Bugün: 22.09.2021

Yeni Kabinenin Enleri

Cumhurbaşkanı Erdoğanın Herşeyden Haberim Var Mudahalesi

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar, yazı

YENİ "CACIK" KABİNESİNİN ENLERİ

Numan Kurtulmuştan Başlayalım
Numan Kurtulmuşun Başka Yere Kaydırılması Muhtemel Diyanet İşleri Başkan Yardımcısının Görevden Alınması Sürecinde Erdoğana Rağmen Hareket Etmesidir. Bize Ulaşan Bilgiler Doğru İse; Ankaranın Baş Belası Damat Bakan Diyanet İşleri Başkan ve Yardımcısının Görevden Alınmasını Kurtulmuştan İster. Kurtulmuş Konuyu Cumhurbaşkanı İle Görüşür. Cumhurbaşkanı Görmez Asla Olmaz Der ve Yardımcısının Kararınıda Görmezin Vermesi Gerektiğini Söyler. Ancak Görmeze Sorulmadan Yardımcısını Alırlar. İşte Numan Kurtulmuşu Kültür Bakanlığına İten Olay

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ

Bekir Bozdağ İtaatkar Bir Kul. Ancak Son Zamanlarda Sadece Konuşuyordu. Ceza Evlerini FETÖ Karargaha Çevirmiş Durumda. Bize Ulaşan Bilgiler Doğru İse FETÖ cülerin Laptopları İnternetleri Bile Varmış.

Recep Akdağ
Recep Akdağ Çok İyi Bir İnsan. Ancak Erdoğanın Bir Genelgesi Vardı.. Kendi Gurubuna Çağıran Kişiler Kamuda Görevlere Atanmayacak Diye. Akdağ ın Sağlık Bakanlığında Belirli Bir Çevre Dışında Kimseyle Çalışmadığı Bilinenler Arasındaydı.

Fikri Işık
Referanduma 1,5 Ay Kala Muhtemel Üst Düzey Bürokratları Tarafından Kendisine İmzalattırılan bekaya ve Yoklama Kaçakları tebligatı Referandumun Neredeyse Kaybedilmesine Sebep Olmuştu. 3.250 Bin Kişi Sandığa Gidememiş. Jandarma Baskısıyla 200 Bin civarındaki İnsan İşlerinden Olmuştu.

Faruk Çelik
Gürcülerin Hamisi Faruk Çelik Bakanlık Yaptığı ve Kendisine Ait Kurumların Tamamında Göreve Getirdikleri Maalesef Gürcüler Olmaktaydı. Yani Faruk Çelik İçin Tek Liyakat Gürcülüktü. Öyle ki Atanmasında Referans Olduğu Kişilerde Gürcülerdi. Öyle Bir Kişiyi Bir İle Müftü Yaptırdı ki Bu Kişi 28 Şubatta Bir İlçede Müftü İken 39 İmamı Başörtüsüne Sahip Çıktıkları Gerekçesiyle Sürgüne Göndermişti. Son Olarak Et Mafyasına Yenik Düşen Faruk Çelik Bundan Sonra Sade Vekil Olacak. 

Mehmet Müezzinoğlu
Müezzinoğlunun Bakanlık Kapasitesi Yok. İyi Bir İnsan. Çalışma Bakanlığı Sırasında Referandum Önce Muhtemel Kripto FETÖ cü Bürokratlar Tarafından Eline Bir Yazı Tutuşturulup Açıklanması İstenerek Referandumun Kaybedilmesi Hedeflenmişti. Buda Onu Yaptı. Memur Reformu Yapıyoruz diye Ortaya Çıktı Ast Memur Üst Memura Üst Memur Ast Memura Puan Verecek Absürtüyle Ortalığı Birbirine Katmıştı.

Ben Şahsen Yeni Kabinede İki Bakana Kafayı Taktım Bile

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu
Bu Kadıncağızın 1 Kasım Seçimlerinden Sonra ve 15 Temmuz Sürecinde Erdoğan Davutoğlu ve AKP Aleyhindeki Twitleri Ortalıkta Geziyor. Yani Bu Bakan Tüm Kesimlerin Takibinde Olacak Bir Bakan.  Bu Bakan ya Doğu Perinçek Kontenjanından veya Gülen Kontenjanından Bekleyip Göreceğiz..

Et ve Ot Bakanı Ahmet Eşref Fakibaba
Bu Adam Urfa Devlet Hastanesi Başhekimi İken Başörtüsü Düşmanıydı. Bu Konuda Sadece Bilgi Yok Belgede Var. Başörtülü Hemşirelerin Nerelere Gönderildiği veya İşi Bırakmak Zorunda Kaldıkları Bilinen Şeyler.

Fakibaba Doktor. Ne Alaka Et ve Ot Bakanlığında.
Tahminim Amerikadaki Zinde Güçler Et ve Ot Bakanlığına Etten ve Ottan Anlayanların Atanmasını İstemiyorlar. Faruk Çelikte İslam Enstitüsü Mezunuydu. M.Mehdi Eker Veterinerdi. Tarım Ekonomisiyle İlgili Mastır Yapmıştı Ama Bakanlığı Süresinde Türkiyeyi Üretme İthal Et Mantığına Mahkum Etmişti.

Fakibaba Et ve Ot Bakanı
Ne Bekliyoruz ki..Urfanın Mercimeği Dünyaca Ünlüdür. Mercimeği Yine ithal mi Edeceğiz..Yahu Benim kisi Merak İşte.

Bu CACIK Kabinesi Damata Reddiyelerle Dolu.
Bak Damat Herşeye Burnunu Sokarsan Valla Hiç Damat Mamat Demem Kapıya Koyarım Sitemidir.


Cumhurbaşkanı Erdoğanın Yönetsel Sorunların Azaltılmasına Katkı Sağlayacak Bir Değişiklik Yaptığını Düşünüyorum. Öyle Reform Falan Yok. AKP Reformcu Kimliği Kaybetmiştir. Muhtemel 2019 Mart Seçimlerine Bu CACIK Kabinesi İle Gideceğiz. CACIK Ekşirse Seçimlerde Ekşiyecektir Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1114

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.