Bugün: 19.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • HDP=PKK Terörü Tek Madde İle Bitirilebilir!..

HDP=PKK Terörü Tek Madde İle Bitirilebilir!..

Terör örgütünün ve destekçilerinin korktukları İDAM cezasıdır.

PKK TERÖRÜ TEK MADDE İLE HALLEDİLİR
Türkiye 30 yıldır PKK terörü ile mücadele etmektedir. PKK teröründen önce de tamamen Ermenilerden oluşan “ASALA” terör örgütü ile yurtdışında mücadele ediyordu. Tarih 1983 lere gelince nedenini bilemediğimiz bir şekilde asala terör örgütü eylemlerine son verir ve bir süre sonrada PKK terör örgütü eylemlerine başlar.


PKK nın açılımı, Kürdistan Komünist Partisi dir. İsminden de anlaşılacağı üzere temelinde Yahudi Karl Marks Felsefesi olan kapitalist sol ideoloji olan aynı zamanda ilahi olan hiçbir şeyi kabul etmeyen bir anlayış. Son günlerde zerdüştlük inancına sahip olduklarını söylemektedirler. PKK nın ilk eylemlerinden itibaren yurtiçi sol gurup ve örgütler tarafından desteklenmişlerdir. Dev-yol ve dev- sol gibi guruplar çok uzun yıllar PKK ya destek vermişlerdir. Bunlar İstihbarat kaynaklarında mevcuttur. Bugün hala daha DHKP-C örgütü PKK nın taşeron örgütü olarak görev yapmaktadır. Yine sanal ortamda ne idüğü belli-belirsiz bir sürü sol ekiplerin HDP=PKK ya destek verdiklerini görmekteyiz. Hatta CHP içerisinden HDP=PKK nın büyük oranda desteği bulunmaktadır.

İstanbulda düzenlenen mitinge katılanlara baktığımız zaman HDP=PKK nın yanında CHP+TKP+ÖDP nin olduğunu gördük. Seçimlerden önce DSP den yapılan açıklamalarda HDP=PKK ya oy verileceği yönündeydi.


PKK terör örgütü Türkiye içerisinde eylemlerine başlamadan önce hangi çevrelerle ve ne amaçla görüştüğü henüz bilinmemektedir. Ancak bilinen o ki başta ABD olmak üzere batılı ülkelerin % 80 ne yakını PKK ya destek vermiş ve imkan sağlamıştır. Bugün birçoğu hala daha bu desteğe devam etmektedir.


İngilizlerin Organizatörlüğünde ABD İsrail Fransa v Almanyadan sonra İran Suriye Beşşar Esad ve Mısırın Zalim Lideri Sisi Destek Vermektedir. ABD tarafından Irak işgal edilmiş ve “çekiç güç” adında bir oluşumla PKK nın sağlamlaşması sağlanmıştır. ABD ve İsrail bunu yaparken de Türk hükümetlerini kullanmış ve adeta düşmanın beslenmesini Türkiye ye yaptırmıştır.


ABD en son 2008 Şubatında ki hava ve kara harekatını da engellemişti.
PKK terör örgütünün yurt içi bağlantıları dış bağlantılardan çok daha önemlidir.
“Ulusal milliyetçilik” adında oluşturulan hareketin temelinde de PKK vardır. Ulusal milliyetçilik hareketinin mimarı Doğu PERİNÇEK PKK yı dağda denetleyen tek kişidir. Ulusal milliyetçilik hareketi içerisinde yer alan ekiplerden hemen hemen hepsi bir şekilde PKK ya destek vermiş veya vermeye devam etmektedir.

Son günlerde adına TGB denen bir gençlik organizesi HDP=PKK Aleyhinde Öldürülen Asker ve Polislerimizin lehinde eylemler yapmaktadır. Doğrusu bu şaşırtmaca mı yoksa bazı gerçekleri görmüşler mi bilinmemektedir..


Yalçın KÜÇÜK PKK nın en önemli eğitmenlerindendi. Yalçın KÜÇÜK ulusal milliyetçilerin en büyük hocalarından birisidir. “selam Kürdistan dağlarındaki kardeşlerime” diye konferans açılışı yapan yalçın küçük Yargıtay da CHP li Cihaner in duruşmasını izlemeye gittiğinde Hamdi AKTAN tarafından onur konuğu olarak karşılanmıştı.


Fazilet Partili Fethullah ERBAŞ ise adeta PKK nın sözcülüğüne soyunmuş ve kaçırılan askerleri almak için dağa onların yanına bir kardeş görünümünde gitmişti. Güneydğu illerinde önceleri birinci parti Refah partisi idi.

 Şimdiler de ise PKK nın desteklediği partiler birinci çıkmakta..2002 yılı başlarında zamanın koalisyon hükümeti TSK envanterinden PKK ya silah verilmesine onay vererek destek sağlamıştır. O hükümette Sayın Bahçeli Başbakan yardımcısı idi. 


Terör örgütünün ve destekçilerinin korktukları İDAM cezasıdır.
2002 yılında seçim kararı alınmasına rağmen meclis olağan üstü toplanarak Anayasadan idam cezası kaldırıldı. Zamanın hükümetinde yine Sayın Bahçeli Başbakan yardımcısı idi.


Geçmiş 30 yıllık süre içerisinde PKK ile mücadelede iç ve dış bağlantıların olması mücadeleyi başarısız kılmış ve hatta bazen de verelim güneydoğuyu bitsin bu iş diyecek konuma getirmiştir.


Bugünden düne baktığımız zaman PKK ya TSK içerisinde de destek geldiğini görmekteyiz. 


Bugün geldiğimiz noktadan dün yapılanları incelemek zorunda kaldığımızı görüyoruz. 


Merhum Özal askeriyenin gerekli mücadeleyi yapmadığını düşünmüş olacak ki Polis teşkilatını devreye sokmuştu. Bugün Türkiyenin en büyük kazanımı TSK da Teröre hizmet verebilecek ÜST AKIL lardan beslenenlerin yönetimden uzaklaştırılmaları olmuştur.de hükümet aynı işi yapmak zorunda bırakılmıştır.


“PKK sadece yurt dışı destekli bir örgüt olmuş olsaydı bugüne kadar çoktan temizlenmişti”
2011 YAŞ toplantısından sonra PKK terörüyle çok farklı bir mücadele başlamış ve bu mücadele devam etmektedir. Bugün Terör örgütü aciz duruma gelmiş ise TSK daki yönetim anlayışı ile Siyasi anlayışın birlikteliğinden kaynaklanmaktadır.


Türkiye yaşayan tüm halklar olarak şunu çok iyi bilmeliyiz ki Kürtler bizim bin yıllık ortaklarımız ve kardeşlerimizdir. Hatta ÇİN Kaynaklarına göre Kürtler ve Ermeniler HUN Türklerinden bir kabiledirler..
“PKK ırkçı bir örgüt değildir”. 
“PKK ideolojik bir örgüttür”.


Dünya genelinde ırkçı örgütler hiçbir zaman kendi ırklarını öldürmezler. Ancak PKK nın dün asker kıyafeti ile Kürt köylerini basarak Kürtleri öldürdüğü, bugün terör kıyafetleriyle yaptıkları eylemlerden de anlıyoruz ki PKK ırkçı bir örgüt değil temelinde Yahudi Karl Marks Felsefesi olan ideolojik bir örgüttür. PKK bugüne kadar ne bir Türkmen köyünü ve ne de bir Süryani köyünü basmamıştır. Çünkü baskın yaptığı köyler Müslüman Kürtlerin yaşadığı köylerdir.


-----PKK ya karşı yapılması gerekenler--------
PKK-KCK gibi DHKP-C ve DAŞE Operasyonlarına Devam Edilmelidir. 
PKK ile mücadele ederken halkımızın duygu ve düşüncelerine kulak verilmelidir.

-HDP li vekillerin vekillikleri düşürülmeli ve hepsi hakkında yasal işlem yapılmalıdır.

-HDP li belediyeler derhal HDP nin elinden alınmalı ve başkanlar yargılanmalıdır.

-Şehirler de tespitleri yapılan PKK elemanları derhal tutuklanmalıdır.

-Terör örgütü lehine yapılacak gösteriler yasaklanmalı gösteri yapanlar İÇ GÜVENLİK Paketi uygulanmalıdır.
-Sinop civarında büyük bir cezaevi veya “kamp” kurularak terör örgütü mensuplarının düşünsel rehabilitasyona alınması sağlanmalıdır.

-Güneydoğuya gönüllüler gönderilerek köylerde insanların nerelere gittiği ve ne işle meşgul olduğu tespit edilmelidir. Gündüz memur akşam terörist olanlar mutlaka bulunmalıdır.


-----Hükumetin Tüm Halklar İçin Yapması Gerekenler-------
-Anayasa mutlaka değişmeli ve Türkiye vatandaşlığı etrafında birleşilmelidir.

- Ülkenin bölünmesine veya insanların öldürülmesine veya ülkenin fakirleşmesine sebep olan terör örgütleri için “İDAM” cezasının getirilmesi şarttır. Kamu Düzeni (bozgunculuk) ve Kasten Adam Öldürmelere İdam Cezası Hakkı Verilmelidir.

- İnsan hak ve özgürlükleri Başkasının sınırına kadar genişletilmelidir.

- Doğu ve güney doğunun kalkınması için üniversiteye girişler illerin nüfusuna göre düzenlenmelidir.

-Marmara bölgesine sıkışan sanayinin doğu ve güneydoğuya kaydırılması sağlanmalıdır.

-Toprak reformunu hiç bekletmeden yapmalıyız.

-Modern mera hayvancılığı çiftlikleri oluşturularak hem hayvancılık yapanların hem de mera sahiplerinin kazanmasının yolu açılmalıdır.

-Demiryolları ile doğu ve güneydoğuyu hem Asya ya hem Arap yarımadasına hem de batıya bağlamanın yolları aranmalıdır.

-Doğu ve güneydoğuda uydu kentler kurularak bu bölgelerin kültürel kalkınmışlığının önüne geçilmelidir.


-Diyanet İşleri Başkanlığı Kur an ı Kerim Şemsiyesi Altında Hareket Edecek şekilde Yeniden Yapılandırılmalıdır. Mezhep ve Meşreplerden arındırılarak..

-Hurafelerle kuşatılmış İslam dinini KUR AN I KERİM atmosferine çekerek halkların özgürlüklerinin vahyi özgürlükle sınırlandırılmaları sağlanmalıdır. Unutulmaması gereken ise vahyi özgürlüklerin bugün dünyanın hiçbir yerinde olmamasıdır. Örnek olarak ASR-I SAADET mevcuttur. Yeniden kuran ı kerimin özgürleştirdiği huzur ve saadet asrı meydana gelebilir.

Kur anı kerimde;
"MAİDE (33-34) Allah ve Resulüne savaş açanların, (yol keserek terör eylemi yaparak) yeryüzünü ifsad etmek için koşuşanların cezası; öldürülmeleri veya asılmaları yahut sağ elleri ile sol ayaklarının kesilmesi yahut da bulundukları yerden sürülmelerinden başka bir şey olmaz. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Âhirette ise onlara başkaca müthiş bir ceza vardır. Ancak kendilerini ele geçirmenizden önce tövbe edenler, bu hükmün dışındadır. Biliniz ki Allah gafurdur, rahimdir (affı ve merhameti boldur)”.


Terör den kurtulmak istiyorsak derhal Anayasamıza ve hukukumuza “İDAM” cezasını koymalıyız. İdam cezası psikolojik olarak terörü frenleyecektir.


Bugün bunları yapmazsak yarın yapamayacağımızı bilmeliyiz. Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1699

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.