Bugün: 02.04.2020
  • Ana Sayfa
  • »
  • Cemaat, Ak-parti ve TC Devletine İhanet Etmiştir.

Cemaat, Ak-parti ve TC Devletine İhanet Etmiştir.

Fethullah Güleni tanımak ve ilişkilerini tam anlamak için Maide suresinin 51 den 60 a kadar ki ayetlerini incelemek yeterli olacaktır

CEMAAT AK-PARTİ İLE BERABER DEVLETE İHANET ETMİŞTİR

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Bu ülkenin itibarını korumak ve ülkeyi ileri özgürlüklere taşımakla görevlidir. Türkiye Cemaatlerden kurtulduğundan özgürlük yolundaki en büyük engelleri de geride bırakmış olacaklardır.

Derin güçlerden kurtulma yolunu açan Recep Tayyip Erdoğan Kendilerini Müslüman görerek tüm gençlik çalışmalarını cemaatin üzerine bırakan Sayın başbakana karşı Cemaatin giriştiği komplolar artık ayyuka çıkmıştır.

Ak-partinin Cemaat sultasından kurtulmasıyla halk nezdinde önemli ölçüde destek bulacağı bilinmelidir. ABD de oturup ABD li Türkiye düşmanlarının emirlerini talimatlandırarak Türkiyeyi zor durumda bırakmak isteyenlere Bu ülke asla ve asla Fırsat vermeyecektir.

Vakit geçirilmeden dershanelerin kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Devlet içerisinde devlet olmaz. Halk eğitim müdürlüklerinin Türkçe, Matematik ve Dil kursları açarak dershanelerin kapanmasından kaynaklanacak boşluğu daha iyi bir şekilde doldurmalıdır. 

Dershaneler kalktığında hem çocuklarımız özgürleşecek hem de aileler sömürülmekten kurtulmuş olacaklardır. Türkiye cumhuriyeti devletine karşı girişilen her türlü eylemin karşısında hem devlet hem de vatandaşlar saf olarak karşılık vereceklerdir.

Türkiye cumhuriyeti Başbakanını etkisizleştirmek isteyen bu tür eylemler in başarıya ulaşması imkansızdır. Cemaat oynadığı ateşin ortasında kalarak yanmaya başlamıştır. Bu yangın büyük ihtimalle cemaatin sonunu getirecektir.

Darbe severlere destek vererek başbakana olmadık sözler söyleyenlerin hem dininden hem de milliyetinden (ümmet) şüphe etmemek imkansızdır. Asyadaki enerji savaşlarına Türkiye’yi hazırlamak isteyenlerin yanında yeralmak Vatana ve Millete ihanet değilde nedir.

Bu ülke daha fazla hainlikleri kaldıramaz. Vesselam

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2787

YORUMLAR (1)

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM İNSAN NASIL İMAN ETTİM DEDİĞİ ZAMAN O İMANINI SALİH AMELE DÖNÜŞTÜRMEDEN HİÇ BİR ANLAM TAŞIMIYORSA İNANDIĞI DİNİN KURALLARINI GEREĞİ GİBİ YAŞAM HAYATINA KOYMADIKÇA BİR ANLAM TAŞIMAZ. DUA ;İSTEKLERİN VE ARZULARIN FİİLLE BUUŞMASSININ ADIDIR. FİİLE DÖNÜŞMEYEN BİR DUA İÇERİSİNDE SU BULUNMAYAN BOŞ BİR TESTİYE BENZER..29.07.2014 02:51

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.