Bugün: 14.12.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • DEMOKRASİ İÇİN ÖLDÜRÜLÜYORLAR

DEMOKRASİ İÇİN ÖLDÜRÜLÜYORLAR

Demokrasi uluslar arası kapitalizmin sömürü aracıdır. Uluslararası kapitalizm de bir Siyonist kuruluşudur. Yani tüm yollar Yahudiye çıkmaktadır. İşte demokrasi budur.

DEMOKRASİ SÖMÜRÜ DEMEKTİR

 

Yeryüzünde yaşayan insanların vahyi düşünme ve vahyi destekten yoksun oluşlarının sıkıntılarını her yerde görüyoruz.

 

Asker ne için darbe yapar..Asker gerekirse demokrasi için darbe yapar. Yani demokrasi kelimesi öyle Asker demokrasiyi korumak için darbe yapar sözcüğünde gizlenmiştir.

 

Mısırda ne için Darbe yapılmıştır.

Mursi yeni kuracağı sistem de Yahudi sömürüsüne son vererek Mısırın zenginliklerini Mısır halkına dönüştürmeyi planlamıştı. Belki biraz aceleci davranarak “mısırı 30 Yahudi sömürüyor” sözünü söylememeliydi. Ama gerçekte bu idi. Mısırın tüm şirketleri Yahudilerin elindedir. Mısır ordusunda 2000 tane ABD kökenli Yahudi subay vardır. Bu subayların hepsi şirketlerin sahipleri ve Kahirenin zenginleridir.

 

Osmanlıdan sonra batılıların sömürüsüne giren Mısır bağımsızlığını (ki ne kadar bağımsız varın siz düşünün) kazandıktan sonra tüm noktalara Yahudiler yerleştirilmiş ve İsrail devletinin emniyet sübabı olarak konuşlandırılmıştır.

 

Evet Mısırda askerler Demokrasiyi korumak için darbe yapmışlardır. Bu söz oldukça doğru bir sözdür. Demokrasi uluslar arası kapitalizmin sömürü aracıdır. Uluslararası kapitalizm de Siyonist Yahudilerin elindedir. 11 Eylül saldırısı sırasında dünya ticaret merkezinde çalışan Yahudilerin o gün işe gitmediklerini düşünürsek. 2008 deki dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizden bir yıl sonra Yahudi işadamlarının zenginlikleri ikiye katladığını düşünürsek sanırım demokrasiyi korumak için darbe yapılabileceğini de anlamış oluruz.

 

Burada sorun darbe değil sorun halkların gelir dağılımı adaletsizliğine isyanının bastırılmasıdır. Kapitalizm için bütün yollar açıktır. Kapitalizm için ölmek ve öldürmek mubahtır. Çünkü ölen her insan doğacak bir Yahudiye zenginlik sağlayacaktır. Bundan dolayı dünyanın neresinde olursa olsun öldürülen her insan Siyonist kapitalistler için gurur vericidir.

 

ABD, Çin, Rusya Diğerlerini kaale almıyorum

 

ABD Irak a demokrasi götürmedi mi. Demokrasiyi okuyamayanlar hayır diyeceklerdir. Oysa ABD Irak a demokrasiyi oturtarak Irak uluslararası ortağı olan İran a teslim ederek çekildi.

 

Bugün Irak Petrolleri kimin elindedir.

ABD Irak petrollerini ele geçirdikten sonra içeride birbirlerini öldürebilecekleri bir ortam hazırlayarak ortağı İran yandaşı bir sahtekara Irak ı bırakarak gitti.  Ölen her Iraklı için Siyonist Yahudiler sevinç gözyaşları dökmektedirler.

 

Libya da ne oldu

Kaddafi Uluslar arası Siyonistlerle anlaşarak Libyanın sömürülmesine evet demişti. Ancak halkın ayaklanması Avrupalı kapitalistleri paniğe düşürerek özellikle Fransa alel acele Kaddafinin ipini çekti. Burada aslında Kaddafi de Kaddafiden sonra gelen yönetim de haindir.

 

Suriye devriminin uzamasının sebebi Libya da olanın Suriye devrimcileri tarafından reddedilmesindendir. Suriyeli devrimcilere gelerek demokrasiyi kabul edin Esadın işini hemen bitirelim teklifleri gelmektedir. Peki teklifler de neler var, Suriyenin tüm gelirlerinin % 51 i 100 yıllığına kapitalizme devredilecektir. Libya da böyle çünkü.

 

Bunları ne diye anlattığımız anladınız mı bilmem ama demokrasi ne demektir onu açıklamaya çalışıyorum. Suriye devrimcileri biz bu hainliğe evet diyemeyiz diyerek özgürlük mücadelelerine devam etmektedirler. Birgün Suriye devrimi bu teklifleri kabul ederde Suriye ABD ve batılı güçler tarafından Esaddan temizlenirse mutlaka bilmeniz gereken şudur; Suriye devrimcileri demokrasiyi kabul etmişlerdir.

 

Demokrasiyi kabul etmek yönetsel erkler için sorun değildir. Çünkü demokrasilerde halk uşak yönetsel erkler özgürdür. Yönetsel erklerin özgürlüğü uluslararası kapitalizmin verdiği kadardır. Birgün kapitalizme yüz çevirirlerse o zaman yönetsel erkler değiştirilirler.

 

Türkiye cumhuriyeti kurulurken de uluslararası kapitalizme ödün verilerek kurulmuştur.

Yüz yıllık ödün 2023 yılında dolmaktadır. 203 den sonra Türkiye dizginlenemezse dünyanın en büyük güçleri arasında etkinliğe ulaşır. Bundan dolayı da uluslar arası kapitalizm Türkiye de kargaşa çıkartarak iktidar yandaşlarına vermeyi deneyecektir.

 

Demokrasi uluslar arası kapitalizmin sömürü aracıdır. Uluslararası kapitalizm de bir Siyonist kuruluşudur. Yani tüm yollar Yahudiye çıkmaktadır. İşte demokrasi budur.

 

Peki, tüm dünya uluslar arası kapitalizmden kurtulmak için ne yapmalıdır.

 

Dünyada iki sınıf insan kitlesi kalmıştır

1-      Sömürülenler

2-      Direnenler

 

Direnenlere baktığımız da birliktelikleri yoktur. Çünkü sosyal birliktelikleri sağlayan inanç birlikteliğidir. Direnenlerde maalesef bu yoktur. Bazı sosyalist guruplar görürsün direndiklerini sanırlar oysa kapitalizme hizmet ettiklerinin farkında değillerdir. Bazı Müslümanları görürsün direndiklerini sanırlar ancak kapitalizme hizmet ettiklerinin farkında değillerdir. Bu direnişler netice vermezler vermeyeceklerdir de.

 

Sömürünün temelinde yatan gerçekler bilinmeden, sömürülenler nasıl sömürüldüklerini bilmeden karşı duruşların faydası olmayacaktır. 12 yıldan sonra faiz lobisini fark edenlerin hala daha fark edemedikleri o kadar çok sömürü var ki;

 

Mesela; uluslararası kapitalizm siyasi sistemde demokrasi yalanıyla sömürüsünü gerçekleştirirken ekonomik sistem olarak ta “gelir vergisi” sistemini kullanırlar. Kapitalizmin en çok korktuğu şey gelir vergisi sisteminin kaldırılmasıdır. Gelir vergisi sistemi kapitalizmin omurgasıdır. Gelir vergisi yoksa kapitalizm omurgasını kaybetmiş demektir.

 

Demokrasilerde mutlaka gelir vergisi sitemi oluşturulur. Demokrasiler de uluslar arası yasalar zorunlu tutulur. Tahkim yasası ile zenginler herhangi bir yargılama da başka ülkede yargılanma isteyebilirler. Demokrasi olan ülkelerde halk sürekli olarak fakirdir. Demokrasilerde zenginler sürekli olarak zenginleşirler. Demokrasilerde zenginlikler otorite tarafından dağıtılır. Otoriteye talimat verilerek istemedikleri zenginleri safdışı ederler.

 

Demokrasiler de her adımın bir cezası vardır

Demokratlar hür ve serbesttirler. Bakınız mısırın demokratları baltacılar sokağa çıkma yasağına uymak zorunda değiller. Adam öldürmekten dolayı yargılanmazlar. Öldürdükleri direnenler için kendilerine ödüller verilir.

 

Demokrasiye direnenleri öldürmek iyi bir iş yapmak demektir. Türkiye cumhuriyetinin ilk yıllarında sömürü (demokrasi) ye direnen Dersimliler topluca katledilmişlerdir.  Dersim katliamı dünyanın her yerindeki demokrat sömürücüler tarafından övülmüşlerdir. Bu durum sadece Türkiye ye has bir özellik değildir.

 

Rus Bolşevik ihtilaline direnenlerde aynı akibete uğramışlardır. Mao un Çin deki Marksist devrimde sömürüye karşı direnenlere aynı yöntemi uygulamıştır. Sadece doğuda değil dünyanın her yerinde sömürüye karşı direnenler öldürülmüşlerdir. Bu durum bugün de devam etmektedir. Fransanın Afrikada yaptığı katliamları unutmuş değiliz. İngilizlerin Afrika ve Asyada yaptıklarını unutmuş değiliz.

 

Dünyanın bu Siyonist kapitalizmden kurtulması için onların kullandığı sistemleri terk etmeleri gerekmektedir.

 

Kurulması gereken siyasi sistem vahyin atmosferinde “vicdan”i sistem olmalıdır. Vahiy insanların insanları sömürmemesi için gönderilmiştir. Bundan dolayı kurulacak sistem mutlaka vahyi atmosferde olmalıdır.

 

Vahyi atmosferde kurulacak sistem de hapishane kültürü yoktur. Otorite vatandaşa hizmet etmiyorsa otoriteyi değiştirmek mecburi olur.

 

Vicdani sistemde 4 tane suç önemli olarak tespit edilmiştir.

1-Bozgunculuk          (Öldürülme, İdam.Rehabilitasyon merkezlerinde eğitilmesi, sürgün)

2-Adam öldürmek     ( kısas veya diyet)

3-Zina yapmak          (  100 sembolik kırbaç)

4-Hırsızlık yapmak    (Rehabilitasyon merkezlerinde eğitilmesi)

 

Bu suçların cezaları peşin olarak verilirler.

 

Diğer suçların belirlemesini meclisler yapar. Vicdani sistemde vicdanlara aykırı yasama, yürütme ve yargı olmaz. Her şey vicdanların durumuna göre düzenlenir. Tüm insanların vicdanları aynıdır.

 

İşte dünya sömürüye karşı direnenlerinin kapitalizme karşı geliştirmeleri gereken sistem budur. Aksi halde öldürmek sömürenler (demokratlar) için gerekli olandır. Bugün farklı bir iş yapılmamaktadır. Dünyaya yeni sistemi sunmadan bundan kurtulmanın imkanı yoktur.. Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3456

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.