Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • Şeytanların Ortadoğu Sofrası!.

Şeytanların Ortadoğu Sofrası!.

Organizatörlüğünü İngilizlerin Yaptığı Tetikçiler ABD İran ve İsrail Ortadoğuda Şeytani Görevlerini İcra Ediyorlar. Şüphesiz ki en büyük şeytan yani baş Şeytan İngilizlerdir.

Dünya şeytanı yanında bulundurduğu İsrail ve İran ile Ortadoğudaki çıkarlarını korumak için ortadoğu halkını katlederek ve zayıf bırakarak amaçlarına ulaşmak istemektedir. Büyük şeytanın her zaman yanında yer alan İran dünya Müslümanlarını da bloke etmeyi/yanlış yönlendirmeyi başarmıştır. Humeyniyi Tahrana getiren uçaktakilerin yarısından çoğunun CIA ajanı olduğunu bildiğimize göre oynanan oyunun nerede ve nasıl sonuçlar vereceğini de anlamamız gerekmektedir.

ABD nin ortadoğu karakolu olan İsrail ve İranın zaman zaman At-İt Talaşı yaparak bölge halkını ve Müslümanları farklı yönlere kanalize etmeyi başarmışlardır.
Bugün gelinen noktada İran ile ABD Askerleri Musulda aynı cephede beraberce savaş vermektedirler. Verilen savaş DEAŞ-IŞİD e karşı gözükse bile asil savaş Müslümanlara karşı bir savaştır. El-Kaide ABD nin Müslümanları baskı altına almak için kurduğu örgüttür. IŞİD de El-Kaideden ayrılan ve selefi ekole sahip oldukları halde Maliki tarafından katlettirirlen Suninilerin sahiplendikleri bir örgüt haline getirilmiştir. Dünya şeytanı ABD ve ortadoğudaki karakolları İsrail ile İranın oynadığı rollerle Müslümanların topraklarına hakimiyet kurduracakları piyonlar aramaya devam etmektedirler.

Beş yıl önce Suriye liderine bunu teklif etmiş olsaydılar Suriye lideri zalim esad kabul etmeyecek ve karşı çıkacaktı. Beş yıl sonra Suriyeyi kaybedeceklerini anladıklarında Suriye zalimini muhatap alacaklarını ve durumu kendisiyle müzakere edeceklerini söylemektedir.

ABD Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) Direktörü John Brennan

Hiçbirimiz, Rusya, ABD, koalisyon, bölge ülkeleri Şam’daki siyasi kurumların ve hükümetin çöküşünü istemiyor” dedi.

Öte yandan ABD dışişleri bakanı Kerry de Zalim Esadla müzakere yapmak zorunda olduklarını söylemesi ortadoğuda Türkiyenin izlediği siyaset karşısında adeta mağlubiyetlerinin ifadesi olarak tarihe geçecektir sözleri sarfetmişlerdir. Türkiyenin bu coğrafyada Tuzağa düşmeden attığı adımlardan rahatsız olan ABD, İran ve İsrail tek çare olarak Zalimlerin iktidarının devam etmesi ve Türkiyenin Ortadoğudaki hedeflerinin önüne geçilmesi olduğu anlaşılmıştır.

PKK nın silah bırakacağını anlayan dünya şeytanları ABD İran ve İsrail PKK nın silah bırakması demek Türkiyenin sınırlarının Musul-Kerkük ve Şam a kadar dayanması demek olduğunun bilincinde çaresizce zalimlerden yardım istemek ve medet ummak zorunda kalmışlardır. Ankaranın siyasetine yenik düşen bir dünya görmekteyiz.

ABD`nin önümüzdeki seçimlerde Başkan adaylarından olan Paul, `Kürdistan`ın sınırlarımı kendi ellerimle çizeceğim, onlara bir ülke sözü veriyorum` dedi
Tüm bunları bir çatı altında topladığımız zaman PKK ile yani Kürt-Türk kardeşliği pekiştirildiğinde dünyanın en güçlü devletinin Türkiye olacağını bilen bu zavallı sömürücüler bunu engellemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Türkiyenin izlediği yıpratıcı politikadan rahatsız olan dünya şeytanları ABD İsrail ve İran bu durumu tersine çevirebilmek için canla başla çalışmaktadırlar. IŞİD ın kurucuları olan CIA-Mossad ve İngiltere İranın IŞİD e benzer bir örgüt kurmasına da yardım etmektedirler. IŞİD e karşı koalisyon oluşturan güçler Irakta IŞİD e karşı Mücadele ederken Suriyede Esad a karşı savaşanları bombalamaktadır. Iraktaki IŞİD in sunnilerin eline geçmesinden korkan dünya şeytanları Irak içersinde IŞİD Bahanesiyle sunnileri yoketmeye çalışmaktadırlar. Aynı örgütün Suriye kolu Esadla birlikte savaşmakta ve Muhaliflere ait cepheler koalisyon güçleri tarafından bombalanmaktadır.

CHP ye mensup kişilerin Esad ile Dünya şeytanları arasında arabuluculuk görevi üstlenmelerine şaşmamak lazımdır. Bu önümüzdeki seçimlerden önce gündeme gelebilir. Dünya şeytanlarının Türk muhalefetinin arabuluculuğuna ihtiyaçları olmamasına rağmen sırf seçimler öncesi muhalefete prim yaptırmak için böyle bir yola başvurmaları beklenmelidir. Kollektif çalışmalar yaptıkları paralel çete ile bir tarikatın bir bölümünden bu yönde teklif gelebilir. Nitekim Kılıçdaroğlu "ortadoğuda barışı biz getiririz" diyerek bunun işaretini vermektedir.

Oynanan oyun planlı bir şekilde devam etmektedir. Dünya şeytanları İran, ABD ve İsrail Türk-Kürt kardeşliğinin kendi egemenliklerini sona erdireceğinden emin bir şekilde korku ve panik içerisinde önlerine gelen her canlıyı öldürmekle meşguller.


Türkiye dünya şeytanlarının tüm oyunlarına rağmen dünyanın en fazla büyüyen ülkesi olması muarızları deliye çevirmektedir. İçimizdeki hainlerle işbirliği içerisinde çalışan dünya şeytanları 17 Aralık operasyonunu da Tahrandan yönetmişlerdi.

Türk hükumetinin içerideki başarısızlığını fırsata çevirmeye çalışan bu güçler her hareketinde açık vermeye devam etmektedirler. Türk hükumetinin özellikle işsizlik fonundaki atıl parayı işsizlere ve emeklilere dağıtarak içerideki olumsuzlukları bir nebze olsun olumlu hale getirmesi beklenmektedir. Yıllardır ertelenen reformlardan dolayı Türkiye halkı geçim sıkıntısı ve işsizlik yaşamaktadır. İçeride hemen hemen her alanda başarısızlıklar mevcuttur. Türkiyenin ivedilikle yurtdışından iş aramak mecburiyeti vardır. Bundan dolayı da yurtdışına çıkışları kolaylaştırması gerekmektedir.

Her şeye rağmen Büyük ve Yeni Türkiye hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2872

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.