Bugün: 25.08.2019

Kahrolsun İsrail "ÖYLEMİ"

Çok Beklersiniz Kahrolacağını..

Diyanetiniz/ İlahiyatlarınız/ İmamhatipleriniz Tahrif olmuş Tevrrattan Ders, Vaaz ve Hutbe verecek siz hala daha KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Müslümanlık hakkındaki tüm fikirleriniz İsrailiyat olacak siz hala daha KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Düşüncesi dinamik olanları uyarmak için indirilen Vahyi Kur an ı biyolojik ölülere okuyacak ve okutacaksınız siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Hz. Muhammedin sünneti diyeceksiniz Asr- ı Saadet bileşenlerinden bir tanesini bile yönetiminizde uygulamayacaksınız siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Kutsal kitabımız diye Kur an ı Kerime dokunulmazlık atfedeceksiniz sisteminizi Kapitalizm değerlerine göre dizayn edeceksiniz siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Bilenen tarihte zindanı/hapishanesi ve hapislik cezası olmayan Asr-ı Saadeti öveceksiniz hapishane yapmakla övünecek siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Bir kişiye Yedi -Yedi Kişiye Bir HİSSE vereceksiniz Siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Adaleti Gelir dağılımı yerine Adli yargıda arayacaksınız siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Vahyi kur an ı kaale almayacaksınız siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Bir buçuk iki milyar Müslümana dünya sistemi kurmak için elinizi düşüncesiniz kıpırtmayacaksınız siz hala KAHROLSUN İsrail diyeceksiniz ha..


Siz Kahrolacaksınız İsrail ve Yandaşları Değil Bunu Bilesiniz ha..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2926

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.