Bugün: 02.04.2020
  • Ana Sayfa
  • »
  • Zalimler Değişti Zulüm Devam Ediyor

Zalimler Değişti Zulüm Devam Ediyor

AKP de Zalimler Çöplüğüne Gidecek. Körlerden sağırlardan dilsizlerden Allah cc sığınıyorum

Şimdi Ne Olacak

Seçimleri de geride bıraktık.  Kim ne kazandı ne kaybetti.

Seçimler devlet denen üçayaklı organizasyonun olmazsa olmaz uygulamalarındandır. İnsanların bulundukları toprak parçası üzerinde oluşturdukları otoritenin kendilerini daha iyi hizmet etmesi için seçimlere giderler.


Otorite otoritenin sahibi olan insana zulmediyorsa o otorite vakit geçirilmeden terk edilmeli ve değiştirilmelidir.

Bugün dünya genelinde uygulama alanındaki otoritelere baktığımızda genel olarak insana zulmeden ve kapitalizme çalışan otorite mantığını görürüz. Ülkemizde de kapitalizmin Vahşi olanı uygulanmaktadır.


Kapitalizm halkını sömürerek zenginliği küçük bir kitlede toplayan sistemin adıdır.

Başta gelir vergisi sistemi olmak üzere çeşitli haraçlarla halkın elindeki ekmek alınarak zengin baronlara verilen sistemin adıdır kapitalizm. Ülkemizde kurgulanan sistem tüm yönleriyle fakirden alan ve zengine veren bir sistemdir. Eğer ülkemiz toprakları verimli olmamış olsaydı bugün vahşi kapitalizmden dolayı açlık çeken Afrika ülkelerinden farkımız olmayacaktı. Kim ne savunursa savunsun, kim ne derse desin Afrika olmayışımızın sebebi topraklarımızın zenginliğinden başkası değildir.


İnsan modelimiz kapitalist toplumlarda olan en acımasız model gibi olmuştur. Komşum evine ekmek götürebiliyor mu sorusu yerine komşum aç kalsın yeter ki benim şatafatlı dünyam zarar görmesin görüşü hakimdir. Devlet denen organizasyon kapitalizmin en ağır kurallarını Anadolu halkına uygulamaktadır.


12 yıldır iktidarda olanlar kapitalizmin çarkına su taşımaktan öteye hiçbir yenilik getirememişlerdir. Sağlık sistemi değişmesine rağmen sağlıktaki soygun hala devam etmektedir. Milli eğitim sistemi devleti ve vatandaşı mağdur etmek için kurgulanmış bir sistem olmaktan öteye gidememiştir. Çalışma hayatı en ağır kapitalizm şartlarıyla devam etmektedir. Tüm partilerin tüm belediyelerinde imar yolsuzluğu adeta birilerinin geçim kaynağı haline gelmiştir. 600 bin asker kaçağı veya bekaya ile ciddi bir problemin merkezine TSK nın konumu oturmuştur. Adaletin arandığı alanı bilmeyen bir hükumetle karşı karşıya kalınmıştır. Adaletin sağlanması gereken yerin gelir dağılımı olduğu bilindiği halde yargısal alanda adalet sağlayacağım diye vatandaşlara zulmün en ağırı yapılmaktadır. Sosyal adalet sosyal devletle olduğunu bilmeyecek kadar beceriksiz bir yönetimle karşılaşılmıştır.


Kısacası 12 yıl önce ne varsa bugünde fazlası olan eksiği olmayan bir zulümle başbaşayız. Değişen ne olduğu ortada değil midir? Zulümler devam ettiğine göre zalimler değişmiştir. Zalim sözüne itiraz edebilecek kaç yönetici mevcuttur ki? Hemen hemen hepsi zulmettiğinin farkındadır. İmam hatipte öğretmenlik yapan bir vatandaşa verilen cezayı sadece imam hatip yönetimi vermeyerek sendikası ve Milli eğitimi bu cezanın verilmesine ön ayak olmuştur.  Suçu olmayanlar suç üretme işi Müslümanların tenkit ettiği uygulamalardan değil miydi?


Bir Ak-partili Zulmün olmadığı bir kurum gösterebilir mi?

Zalimler için yaşasın CEHENNEM sözü sizler için geçersiz midir?

Diyanet işleri personelleri vatandaşları ölü haracına bağlayarak sömürmektedir. 

Damat’ı vefat eden bir vatandaş anlattı; Soyguncu imamlar lafını kullandığında ben üzüldüm ama maalesef durum bu idi.. Vatandaşa 3,500 TL ölüye kur an okuma faturası çıkartılmıştı. Nerede İslam nerede İman milleti kandırdıkları gibi Allah cc tan da utanmazlar haline gelmediler mi? Diyanet yönetiminin bundan haberleri yok mudur? Bir ilçenin müftüsü bu çalışmaları organize ettiğini gözümle gördüm hatta bir sürede kendisiyle tartıştım.


Bugün Türkiye Müslüman kimliğin yönettiği ülke mi değil mi ayrımını yapamamaktadır.

Müslümanlar sorun çözmek için yaratılmışlardır.

Milli Eğitim de sorunlar dağ gibi

Çalışma hayatında sorunlar dağ gibi

Savunma ve Askerlik sorunları dağ gibi

Gelir dağılımı sorunları dağ gibi

Sosyal adalet ve dağılmış aile sorunları dağ gibi

Sormak isterim siz neyi becerdiniz?

Kurumları müdür doldurarak sorunları çözmek istediğinizi söyleyecek kadar kafanız kumda olmazsa gerek. Yönetimi büyütüp işi küçültmekten öteye bir başarı gösterebilir misiniz?. Cemaate ihale ettiğiniz öğrenci işleri bugün başınıza çorap gibi sarılmış durumda. Oysa her üniversiteye bir yurt yapamayacak kadar yetersiz miydiniz? X cemaatini bırakarak bugün hakkı adaleti savunmak isteyen bazı dernek ve vakıfları kirli işlerinize alet etmeye çalışıyorsunuz.


Recep Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanı olması sorunları çözecek mi ki?

11 Yıl başbakanlık ben mi yaptım. 30 yaşına gelmiş binlerce genç evlenememektedir. Vekilleri halkın üzerinde kral yaparak haksızlıklarınızı daha da artırmaktan başka bir işe yaramadınız. Vekilleriniz aracılığı ile vatandaşlara zulmedildiğini biliyor musunuz?


Ceza evi yapmakla övünen Müslüman kimlik arayan varsa AKP ye bakması yeterlidir. Müslümanın düşünce hayatında insanları hapsetmek olmadığını bilmeyenlerden yönetici olur mu?


Ey AKP, sizi Allah için uyaranları bir şekilde yok ettiniz. Bugün çok sayıda uyarıcı size ağır sözlerle saldırmaktadır. Ben Müslümanım ben size ağır sözlerle saldıramam. Gittiğiniz yol yol değildir. Yönetme beceriniz yoktur. Kapitalizmi vahşi kapitalizme dönüştürdünüz. İnsanları birbirine düşürdünüz. sosyal adalet yoktu sosyal barışı da siz yok ettiniz. Hurafelere bürünmüş halkına zulmeden bir büyük teşkilat haline geldiniz. Diyanet işleri başkanlığınız Allah cc vahyine savaş açar hale geldi.

Tüm belediyelerde imar yolsuzluğu rutin işler haline gelmiş iken siz bundan rahatsız değilsiniz? Sizlere yapılması gerekenleri yani çözüm önerilerini sunmuyorum çünkü bugüne kadar kimsenin önerilerine değer vermediniz.Rant Rant rant devam ediyorsunuz. Vatandaşlarımız isyan etmekten başka kulvar bulamamaktadır. Cumhurbaşkanlığı seçimi hesap sorma haklılığının son sözü olacaktır. Artık halkımız yakanıza yapışacak sizleri ya adaleti uygulamaya veya perişan etmeye başlayacaktır. Cumhurbaşkanlığı seçimi AKP zihniyetinin mazeretlerinin bittiği son noktadır. Boynunuza halkalı ipin geçmesine az bir süre kaldığını düşünüyorum.


Memleketin her tarafı uyuşturucu ağıyla örülmüş hale gelmiştir..12 yıldır ben yönetmiyorum bu ülkeyi..Bugün kötü sonun başlangıcı olabilir. Ortak akılla hareket etmediğiniz müddetçe yarınlar sizler için kötü olacaktır.


Müslüman her yıl vahyi güncelleyerek reformlar yapan insan demektir.

Kadir gecesi melekler inerde iner.

Bu melekler kainata ayetleri yerleştirirler. Bu ayetleri Kur an ı kerimin Rehberliğinde yeniden güncelleyerek yeni yeni reformlar yapılmalıdır. Her yıl yeniden ayetler iniyorsa kainata her yıl yeniden yönetim reformu yapılması anlatılmak istendiğindendir.


Kur an ı kerimi ölülere hasretenlerin kainata inen vahiylerden haberleri olacağını düşünmüyorum.

Son söz olarak sizleri bekleyen tehlike sadece iktidardan uzaklaşma tehlikesi değildir. Sizleri asil bekleyen hesap verme tehlikesidir. Anlayan anlar

  

 

 

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2453

YORUMLAR (1)

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM İNSAN NASIL İMAN ETTİM DEDİĞİ ZAMAN O İMANINI SALİH AMELE DÖNÜŞTÜRMEDEN HİÇ BİR ANLAM TAŞIMIYORSA İNANDIĞI DİNİN KURALLARINI GEREĞİ GİBİ YAŞAM HAYATINA KOYMADIKÇA BİR ANLAM TAŞIMAZ. DUA ;İSTEKLERİN VE ARZULARIN FİİLLE BUUŞMASSININ ADIDIR. FİİLE DÖNÜŞMEYEN BİR DUA İÇERİSİNDE SU BULUNMAYAN BOŞ BİR TESTİYE BENZER..29.07.2014 02:51

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.