Bugün: 19.02.2020
  • Ana Sayfa
  • »
  • Başbakanın Elindeki Dosyayı Obama Verdi

Başbakanın Elindeki Dosyayı Obama Verdi

10 Ocak ve 17 Ocak’ta Türkiye’de gündemi sarsacak belgelerin açıklanacağı iddiasında.

Gazeteci Yazar Ahmet Şık Obamanın Başbakana Güleni bitirecek bir dosya verdiğinden söz etmektedir.

 

Bilindiği üzere Türkiye uluslararası siyonistler ve yerli işbirlikçilerinin ortganize ettiği olayları yaşarken ABD ikiye bölünmüş durumdadır..Obamanın yanında olan halk ve Siyonların yanında olan sömürü ağaları..

 

 

`10–17 Ocak arasında yer yerinden oynayacak`

 

twitter dünyayı değiştirecek gizemli ve gizli hesapların adresi oldu.bir grup ‘gizemli hafiye’ de twitter’daki yerlerini alarak ‘elimizde çok önemli belgeler var, açıklarsak kıyamet kopar’ propagandasına başladı.

 

Pek çoğu son birkaç ayda açılan bu hesapların kimi “Türkiye’deki paralel ve derin odakları” ifşa etmeyi vaat etmektedirler..Tabii ki bazıları da hükumeti bitirecek belgelerimiz var diyerek salvo yapmaktadırlar. Ancak anlaşılacağı üzere HSYK yasasındaki değişiklikle HSYK üyelerinin düşmesiyle beraber başlayacak olan "hain avlama" çalışmalarında devletin bir adım öne geçerek son noktayı koyacağı bilinmektedir.

 

Hepsi de ‘elimizde öyle bilgiler var ki sormayın gitsin’ üslubuyla yazan bu hafiyelerin en büyük silahı ise ‘yakında açıklayacağız’ dedikleri belgelerden bir kere bahsettikten sonra hemen daha çarpıcı bir iddia ortaya atarak merak duygusunu sürekli canlı tutmak ve temel meseleyi hiçbir zaman açıklamamak.

 

En çok kim kiminle nerede görüşmüş, kim kime ne dosyası vermiş, kimin kaseti kimin elinde konularıyla ilgilenen ve bazıları bilgiye dayandığı belli olan ciddi iddialar ortaya atan bu hesaplar, takipçileri arasında da en az Kurtlar Vadisi’nin Konseyi ya da Şefkattepe’nin Karanlık Kurulu kadar popüler. Kılçıkdaroğlunun ABD deki görüşmelerinde ve Büyükelçi ile Türkiyenin çöküşünü seyrederken istihbaratta kendilerini takip ettiği bilgileri var. Bu bilgiler ortaya çıkması halinde CHP de büyük bir deprem meydana gelecektir. Deniz Baykalın bunu önlemek için Meclis başkanı ve Cumhurbaşkanı ile görüştüğü iddia edilmekte.

 

Türkiye`nin son bir yıldır yaşadığı olağanüstü gündemler, Twitter`da usturuplu ve `her şeyi bilen` bir zümre oluşturdu: Gizemli hafiyeler. 

 

Ve bu gizemli hafiyelerin ortak iddiası: 10-17 Ocak arası Türkiye`de yer yerinden oynayacak.

 

10 – 17 OCAK ARASINDA YER YERİNDEN OYNAYACAK”Bu hafiye hesapların tutumlarında son günlerde ortak bir hareketlilik var. Özellikle muhalefet kanadına muhalefet eden gruplar, 10 Ocak ve 17 Ocak’ta Türkiye’de gündemi sarsacak belgelerin açıklanacağı iddiasında.

 

Birbirinden bağımsız olan bu hesapların özellikle bu tarihlere yoğunlaşmış olması ve benzer iddialar öne sürmesi, bu gizemli hesapları takip edenler arasında 10 ve 17 Ocak’ı yeni bir milat olarak kabullenmelerine neden oluyor.

 

Türkiye düşmanlarını ifşa edecek ve seçimlere kimlerin kimlerde kimlerle bir araya geldikleri açıklanacaktır. Herkesin bu tarihlere dikkatle bakması lazımdır. Ayrıca bu hesaplarda açıklananların bazı savcılar tarafından takip edildikleri de bilinmelidir.

 

Türkiye Cumhuriyeti Hükumetini Etkisizleştirmek. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Ekonomik olarak çökertmek için Uluslararası Türkiye düşmanlarıyla ortak operasyon yapanların ve bunlara destek verenlerin halk tarafından bilinmesi en doğal olandır.

 

Türkiye düşmanları ve onlara çanaklık eden içimizdeki hainlerin kimliklerini sabırsızlıkla bekliyoruz

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2156

YORUMLAR (1)

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM İNSAN NASIL İMAN ETTİM DEDİĞİ ZAMAN O İMANINI SALİH AMELE DÖNÜŞTÜRMEDEN HİÇ BİR ANLAM TAŞIMIYORSA İNANDIĞI DİNİN KURALLARINI GEREĞİ GİBİ YAŞAM HAYATINA KOYMADIKÇA BİR ANLAM TAŞIMAZ. DUA ;İSTEKLERİN VE ARZULARIN FİİLLE BUUŞMASSININ ADIDIR. FİİLE DÖNÜŞMEYEN BİR DUA İÇERİSİNDE SU BULUNMAYAN BOŞ BİR TESTİYE BENZER..29.07.2014 02:51

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.