Bugün: 30.07.2021

Ve Nihayet Bölünüyoruz!..

Ulus Devletin Başka Ulusların Devlet Olmasını Engelleme Hakkı Olmaz

Maalesef Bölünüyoruz

Evet Türkiye Fiilen Bölünmeye Başladı. İngilizlerin planlaması ve alanda ABD İstihbarat servisi CIA ve İsrail İstihbarat Servisi Mossad ın çalışmalarıyla Güney sınırımızda İrandan Akdenize kadar uzanan bir sınırı Musul Kerkük diğer sınırı Şam olan bir devlet kuruluyor. 

Senatör Rand Paul ABD 2016 Başkan Adayı

Kürtlere Bağımsızlık sözü veren senatör resmen ABD başkan adayı Ben Kürdistan için yeni sınırlar çizeceğim ve onlara yeni bir ülkenin sözünü veriyorum” diyen Senatör Rand Paul ABD’deki başkanlık seçimi için adaylığını açıkladı.

Kürtlere bağımsızlık

Breitbart News’e konuşan Paul, ABD`nin bugüne kadar verdiği desteğin yeterli olmadığını, Kürtler`in IŞİD karşısında daha fazla silahlandırılmaları gerektiğini söylemişti.

Paul demecinde şunları söylemişti:

“Kürtler’e, radikal cihatçılara karşı savunmak için kendi ülkelerinin verilmesi gerekiyor. Ancak ben bir adım daha ileri gideceğim. Ben, Kürdistan için yeni sınırlar çizeceğim ve onlara yeni bir ülkenin sözünü veriyorum.

İnanıyorum ki eğer onlara kendi ülkelerini vaadedersek ölümüne savaşırlar. Bunu söylemek elbette gerçekleştirmekten daha kolay. Çünkü yeni bir ülkenin sınırlarını çizmek için Türkiye, Irak ve Suriye’den toprak alınması gerekecek.”

Paul, dış politikada, yurt dışında askeri müdahalelenin son çare olması ve İsrail’e yönelik yardımların azaltılması gerektiğini dile getiriyor. İran ile yapılacak bir anlaşmanın ise kesinlikle Kongre’nin onayından geçmesi gerektiğini ifade ediyor.

Bugün bu projeye başlandığını görüyoruz

Türkiyedeki "militan" solu besleyen Yahudi Devit Nicholos Rockefeller militan sol ile beraber Kürt Alevilerini de kullanma yöntemine gitmiş bu bağlamda Deniz Baykal CHP Genel başkanlığından uzaklaştırılmıştır. Bugün CHP nin yapısına bakıldığında Yahudi dostları Paralelcilerle Kürt Alevilerin etkin olduğu bir profil ortaya çıkmıştır.

Seçimlerde bu örgütlerle beraber Paralel çetenin kürtlere vaad ettikleri yeni devletleri Suriye Irak ve Türkiyeden koparılacak topraklarla Suriye, Irak ve Türkiyeden daha büyük bir toprak parçasına sahip olarak KÜRDİSTAN kurulacaktır.

Türkiye içerisinde son yıllarda değişik adlarla faaliyet gösteren "militan sol veya Türk solu" beslendiği yere Yahudilere çalışmakta ve her fırsatta Tehlike gördükleri Ak-partiye saldırmakla görevlendirilmişlerdir. Uluslararası Emperyalist/Siyonist/Kapitalistlerin temsilciliğini yapan bu ekiplerin finans kaynakları mutlaka gözaltında tutulmalıdır.

Paralelcileri kullanarak 13 yıldır bakanlıklarda örgütlenen Rockefeller yanlıları maalesef halen bakanlıklarda üst düzey görev yapmaktadırlar.

Paralelcilerle dirsek temasında olan MHP içerisinden de az sayıda vekil bu oluşuma destek verecek. Ak-partinin öcalanı kullanarak oluşturduğu Çözüm süreci Tamponu bir şekilde kırılacak ve Kürdistan kurulmaya çalışılacaktır. Türkiye buna Müdahale edebilir mi sorusuna elbette ki evet demeliyiz. Ancak herşey vaktinde olmalıdır. Türk Silahlı Kuvvetlerini Yandaş Haline Getirdiklerinde Müdahale etme imkanınız kalmayacaktır.

"Bu projeyi Türkiyede başlatmak içinde çok sayıda PKK yanlısı Kürt güneydoğudan Batıya yerleştirilerek yerleştikleri yerlerde silahlandırılacaklar". Tıpkı Sırpların Boşnaklara yaptığı gibi. Böylece ayrışma kalkışması sadece Güneydoğuda değil Türkiyenin her yerinde aynı anda başlatılacak. ABD ve İngiliz elçilikleri öncülüğünde proje gerçekleştirilerek Kürt devleti hayata geçirilmiş olacak.

Kurulacak devletin Temelleri "laik" olacak. Yahudi Karl Marksın felsefesi işletilerek bu bölgedeki Müslümanlar Temizleneceklerdir. İslam dini kesinlikle yasaklanacak. İsrail için Ortadoğuda hayati öneme sahip olacak bu devlet kısa sürede Modern silahlarla silahlandırılarak varlığını sürdürmesi sağlanacak.


2015 Seçimlerinden sonra tabloyu daha net olarak görebiliyoruz. Batıdaki Kürtlere "Kürt Devleti Kuruluyor Katkınızı Sağlayın" denilerek oyları alınmıştır. 


Ümmet şuuruna sahip Muşlu bir Kürt dostumun bana anlattıklarıyla olayların cereyan ediş şekli tıpa tıp uygunluk gösteriyor. 

Muşlu Müslüman dostumun bana anlattıklarından sonra CHP ile kurulacak bir hükumetin, Irkçılık üzerine bina edilecek "LAİK" Kürdistan devletinin Yahudi Karl Marks felsefesinde kurulması kolaylaştırılmış olacak demesini şimdi daha net anlıyorum. 

Tel Abyadı PKK nın Suriye kolu olan YPG güçlerine teslim eden IŞİD militanlarının yüzlerindeki gülümseme aslında herşeyi açıklamaktadır. 

Türkiyenin köşeye sıkıştırılmak istendiği ve Ekonomisinin bozularak halkın tamamının isyana teşvik edildiği gelen haberler arasında. Ayrıca Türk hükumetinin Anadolu halkını yeterinde aydınlatamadığı bilinen gerçeklerden. Çözüm sürecini Tampon olarak Kullanan Hükumetin içeriden ve dışarıdan kuşatılarak etkisizleştirilmesi planlanmaktadır. CHP nin kuracağı ve HDP yi de yanına alacağı bir koalisyon Türkiyenin düşmesine yardımcı olacak ve çok kısa bir süre içerisinde Ortadoğu gibi kimin kimin boğazladığı belli olmayan bir ülke haline getirileceğiz.

Bu köşeden özellikle Müslüman Kürtlere sesleniyoruz; Kurulması planlanan devlet MARKSIZM TEMELLİ olacağından senin ne inanmana ve nede ibadetlerine müsaade edilmeyecektir. Osmanlının yıkılmasında kandırılan Araplar gibi olacaksın ve keşke Türkiyeden ayrılmasaydık demek zorunda bırakılacaksın.

Türkiyede herkesin aklını başına alması gerekmektedir. İş işten geçtikten sonra "kına" nereye yakıldığını bilmeyen yoktur. AKP lisi CHP lisi MHP lisi HDP=PKK lısı herkes bu süreçten zarar görecektir. İşte Irak İşte Suriye..

Türkiyenin beçeremedikleri arasında ilk sırada ÜMMET düşüncesinin ne anlama geldiğini ve Misyonunu anlatamamış ve anlayamamış olmasıdır. Diyanet İşleri Personeli toplansalar Ümmet kelimesinin karşılığı olarak üç kelimeden oluşan bir cümle kuramayacak kadar gerçeklerden uzak hurafelerin arasında boğulmuşlardır.

Ümmet düşüncesi İlahi nasihattir. Ümmet demek "kendinden olmayanın, kendin gibi düşünmeyenin hak ve hukukunu kendi hak ve hukuku olarak görmek ve uygulamanın adıdır.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2761

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.