Bugün: 19.12.2018

30 Martın Dilini Okuyabilmek

Hükumetten gereğini yapması beklenmektedir.

Vatandaşın Dilini Anlamayanlar

 

Dünya Müstekbirleriyle ortaklaşa bir hareket içerisinde içerimizdeki halk düşmanları bir yıla yakındır taksim gezide başlattıkları kaos projelerine devam etmektedirler. Halk arasında kendilerine cemaate mensup denen bir takım şahıslar var. Bu şahıslar namaz kılar kermeslerle beraber yardımlar toplarlar, çocuklarının okul harçlığını biriktirerek hizmet amacıyla Allah cc rızasını kazanmak amacıyla Kimse Yok mu Derneğine veya bizzat elden cemaate yetkililerine verirler. Bu yardımlarının karşılığında herhangi bir makbuz da istemezler. Karşılıklı mutlak güven vardır.

 

Buraya kadar her şey normal gözükebilir

Yani makbuz istememeleri veya Kimse Yok mu derneğine yardım etmeleri gibi. Ancak Allah cc aranızdaki alışverişlerinizi mutlaka belgeleyiniz diyor vahyinde. Yani belgelenmesi gerekenler arasında yardımlarda var. Fakat belgelense ne olacak ki. Sonuç değişmeyecektir.

 

ABD nin Pensilvanya Eyaletinde ikamet eden pirifani şahıs Toplanan yardımlarla ABD senatosuna 700 Milyon dolar civarında yardımda bulunması, yine aynı şahıs İsrail devletine 380 Milyon dolar civarında yardımda bulunması neyin ensi dedirtebilir.

 

Kimse Yok mu derneğinin 2013 de Yalova dan topladığı Afrika da kurban kesme paralarının bir bankanın Yalova şubesinde bloke edildiğini cemaatten ayrılan ve cemaatin kartal Maltepe Pendik sorumlusu bilişim uzmanı konferansta açıkladı.

 

Bugün Türkiye bitkisel hayata giren bir done ile karşı karşıya kalmıştır

Bir kesim ben onu öldüreceğim derken Birileri bırakın kendi kendine ölsün demektedir. Birileri de hala daha ölmeyeceğine olan inancını tazelemekten başka bir çaresi kalmamıştır. Taksim Gezi Ayaklanmasından sonra her ailenin mutfağına her ay 250 TL ek yük yükleyen bu ölüm yoluna giren haine öyle benziyor ki sahip çıkacak veya çıkabilecek kimseler olmayacaktır.

 

Pensilvanya Valisi “biz dostumuzu Türkiyeye vermeyiz” diye açıklama yaparken Türkiye de dostlarınız bizim hainlerimizin başını çektiği için alacağız demektedir. Mossad CIA ve M15 le beraber çalışan ABD içerisinde de daha düne kadar FBI yi koruma olarak kullanan hainimiz, öldürmek istediği Mustazaafların dostuna elçiler göndererek eman dilemektedir.

 

Türkiye cumhuriyeti hükumetini etkisizleştirmek. Türkiye cumhuriyeti devletini ekonomik olarak çökertmek için içerideki muhalefeti dışarıdaki istihbarat servislerinin kaset maharetleriyle hizaya getirerek operasyonlarına destek sağlattıran pensilvanyadaki hainimizin Türkiyedeki uşakları da hezimetlerinin ve yok oluşlarının zeminlerini oldukça sağlamlaştırdılar.

 

Anadolu halkı Türkiyeli halk öldürülmek istenen mustazaafların dostu ezilmişlerin sesi tüm dünyanın nefesine sahip çıkarak bir dil kullanmıştır. Oyların dili başbakanın dilidir. Oylar başbakana şu işareti vermiştir..İnnnnn inlerine kadar İnnnnnnnnnnnnnnnn….

 

Türkiye Cumhuriyeti Hükumetini Etkisizleştirmek. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Ekonomik Olarak Çökertmek İçin Uluslar arası Türkiye Düşmanlarıyla Ortak Operasyonların ODAĞI haline gelen ve hizmet cemaati adı verilen İç ve Dış Düşmanlarımızın dostlarına bu ülkede yaşam hakkı tanınmayacaktır.

 

Türkiye cumhuriyetin devletinde yaşayanların her sabah televizyonlardan bekledikleri aşağıdaki cümledir.

 

“Yahudiye hizmet cemaatinin ülkemizdeki tüm şirketleriyle basın ve yayın kuruluşlarına kamu adına el koyulmuştur”.

 

30 Martta bu istek % 45.5 ile belgelenmiştir. Hükumetten gereğini yapması halkın dilini anlaması beklenmektedir.Vesselam..

 

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1611

YORUMLAR (3)

şu sorouyu sormak lazım. dini başkasının aklı ile ölçmek ne kadar yararlı? o şahıs yani taberani dini kendi aklı ile ölçmüş olmuyormu. yada siz ahirette başkasının aklının yaptıkları ilemi yoksa kendi aklınızın yaptıkları ilemi hesaba çekileceksiniz.15.03.2014 20:59
birde adınızı yazsaydınız ya..hangi makaleyi eleştirdiğinizide bilmiyorum..yazarsanız memnun olurum28.06.2013 20:24
(Dini, aklı ile ölçen kadar zararlı kimse yoktur.) [Taberani] Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kur`andan kendi aklı ile, kendi düşüncesi ve bilgisi ile mana çıkaran kâfirdir!) [Mek. Rabbani] Hadis-i şerifte, (Kur`an-ı kerimi, kendi görüşü ile açıklayan, doğru olsa dahi, mutlaka hata etmiştir) buyuruldu. (Nesai) Herkes sizin gibi kendi görüşünü ortaya atarsa ortada din diye birşey kalmaz. Sizin yaptığınız Alimcilik oynamaktır. Ben de size kur`an`dan ayet ve peygamber efendimizden hadis ve bu zamana dinimizi yücelterek getirenlerin sözlerini ortaya koyarım. İnsanların imanlarıyla oynamayın.. 28.06.2013 15:27

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.