Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • İnsanlık İçin Haydi Göreve

İnsanlık İçin Haydi Göreve

2014 Dünya Genelinde Siyonizmin Sonu Olacaktır

Anadolu da Yaşayan Herkese Açık ve Yakın Uyarı

 

Anadolu insanı fedakarlığının yanı sıra duygusallığı ile de dünya milletleri arasında farklılığını ortaya koyabilecek bir yapıya sahiptir. Anadolu insanlık tarihi boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve Anadolu insanlarından kötülüklere bulaşarak insanlara zulmeden insan bilinmemektedir.

 

Eski medeniyetleri araştırdığımızda hepsinin zindanları ve işkence haneleri olduğunu görürüz ancak Anadolu medeniyetlerinde bu yoktur. Başka bir deyimle zalimlerden kaçanların sığındığı yer Anadolu ve Anadolu insanlarıdır. Sümela manastırı Maçka da, Cehennem ağzı mağaraları Kdz. Ereğli de  zalimlerden kaçıp sığınılan yerlerin başında gelenlerdir.

 

Anadolu insanı duygusallığından olacak ki spor kulübü tutar gibi parti tutmadıklarını ve hatta tehlike gördüklerinde aklıselim (sağduyu) hareket ettikleri bilinmektedir.

 

Bugün Türkiye hiç olmadığı kadar büyük tehlike ile karşı karşıyadır

1699 dan 2008 e kadar küçülen bir milletin torunları olarak 2008 de Kapitalizmin sömürü direktörleri olan İMF ile anlaşma yapmayarak 309 yıl sonra büyümeye geçen Anadolu insanının önünü kesebilmek için iç ve dış düşmanlar birbirlerine entegre olarak saldırıya geçmişlerdir.

 

2007 Seçimlerinde Ankara caddelerindeki billboardlara ZAMAN gazetesi şöyle bir yazı asmıştı.

 

“Hiçbir zaman bir araya gelemeyeceklerini zannettiklerimizin bugün bir araya geldiklerini görüyoruz”

 

Bu yazıyı CHP ve MHP nin seçimlerdeki ittifaklarına karşı billboardlara asmışlardı. Bugün bu yazıyı biz yeniden okuyoruz ve diyoruz ki cemaatle CHP nin bir araya gelecekleri söylenseydi kesinlikle ilk karşı çıkanlardan birisi ben olurdum. Ancak bir araya gelemeyeceklerini zannettiklerimizin bugün bir arada olduklarını görüyoruz.

 

Anadolu insanı büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır

Merhum Erbakan 80 yılların sonlarına doğru şöyle söylüyordu “Siyon imparatorluğu kuracaklar ve kuracakları bu imparatorluk için direnen 270 milyon insanın öldürülmesi planlanıyor. Doğrusu Merhum Erbakan o dönemlerde bunları söylediğinde bize çok afakı bir söz geliyor ve bu hocada çok abartıyor diyorduk. Ancak geldiğimiz noktada görüyoruz ki Cennet mekan Erbakan dedikleri doğruymuş.

 

Yunanistan ve İtalya nın Ekonomilerini devirerek siyasi değişiklikleri neden yaptıklarını anlamakta güçlük çekiyordum. Meğersem Yunanistan ve İtalya SİYON İMPARATORLUĞU haritasının içerisindeymiş. Batıdan Yunanistan, İtalya, Tunus, Libya, Mısır, Güney Sudan, Etiyopya (Habeşistan) ve Aden körfezine kadar, Doğudan Türkiye, Ermenistan, İran dan Yemen kadar olan bu coğrafya Siyon İmparatorluğu haritası içerisindedir.

 

Ak-parti iktidarı ile gelişen Türkiye son 5 yılda 3,5 kat büyüyerek Siyonları ve onların işbirlikçileri olan iç hainleri harekete geçirmiştir. Türkiye de bu coğrafyanın bir kısmında İslam imparatorluğu peşinde mücadele etmektedir. Özellikle dünyanın en iyi strateji uzmanlarından birisi olan Muhterem Ahmet Davutoğluna son derece kızmaktadırlar.

 

Anadolu insanı her zaman gereğini yapmıştır

Bugün seçimler öncesi kendileri için düşman gördükleri başta sayın başbakan olmak üzere Ak-parti kurmaylarını yok etmek için harekete geçmişlerdir. Tüm hükumetlerin yumuşak karnı “yolsuzluktur”. Hiç kimse bu ülkede yolsuzluk olmaz deme hakkına sahip değildir. Zira Sayın Başbakan yolsuzluktan dolayı 30 dan fazla belediye başkanını hapse attırmış ve yolsuzluktan dolayı bakanlarını da siyasetin dışında bırakmıştır.Sayın Başbakanın yolsuzluklara karşı toleransının sıfır olduğunu herkes bilmektedir. Bununla beraber 11 senede 28 kez değişen “kamu ihale yasası” nı hiçbir parti eleştirmemektedir. Çünkü tüm partilerin ve tüğm vekillerin gelir kaynağı kamu ihaleleridir. Ak-parti den önce hizmet üretmeden para kazanma sistemi uygulanırdı. Ak-partiden sonra hizmet karşılığı ihale alınmaktadır. Yani ihale alan karşılığında devlete bir hizmet vermek zorunda kalmıştır. İşte bundan dolayıdır ki Türkiye son 11 yılda tüm Cumhuriyet dönemine eş büyüdü ve gelişti.

 

17 Aralık yolsuzluk operasyonundan ziyade Türkiye Cumhuriyeti Hükumetini etkisizleştirmek. Türkiye Cumhuriyeti devletini ekonomik olarak çökertmek için uluslararası Türkiye düşmanlarıyla beraber devlete yapılan bir operasyondur.

 

Yolsuzluk operasyonları devletten gizli yapılmazlar. Nitekim geçiştekiler hep Ankaranın bilgileri dahilinde yapılmışlardır. 17 Aralık ve bir sonraki operasyonların yapıldığı alanlara baktığımızda Türkiyenin en büyük projelerini yürüten iş adamlarına yapılmış veya yapılmaya çalışılmıştır.

 

Marmaray projesi 150 yıllık hayaldi

3. Boğaz Köprüsü büyük bir ihtiyaçtır

3. Havaalanı dünyanın en büyük havaalanı olarak inşa edilecektir

Kanal İstanbul Lozan da kaybettiklerimizin yeniden elimize geleceği bir büyük projedir.

İstanbul-İzmir otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü Türkiyenin ege bölgesi ile İstanbulu birbirine yakınlaştıran en büyük projelerdendir.

 

İşte 17 Aralık operasyonu bu projeleri gerçekleştirecek olan işadamlarına yönelik ve dünya bankalarıyla yarışa geçen halk bankasını geriletmek için yapılan operasyondur.

 

Anadolu insanları akletmeyi becerebilen duygusal insanlardır.

İşte önümüzdeki 30 Mart Seçimlerine Türkiyeyi önce Yunanistan sonra da Suriye gibi yapmak isteyen zihniyetlere Anadolu insanının ferasetinin yarışacağı bir seçim olacaktır. Türkiye bu seçimde geleceğini oylayacaktır. Anadolu halkı bu seçimlerde ya İslam İmparatorluğuna giden yolu sağlamlaştıracak veya Siyon İmparatorluğunun gelmesine oy verecektir. Bu seçimlerin başka tarifi yoktur.


 Anadolu da Yaşayan İnsanlara Sesleniyoruz;


Anadolu insanını, geleceğini Yahudi SİYON iMPARATORLUĞU heveslilerine bırakmayacaktır.

Bu seçimlerde Devletine ve İstikrara oy verecektir..

"Bu seçimler siyasi partilerin ortadan kalktığı seçimlerdir" 


MHP nin yetiştirdiği en iyi isimlerden biri olan Mansur Yavaş CHP Ankara adayı yapılabiliyorsa tehlikenin boyutlarını varın siz düşünün. Bu güne kadar Milliyetçi Kanattan Hainlere destek çıkan olmamıştı. İlk kez Anadolu Sevdalıları Milliyetçi kanattan işbirlikçileri görmektedir..

 

Asla bir araya gelmez diye düşündüklerimiz maalesef bir araya getirilmişlerdir. X cemaati CHP ye oy toplamaya başlamıştır. Anadolu insanlarının bu olayları iyi değerlendireceklerini düşünüyorum. X cemaatine gönül veren kardeşlerimize diyoruz ki bir saniye kafanızı “kum” dan çıkartarak ne yaptığınızı bir düşününüz. Beyninizi birilerinin emrine vererek nereye hizmet ettiğinizin farkında değilsiniz.

 

Bu ülkede yaşayan herkesi bekleyen tehlikeye açık bir uyarıda bulunuyoruz.

2014 Türkiye Cumhuriyetinin ya İmparatorluğa dönüşerek büyüyeceği veya Siyonların egemenliğine gireceği bir yıl olacaktır. Yarın bizi uyarmadınız dememeniz için bugün uyarıyoruz. Ak-partiyi sevdiğimizden değil Ak-partiye mecbur kaldığımızdan uyarıyoruz. Diğerleri hainlerle dirsek temasına girmişlerdir. Vesselam…

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2019

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.