Bugün: 14.12.2018

SURİYE VE İRANI KURTARALIM


 AH İRAN VAH İRAN

Dünya müstekbirleri yeni bir oyunun peşinde. İran bu oyuna çanak tutmaya devam etmektedir.

Suriye deki ajitasyon artarak devam etmektedir. Kudretli dünya devletleri ise bu ajitasyonun daha da artmasını istemekte ve atılan her bomba, öldürülen her vatandaş için ağızları açılırcasına gülmektedirler.

Neden mi?

Nedeni çok açık. Mahallenin hüsnüsünün adamları hüznünün mahallesine bomba yağdıra yağdıra hem öldürecekler hem de ölerek bitecekler , netice itibariyle geride kalanlar suriyeye sahip olacaklardır.

Sonra ise tüm dünya müstekbirleri irana saldıracak ve iran için dünyada ağlayacak kimsede bulunmayacaktır.

Üzülüyorum iran halkı için. Üzülüyorum 2500 yıllık iran için. Üzülüyorum iran devrim muhafızlarının suriye halkını öldürmesine. Üzülüyorum Lübnan hizbullahının suriye halkını öldürmesine. Üzülüyorum basralı şia gönüllülerin suriye halkını öldürmesine.

 

Ve soruyorum;

Sizin bombalarınızla Siyonist İsrail bombaları arasında ne fark var.

Filistinlileri şehid eden Siyonist askerleri ile Suriyelileri şehid eden sizin askerleriniz arasında ne fark var.

Ve diyorum ki;

Yazık ettiniz İrana

Yazık ettiniz kendinize

Yazık ettiniz geleceğinize

Yazık ettiniz düşüncelerinize

Hem dünyanızı hem de ahiretinizi kaybettiniz. Suriyeye filistine üzülenlerin iran halkına da üzüleceklerini bilmelisiniz.

Bugün İranı yönetenlerin Esaddan farkları olduğunu düşünmüyorum.

Yoksa

Nerede Ali şeriatinin torunları

Nerede mutahharrinin torunları

Nerede humeyninin torunları

İranda bir tane feraset sahibi insan kalmadı mı? Göz göre göre İranın sonunu hazırlıyorlar. Neredesiniz ey vicdanı olan İranlılar. İş işten geçmeden liderlerinizi uyarınız.. Bir kere ölün bin kere değil. 

Suriyeyi seyreden dünya, İrana karşı seyirci olmayacaktır. Önderleriniz ulusal milliyetçi olabilir.

Siz tarih yazan humeyninin torunları değilmisiniz?. İranın ve İranlıların yok olmasına neden göz yumuyorsunuz.

Belli ki Ahmedinejatın bomba yağdırmasından korkuyorsunuz. Belli ki ölmekten korkuyorsunuz. Belli ki zevk ve sefanızdan korkuyorsunuz.

Bu korktuklarınızın tümü Suriye de vardı. Onlar korkularını yenmeyi başardılar. Korkularını yeneler zalimleri de yenerler.

"bu çağrımız İran halkının ayaklanması için değil, ayağa kalkmaları içindir".

Ey Ahmedinejat

Yarın müstekbir dünyaya dur diyebilecek sözün olmasını istiyorsan zalim esad devrilmeden sen suriyeyi suriye halkına teslim et. Ben yaptım deki yarın seni savunabilecekler olsun. Tüm islam aleminden özür dile. Eğer inanıyorsan Allah cc yalvar ki seni bağışlasın.

Aksi halde ey nejat kendinle beraber bir tarihi yok edeceksin. Ulusal milliyetçilik hastalığından kurtul evrensel Müslüman ol. Suriyedeki vahlar ahlar yarın ohlara dönüşmesin. Unutmaki senin petrolünde İrak ın petrolü gibi maliyeti 1,5 -2 dolardır.

 

Ey Müslümanlar düşünceleriniz mi kurudu. Fikir mi üretemiyorsunuz. Toplanma yerimiz Çağlayan, Mesajımiz İrana olsun. İran liderlerinin kafalarını “kum” kentindeki kumlardan çıkaralım. İranlıları ve İranlıların vicdanlılarını uyandıralım. Gelin dünya müstekbirlerine karşı bunu başaralım.

Hem suriyeyi hem İranı kurtaralım.

Ama nerede Türkiyeli Müslümanlarda bitmiş. Tayyip yapsın bana ne demektedirler. Sanki kendi yerlerine tayyip hesap verecekte. Hem tayyip en büyüğünü yapmaktadır. Sen ne yaptın ve ne yapıyorsun.

Tüm duyarlı Müslümanları suriyenin ve iranın kurtuluşu için eylemlere davet ediyorum.

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.