Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • M.B.K.P Dünya Dengelerini Değiştiriyor

M.B.K.P Dünya Dengelerini Değiştiriyor

MHP, CHP, İP ve SP siyasetlerinin iflas ettiği ve artık bu toplumu temsil haklarını kaybettikleri ortaya çıkmış olacaktır. Adı geçen 4 partininde aslında tek parti olduğu ve yönetim merkezlerinin de ENCÜMENİ DANIŞ olduğu bir kez daha tescillenecektir.

Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi

Türkiye geliştirdiği yeni yöntem ve sistemlerle dünya da kurgulanan oyunları bir bir bozmaya başladı…MBKP kapsamında uluslar arası görüşmelerle Kürt halkının bulunduğu nokta Kürtlerin önderlerine-liderlerine anlatılarak durum belirlemesi yapmaları sağlandı…

Dünya otuz yıldan fazladır İran devletinin söylediği yalanlarla durum belirleme yöntemindeydi. İran devleti ile ABD ve İsrail devletlerinin birbirlerinin ciddi düşmanları olduğu yansıtılarak Ümmet kıskaca alındı…Ortadoğuda yayılmacılık gösteren şii kültürü tüm İslam alemini tehdit eder hale geldi.

Bir önceki İran devlet başkanı Ahmedinejad ABD ye Afganistanın işgalinde İsrail e de Gazze İşgalinde istihbarat yardımlarında bulunduklarını açıklaması İran Devleti üzerindeki şüpheleri birkez daha üzerine çekmişti. Aldığımız duyumlara inanmak istemiyorduk. Ama Suriye savaşında İran ın takındığı tavır aslında otuz yıldan fazladır gizlenen gerçeklerin açıklığa kavuşmasıydı.

Mısırdaki Askeri darbe ve Katliamlara arka çıkan İran Suriyede de Esad zaliminin tüm icraatlarına onay veriyor ve ortaklık ediyordu. Aslında ümmetin İran a tavrı netleşmişti. Ancak yinede temkinli davranmayı elden bırakmak istemiyordu. Mısır Darbesini gizlemek kamuoyundan düşürmek için Esad yönetimine Kimyasal kullandıran İsrail çetesinin içerisinde İran çetesinin de yeralması her şeyi yavaş yavaş ortaya koyuyordu.

Türkiye izlediği mükemmel bir siyaset ile hem ümmet ile bağlarını kuvvetleştiriyor hemde oynanan oyunları bir bir deşifre ediyordu.

ABD ve İsrail Kürtleri fena kandırmıştı.
Irak Kürtlere bırakılacak ve Kürtler Irak devletinin yeni sahipleri olacaktı. Oysa Kürtler oyuna getirilmişlerdi. Irak İran a teslim edilmiş ve Kürtler kuzeyle avutulmaya çalışmıştı. Devlet olma parolasıyla ortaya çıkan Kürtler sürekli geri adım atarak kuzey Irakta sıkıştırılmıştı. Ne ileri ne geri manevra alanı olmayan kara, hava ve deniz bağlantısı olmayan bir coğrafyaya hapsedilen Kürtler oyuna getirildiklerinin farkına varınca dengeler değişmeye başlamıştı.

Olayları akıllıca izleyen Öcalan MİT müsteşarı Hakan Fidana bir mektup yollayarak görüşme talebinde bulunur. Tam olarak içeriği yansımasa bile duyumlarımıza göre Kürtlerin Türklerden başak dostu olmadığı üç yüzyıl sonrada olsa birkez daha ortaya çıkmış ve bundan sonra Türklerle Kürtlerin kavgası yaşanmayacağına dair önemli açıklamaların ve ardından görüşmelerle beraber neticelenme noktasında karar verilen bir sürecin başladığını gördük.

Milli birlik ve kardeşlik projesi meyvelerini vermeye başlamıştı bile.
Uluslar arası Siyonist işbirlikçiler bu durum karşısında hemen devreye yerli işbirlikçileri olan ENCÜMENİ-DANIŞ ı sokarak Türkiyeyi içeriden karıştırmak istediler. Anadolu halkı 40 yıl sonra ilkkez bu saldırıya Kürt ve Türk halkı olarak cephe oldu ve bu saldırıyı yapanlar vatan hainliği ile suçlanarak toplumun dışına itilmiş oldular.

Yıllardır Kürtleri kullananlar şaşkınlıkla ne yapacaklarını bilmeyecek kadar acemiliklerle her türlü yola başvuruyorlardı. Bir zamanlar Kürtleri istedikleri istikamete yönlendiren bu kesimler artık bu yapamaz olmuşlardı. Ergenekon ve balyoz davalarına baktığımızda PKK ve KCK yöneticileri ile neredeyse aynı olan Ergenekon yöneticileri ve bağlantıları aslında ipuçlarını vermişdi. Hukümet bu ipuçlarından yola çıkarak milli birlik ve kardeşlik projesinin uygulanmasında ısrar ediyordu.

ABD nin Suriye Politikasındaki Esad yanlısı tutumu Milli birlik ve kardeşlik projesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. ABD Irak ı Kürtler yerine İran devletine bırakmış, Suriyenin güneyinde bir Şii Nusayri devletinin temellerini İsrailin başkenti Tel-aviv de atmıştı. Yani Türkiyenin Ortadoğu ve İsraile açılamaması için Şİİ lerden bir tampon bölge oluşturulmuştu. Allahu alem bizim Muhalefet partilerimizin bu durumdan haberler vardı veya haberdar edilmişlerdi.

Tüm bu uğraşlar tutmayınca İran istihbaratı Kandile giderek sürecin durdurulmasını istiyordu. Esad Kürtlerin haklarını iade edeceğini söyleyerek Kürtleri yeniden saflarına çekmeye çalışıyordu. Çünkü tablo ortaya çıkmıştı. Önümüzdeki yıllarda yeni iltihaklarla Basra körfezinden Şam a kadar olan hatta Kürt-Türk kardeşliği pekişecek ve buralarda Bayrağımız dalgalanacaktır. Bu Milli birlik ve kardeşlik projesinin yansıması olarak ortaya çıkacak bin yıl beraber yaşayan ve dış güçlerin kışkırtmalarıyla kavga ettirilen bir milletin fertleri tekrar dünya sahnesindeki yerini Osmanlıdan daha güçlü olarak alacaklardır.

MHP, CHP, İP ve SP siyasetlerinin iflas ettiği ve artık bu toplumu temsil haklarını kaybettikleri ortaya çıkmış olacaktır. Adı geçen 4 partininde aslında tek parti olduğu ve yönetim merkezlerinin de ENCÜMENİ DANIŞ olduğu bir kez daha tescillenecektir.
Bugün birilerinin MİT Müsteşarını suçlaması aslında Sayın Başbakanın hedefte olduğu anlamındadır. MBKP dünya dengelerini değiştirecektir. Ak ile kara ortaya çıkacaktır. Türklerin ve Kürtlerin düşmanları artık hedeflerine her iki toplumu koymuşlardır. Oysa iş bitmiş aş pişmiş ne İsrail e ne ABD ye ve nede İrana mazleme kalmamıştır.

Anadolu insanı hiçbir zaman hainlere imkan vermemiştir vermeyecektir de.
Ümmet bilinci ile kardeşliğimiz pekişecek ve dünyaya örneklik edecek büyük bir millet olmayı hak etmiş olacağız İnşallah

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2203

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.