olduğu son olaylardan da anlaşılmaktadır.

Bugün İslam alemindeki tüm terör örgütlerinin Mossad, CIA ve M15 Tarafından yönetildiğini görmekteyiz. Hizbullah hakkında net olmamakla beraber hizbullahın Suriyede yaptığı işlere bakıldığında İŞİD den EL-NUSRA dan ve EL-KAİDE den geri kalır yanlarının olmadığını görüyoruz.

 

İŞİD adındaki örgüt tamamen sunni oluşum sonucu ortaya çıkarılmış bir örgüttür. El-Kaideden ayırılarak kullanıma hazır hale getirilerek şiilerin Irak ve Suriyedeki örgütlenmeleri hedef alındı. El-Nusra da El-Kaideden ayırılarak El-Nusraya ÖSO elemanları hakkında Esad ve ekibine bilgi aktarması casusluk yapması ve Esadı koruma görevleriyle teçhiz edildi. Şuan bu örgüt Esadın çevresinde koruma görevini üstlenmiştir.

 

Geçen yıl Medyaya yaydıkları bir haber aslında her şeyi özetliyordu.

“ABD ve İngiltere Suriyeli muhaliflere silah yardımını durdurmuştu”!..

Haber doğru idi. Ancak silah yardımını durdurdukları Suriyeli muhalifler Esada karşı olan muhalifler değildi. İŞİD ve EL-NUSRA idi. Sebebi ise İŞİD ve El-Nusra ya yaptıkları silahlar Özgür Suriye Ordusu mensuplarının eline geçmişti. Bundan dolayı İŞİD ve EL-NUSRA ya silah yardımına ara verdiler.

 

İŞİD i Suriyenin karadeniz kıyısından alarak Türkiye sınırına yerleştirdiler. Amaçları Türkiyenin ÖSO na yaptığı yardımı engellemekti. Bunda başarılı olamayan İngiltere ve beraberindeki ABD İsrail İŞİD militanlarının Esad muhaliflerini öldürmeleri emrini verdiler. 4 binden fazla Esad Muhalifi çeşitli şekillerde öldürüldüler. Bugün itibariyle İŞİD ve EL-NUSRA nın tüm silahları ABD ve İngiltereden geliyor.


Bugün İsrailin Gazzeye saldırması tesadüfi değildir.

Türkiyedkei Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğanı seçtirmemek için gazzeye kara harekatı başlatılacak ve Türkiyedeki Cumhurbaşkanı adaylarından birisinin devreye girmesiyle harekat sonlandırılacaktır. Böylece bir taşla iki kuş birden vurulmuş olacak. Hem Recep Tayyip Erdoğanın söylemlerinin Ortadoğu da bir işe yaramadığı hatta dünyada bir işe yaramadığı medya sektörleri tarafından sürekli konuşturularak.

 

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda alınmasının önüne geçilecek, hem de o adayın baştan beri söylediği İsraille iyi ilişkilerin Müslümanların işine yarayacağı düşüncesinin doğru olduğu üzerinde durularak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın Recep Tayyip Erdoğana tepki göstererek kazanmasının önüne geçilecek.

 

Bu süreçte sürekli kullandıkları vatandaşlar özellikle solcu guruplar sokaklara dökülerek Recep Tayyip Erdoğanın yanlış yaptığı ve Türkiyeyi dünyada yalnızlaştırdığı söylenecek. Tüm bunlar bir proje kapsamında devreye sokulacaktır.

 

Türkiye bugün karşı karşıya kaldığı durumu çözemezse her şey eskiden olduğu gibi Siyonist Yahudi kapitalistlerinin eline geçecektir. Ak-Partiye olan güven bitirilecek ve Ak-parti iktidardan uzaklaştırılacaktır. Bu belki bir senaryo gibi gelebilir ama önümüzdeki günlerde benzeri hareketler görebileceğimizi düşünüyorum..

 

Kurgulanan proje bu

Emin Çölaşan “ben olsam Müslümanlara Ramazanda saldırırdım” diyerek bu projenin mesajını vermiş olabilir.

 

Bugün herşeye rağmen dünya gördü ki Müslümanlar arasında Terör örgütü yok. Müslümanla terör aynı yerde olamayacağı bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

 

Dün gece İŞİD terör örgütünün Twitter hesabından aşağıdaki mesajı çekmesi durumu anlatmaya yetmektedir.

 

IŞİD militanları İsrail`e neden saldırmadıklarını twitter üzerinden tuhaf bir mesaj yayınlayarak açıkladı. Mesajda "İsrail fitneye karışmadığı sürece onlara dokunmayacağız" dediler.

 

Demek ki Ortadoğu da fitne çıkartanlar Filistinli mazlumlar ve çocuklarmış. İŞİD bu düşüncesinde yalnız değil ki,; Almanya ve Fransa da Haması suçlayarak Fitne çıkartmamalarını tembihlediler.

 

Buradan okuyucularımıza seslenmek istiyorum ki eğer Allah cc ın kitabına değilde mezheplere ve meşreplere göre hareket ederseniz sizleri de kullanmak için sıraya koyabilirler.

 

Bakınız İran İsraile ses çıkartıyor mu? ABD yi suçladı Hamaney. Neden mi ABD yi suçladı. ABD İŞİD le Petrolleri kontrol etmek ve İranın Suriyede üstlendiği rolle elde ettiği üstünlüğü yok etmek istemesindendir. İşte bundan dolayı Hamaney ABD ye kızmaktadır.

 

İran Suriyedeki hatasını çok ağır kayıplarla vermeye başladı bile. Bundan dolayı da Filisitn meselesini görmezlikten gelmektedir. Zaten Mısır olayında da Yahudi SİSİ nin yanında yeralmışlardı.

 

Müslümanlara düşen ise sadece ve sadece Allah cc vahyine sarılmak ve Allah cc istediği şartları yerine getirerek yeniden Allah cc  ın yardımını almaktır. Gerisi boş söz ve boş uğraş olmaktan öteye geçmeyecektir. Vesselam

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2055

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.