Bugün: 02.04.2020

Hakan Şükür Tetikçi mi?

Hakan Şükür Yanlış yönlendirildiğini çıkıp açıklamadan asla ve asla onu Benimsemeyeceğim
Hakan Şükür ü Kutladığım bir makale yazmıştım. Ancak bu makaleyi kaldırdım. Çünkü Hakan Şükürün bir tetikçi olabileceğini düşünmemiştim. Kaldı ki Sayın Başbakan hem cemaate hem de Hakan Şüküre çok önem vermişti.

Eleştirdiğim de şu idi. 
Hakan Şükür ait olduğu yere sadık kaldı demiştim ve bu hareketi Kutlamış AKP yi eleştirmiştim.

Oysa Hakan şükür sadece ait olduğu yere uymadı. Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti ekonomisinin 15 milyar dolar kaybetmesine sebep olacak bir eylemin Hakan Şükür tarafından yapılması herkesi olduğu gibi benimde şaşkınlık yaşamama sebep oldu.

Bir milletin ekonomisini bozmaya yönelik vatan hainlerinin yapabileceği bir eylemi Hakan Şükür yapmamalıydı. Bence Hakan Şükürün Çıkıp oyuna geldiğini bu millete anlatması lazım. Aksi halde bundan sonra Hakan Şükürün her yönü tartışılacaktır.

Ait olduğu yer ülkeyi yıkın derse de tamam diyebilecek bir kişiyi asla ve asla kutlayamam asala ve asla tebrik edemem.

AKP nin aday belirleme de sıkıntıları vardır ama bu adayların vatan hainleriyle beraber çalışabilecek kadar olması AKp nin sucu değildir.Vesselam
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2446

YORUMLAR (1)

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM İNSAN NASIL İMAN ETTİM DEDİĞİ ZAMAN O İMANINI SALİH AMELE DÖNÜŞTÜRMEDEN HİÇ BİR ANLAM TAŞIMIYORSA İNANDIĞI DİNİN KURALLARINI GEREĞİ GİBİ YAŞAM HAYATINA KOYMADIKÇA BİR ANLAM TAŞIMAZ. DUA ;İSTEKLERİN VE ARZULARIN FİİLLE BUUŞMASSININ ADIDIR. FİİLE DÖNÜŞMEYEN BİR DUA İÇERİSİNDE SU BULUNMAYAN BOŞ BİR TESTİYE BENZER..29.07.2014 02:51

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.