Bugün: 19.02.2020

Tasfiye Edilen Müslümanlar

Tasfiye İşlemi Gülen Hareketine, Psikolojisi ise Tüm Müslümanları Etkilemektedir.

Türkiye en büyük tehlikeyi GEZİ Olaylarında atlattı. Gezide Başarılı Olamayan Güçler hemen kolları sıvayarak aşağıda düşündüğüm projeyi yürürlüğe koydu sanıyorum. Taşlar başka hiç bir şekilde yerine oturmuyor.

Gülen Hareketinin Tasfiye Edilmesi İşi Sanıldığı Gibi Türk Yetkililerin İşi Olduğunu Düşünemiyorum. İngiliz Amerikan Alman ve İsrail Heyetlerinin Konuyu Aylarca/Günlerce Tartıştıktan Sonra Aldıkları Karar Neticesinde Olduğunu Düşünüyorum.

Türk Kamusal Alanı Ellerinde Bulunduran Gülen Hareketi Gülen`in Ölümünden Sonra Dizginlenebilemeyeceği Düşüncesiyle Kamuda Rüşvet, Yolsuzluk, İçki, Kumar, Uyuşturucu ve Fuhuş Gibi Gayri Meşru İşlerin Kamusal Desteğinin Olamayacağı Günlerce Tartışıldıktan Sonra Uluslararası Güçlerle İşbirliği İçerisindeki Cemaat Üyeleri Yurtdışına Çıkartılarak Cemaatin Kamudan Tasfiyesi Süreci Başlatıldığını Düşünüyorum.

Cemaat=AKP/AKP=Cemaat Olduğu İçin İlkönce 17/25 Aralık Operasyonuyla AKP ile Cemaatin Arası Açılarak Süreç Devam Ettirildi Diye Düşünüyorum.

Ancak Cemaat Üyelerini Kamudan Tasfiye İçin Terör Örgütü Yaftası Vurulmalıydı. FETÖ denildi Ancak Tek Kişiyi yaralamayan Bir Cemaatin Terör Örgütlüğü Hiç Kimse Tarafından kabul Görmeyeceğini Hesap Edenlerin 15 Temmuzu Planladıklarını Düşünüyorum.

TC. Ziyniyetiyle Gülen Hareketinin Zihniyeti Aynıdır. Her İkiside Mezhepçi-Meşrepçi-Hadisçi-Mehdicidir. TC nin Gülen Hareketini Tasfiye Etmesi Söz Konusu Değildir. TC Gülen Hareketini Tasfiye Edecek Olsaydı TC nin Din Öğretisini Kur an ı Kerime Endeksleyerek Meseleyi Kökten Çözmüş Olurdu. Ayrıca Aynı Düşünceye Sahip Çok Sayıda Tarikat ve Gurubun Kamuda Etkin Olduğunu da Biliyoruz.

Dolayısıyla Tasfiye İşlemi Emrini İngiliz, Amerika, Alman ve İsrail Heyetlerinin Verdiğini Düşünüyorum.

Uluslararası Güçler Türk Kamusunda Müslüman İstemediği Bilinenler Arasındadır. Tasfiye İşlemi Gülen Hareketine, Psikolojisi ise Tüm Müslümanları Etkilemektedir.

Cemaati Kamuda Tasfiye İşinin Perinçek Ekibine Verildiğini Düşünmekle Birlikte Sayın Erdoğan`ın Bu Konuda Olumlu veya Olumsuz Herhangi Bir Dahli Olduğunu Düşünmüyorum. Zira PKK Sempatizanlarına/Yandaşlarına Yapılmayan Mala Mülke El Koyma ve Kamudan İhraç İşlemleriyle Birlikte Hayali Suç İsnat Ederek Cezalandırma Cemaat Üyelerine Rahatlıkla Yapılabilmektedir. Gülen hareketinin hiç bir düşüncesine katılmam. Hareketi en fazla eleştirenlerden birisiyim. Ancak " Bir Topluluğa Kininiz Sizi Adaletsizliğe Sevketmesin" ayeti benim için önemlidir.

Müslüman Aklederek Adaletli Olandır. Adaletin Olmadığı Bir Yerde Hayat Olmayacaktır. Ankesörlü Telefondan Arandın Denilerek Kapıya Konulan Vatan Evlatlarının Çocukları ve Torunları Bu Durumu Hiç mi Hiç Unutmayacaktır. Benim Bu Düşüncelerime Komplo Teorisi Diyebilirsiniz. Bende Sizlere Şöyle Derim "Dünya Dönüyor" Beyler.

Öyle Tahmin Ediyorum ki Tarih Beni Doğrulayacaktır. Vesselâm

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 579

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.