Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • Sevgili Gençler! Yeni Aşkınız Bu Makale İle Başlasın!..

Sevgili Gençler! Yeni Aşkınız Bu Makale İle Başlasın!..

Anneni babanı kardeşlerini bombaların enkazından kaldırdığını empati yap..Halep ve Bağdatı örnek al..Ülkene sahip çık.

Sevgili Gençler! Yeni Aşkınız Bu Makale İle Başlasın!..


Gençliğe Çağrı

 Gençlik geçmişini muhasebe edemeyen anlamında kullanılan bir kelimedir. Yani geçmişi yoktur. Yaşı olmadığı için ve sorumluluk düzeyine 15-16 yaşlarında ulaştığı için geçmişte neler olduğunun muhasebesini yapamayacak durumdadır. Bu durum gencin elinde değil bu fıtrat gereği bir durumdur.

 

Saygıdeğer Gençler

Yaşadığımız coğrafya bu güne kadar çok hainler ve çok hainlikler gördü. Ancak hiç biri bu kadar ciddi bu kadar tehlikeli değildi. Kurtuluş savaşı bile bu kadar tehlikeli değildi. Çünkü o günlerde insanları topluca öldürecek silahlar mevcut değildi. Oysa bugün dünyayı yöneten güçler tüm enerjilerini insan öldürme üzerinde yoğunlaştırmış ve toplu katliam yapabilecek silahları geliştirmişlerdir.

 

2. Dünya savaşında Atom bombası atarak Japonya da canlı bırakmayanların bu yaptıklarının karşılığını ceza olarak görmediler. Hala daha bu leke bu katillikleriyle dünyaya terör empoze etmektedirler.

 

Anadolu olarak Cumhuriyete geçiş oldukça pahalı olmasına rağmen başka çare yok gibi gösterilmişti. Bir asır boyunca tüm hamlelerine kilit vurmuşlar ve o kilitleri içerideki paralı ve parasız hainler tarafından kontrol etmektedirler.

 

Osmanlı varken Avrupa yaklaşık olarak 1700 koloni idi..Osmanlıyı ırkçılıkla çökerttiklerinde kendileri başta 105 Devlete sonrasında 37 devlete şimdide tek devlet olmaya çalışmaktadırlar. 1939 İngiliz Avam kamarasındaki konuşmasında Wınston Churchill Türkler devlet olarak kalamazlar, Türkler Ankara-Çankırı dolaylarında denizi olmayan bir koloni olmalılar diyerek aslında bugünkü olayların hedefini belirlemiştir.

 

Kendileri tek devlet olmaya çalışırken Türklere bölünmeyi öğütleyen bu Türkiye düşmanlarının ülkemizde oldukça fazla elemanları mevcuttur. Partilerinin adlarına bakmayınız. Ayrı ayrı olduklarına bakmayınız. Aslında tek amaçları olan tek hedefleri olan hainlerin piyonlarıdırlar.

 

Uluslararası bir çete olan bu çetenin Fikir merkezi İngilteredir. Yönetim yeri ABD dir.

 

Genel Adı; Siyonizm

Sistemin Adı; Kapitalizm

 

Kullandığı Araçlar ;

a-Siyasi Sistemleri

Demokrasi, Totaliter rejimler ve Darbeler

b-Ekonomik sistemleri

Gelir vergisi sistemi ile Faiz lobisidir.

 

İMF ile çökertmeler yapılır.

 

Yukarıda bahsedilen çete ABD de organize olmuş Yahudilerden oluşur. Dünya genelinde menfaatler karşılığı birçok kitleyi kullanırlar. Müslüman mahallelerinde hem STK ları var hem de terör örgütleri. El-kaide adlı terör örgütü Siyonizme direk bağlı bir örgüttür.

 

Siyon örgütü sömürmek istediği ülkelerin durumuna göre onlara sistem önerir. Batının ürettiği kendilerine göre iyi bir sistem olan Demokrasi Siyonların eline geçerek kapitalizme ve Siyonizme hizmet eden bir sistem olmuştur.

 

Sömüremedikleri Saddamın Irakı gibi ülkelere demokrasi götürerek sömürürler. Demokrasinin onlar için tek bir adı vardır o da “sömürümektir” Irakta 4.5 milyon insan katlederek demokrasiyi yerleştirdiler. Yani Irakı sömürmeye başladılar. Aynı kişiler hiçbir sistemi olmayan feodal bir krallık ile yönetilen Suudi Amerikaya ses çıkartmazlar. Çünkü Suudi Amerikayı sömürdüklerinden dolayı oraya demokrasilerini önermeleri gerekmez. Suudi Amerikada Feodal- totaliter bir rejimin olması onlar için sorun değildir.

 

Saygıdeğer Gençler

Ülkemizde tarih boyunca çok hainler gördük.

Sağcısına solcusuna bakmayınız hepsinin ortak yönetim adresi “Siyonizmdir”

 

Uluslararası Siyonizm Türkiyeyi yeniden sömürebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Taksim gezi ayaklanmasıyla başlayan süreçte 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla kaleyi içten fethetmeye çalıştılar. Bunda da başaramayınca yeni oyunlarını devreye soktular.

 

Ayrı gayri olduklarını zannettiğimiz tüm muhalefeti birleştirerek Tek Cumhurbaşkanı adayı ile hareket etme kararı aldılar. bu süreçte Kürtler yoktur. Kürtleri yaklaşık 3 yıldır istedikleri gibi kullanamamaktadırlar.

 

Anadolu insanı olarak Anadolu gençleri olarak bu oyunu bozacağımıza inanıyorum.

 

Türkiye cumhuriyeti Hükumetini etkisizleştirmek. Türkiye Cumhuriyeti devletini ekonomik olarak çökertmek için uluslararası Türkiye düşmanlarıyla ortak hareket edenlerin birleşmeleri doğaldır.

 

Anadolu insanı bu oyunlarına vize vermeyecektir.

Cumhurbaşkanlığını elde edemezlerse 2015 başlarında Türkiyeye karşı yeni bir saldırı başlatacaklardır. Bu yeni saldırı Ekonomi üzerinden olacaktır. Ancak Türkiye artık bu saldırılara karşı koyabilecek güçtedir. Yapacakları saldırılarda en fazla zararı Avrupalı müttefikleri görecektir diye düşünüyoruz.

 

Yaklaşık 35 yıldır içerimizdeki bir cemaatin bu ekiibn silahşörlüğünü yaptığını yeni öğrendik. Kendi değerlerini ABD deki Yahudi Siyonlara peşkeş çekmeyi hedefleyen bu cemaat artık bir daha bu ülkede hareket edemeyecek duruma geleceğinden emin olmanız lazım.

 

Saygıdeğer Gençler

Uluslararası bir oyunun bir perdesi bizde uygulanmaya konmuştu. İlk olarak Diktatör nitelemesi yapılacaktı. Sonra da dünyanın en zengin 8. ci kişisi denilecekti. Dünyanın 8. ci zenginin 199 milyar dolar serveti vardır. Ancak bu yalanlar her dönem geçmişini muhasebe edemeyen gençler arasında tutulan yalanlardı.

 

"Henry Ford - 199 milyar dolar (1863 - 1947) Ford Motor Şirketi’nin kurucusu Henry Ford, ayn zamanda kitlesel üretimde çığır açan yürüyen bant tekniğinin de muciti. Amerikan orta sınıfının satın alabileceği otomobiller üreten Ford, 1947 yılında öldüğünde 199 milyar dolarlık servete sahipti"

 

Fethullah Gülenin her-kül org da Recep Tayyip Erdoğan için Diktatör nitelemesi yapması şaşkınlıkla karşılanıyor ve bu cemaat ne yapmak istiyor diye soruların sorulmasına sebep oluyordu. Oysa cemaat artık uluslararası siyonizmin tetikçiliğine soyunmuştu.

 

Merhum Erbakanın "bunlar Siyon İmparatorlu için çalışıyor" dediği aklımıza geliyordu.

 

 

Başbakan bu ihaneti tarihteki bir ihanete "haşhaşi" çetesine benzeterek izah etti.

 

Çünkü haşhaşi çetesi moğollarla işbirliği yaparak selçukluları çökertmişti. Haşhaşilerin en büyük kozları sex ti. 40 yıla yakın hizmet hareketinin ikinci insanı olarak görev yapan Nurettin Veren, hareketi tanımlarken “sexsist” bir hareket olduklarını belirtiyordu.

 

Özel hayatla ilgili kasetler adeta hizmet hareketinin vurucu silahı idi.

 

Saygı değer Gençler

Bu ülke bizim bu ülke gençlerin ülkesidir. 1699 karlofça antlaşmasından sonra 2008 e kadar küçülen bir toplumun 2008 de İMF nin kovulmasıyla geçen beş yılda 3,5 kat büyümüştür. 232 milyar dolar olan zenginliğimiz 822 milyar dolara çıkmıştır.

 

Bu kadar kıza sürede bu kadar büyüyen ülkeyi Siyon İmparatorluğu coğrafyasına dahil etmek hayal olur düşüncesiyle bu olayları gündeme getiriyor ve uyguluyorlar.

 

İstikrarı bozmak ilk hedefleridir. Bozulan istikrardan en büyük darbeyi 15-30 yaş arası gençler yerler. Bu gençlerin gelecekleri kaybolur gider. İstikrarsız bir ülkede gençlik heba olur.

 

Saygıdeğer Gençler

Ülkemizde artık iki görüş kalmıştır.

1-Siyon imparatorluğu idealine hizmet edenler.

2-İnsan imparatorluğu idealine hizmet edenler.

 

Anadolu gençlerinin siyon imparatorluğuna vize vermeyecekleri beklenmektedir.

“insan imparatorluğu” için mücadele edelim.

 

IKRA kelimesiyle hayatı okuyarak insanlığın hizmetine sunmaya çalışalım. Unutmayalım ki bizi karıştırdıklarında biz ne Suriye ve nede Irak gibi olmayız. Biz tamamen çökeriz. Onların yaşadığı şartlarda bir kışa girdiğimizde nüfusumuzun 3/2 si telef olur.

 

Anneni babanı kardeşlerini bombaların enkazından kaldırdığını empati yap..Halep ve Bağdatı örnek al..Ülkene sahip çık..

 

Hayatımızı doğru istikamet ulaştırmak için Vicdanlarımızın sesine kulak verelim. Allah cc vahyi biz lutuf olarak elimizde beklemektedir. vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1394

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.