Bugün: 28.01.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Türkiye İçeriden ve Dışarıdan Kuşatılmış Durumda!..

Türkiye İçeriden ve Dışarıdan Kuşatılmış Durumda!..

Parlamentosu İşgal Altında Olan ülkeler Ayakta Kalamazlar..TBMM İşgal Altında; Tıpkı 1908 Meclisi Mebusan Gibi

Umutların Umutsuzluğa Dönüştüğü Ülke Türkiye

Yaşadığımız coğrafya dünya egemenliğinin en önemli merkezlerinden birisini oluşturmaktadır. Anadolu denilen adeta dünyanın köprüsü bir coğrafyanın sadece dünyaya tapanların kolay kolay vazgeçebilecekleri bir yer değildir.

Batı agnostik zeka ile dünyaya hakim olma gayretleri içerisinde işgal ettikleri tüm yerleşim yerlerinde ilk önce karşıt görüşlüleri yetiştirmeyi yeğlemişler ve bunda da başarılı olmuşlardır. 17. yüzyıldan sonra Osmanlıda cirit atmaya başlayan agnostik zekalılar Müslümanları dünyevileştirmek için uzun uğraşlar ve gayretler sarf etmişlerdir. Netice olarak aynı millet aynı toplumdan türlü türlü karşıt görüşlüler meydan getirebilmişlerdir. Bu karşıt görüşlülerin çok büyük bölümünü ufak bir menfaat karşılığı da kullanmışlar ve hala daha kullanmaya devam etmektedirler.

Bugün Irak ve Suriyeye baktığımızda bu yöntemin hala daha etkili olduğunu görmekteyiz. Batı agnostik zekası artık Müslümanları kendileri öldürmemektedir. Aynı milletten karşıt görüşlüleri birbirlerini boğazlayacak hale getirmektedir. Unutmayınız ki Türkiyenin Irak ve Suriye gibi olması halinde Türkiyedeki Müslümanları da birbirlerini boğazlayacak şekilde yerleştirmekten çekinmeyeceklerdir. Cehalet içerisindeki Müslüman dünyasına bunları yapanlar Türkiyedeki insanları acımayacaklardır. Libyada Kaddafinin edep yerine silahları sokanlar Avrupalı değillerdi. Bugün bu projeler tüm hızıyla devam etmektedirler.

DAEŞ Adında bir örgütü Avrupada kurarak Ortadoğuya gönderenlerin Türkiye için kurdukları örgütün PKK olduğunu hiç kimse unutmamalıdır. DAEŞ in gaddarca öldürmelerini Diyarbakır da PKK dan gördüğümüzü unutmayalım. 6-7 Ekim olaylarında Gençlerin kafalarını ezmediler mi..DAEŞ ve PKK Model olarak aynıdır.

Anadoluda yaşayan herkes uzun soluklu bir savaşa hazır olmalıdır.

İçimizdeki hainleri yanlarına alarak seçimleri kendi lehlerine çevirenlerin önümüzdeki günlerde Türkiyeyi kan gölüne çevireceklerinden hiç kimsenin endişesi olmasın. Ülkemizde bulunan 2 milyon mülteciden hiç ders almadığımız ortada. Yarın Anadolu halkı aynı konuma geldiğinde gidecek yer bile bulamayacaktır.

Ümmet düşüncesinin Müslüman camia da bilinmemesi nedeniyle bu ülkenin Müslümanları da maalesef teröristlerin safında yer alabilmekte ve uluslar arası İslam ve Müslüman düşmanlarına zemin hazırlayabilmektedir. 120 bin kişilik personeliyle vatandaşına HURAFE anlatan bir teşkilatın Müslümanlara zarardan başka hiçbir karları bulunmamaktadır.

2002 de halkın büyük umut beslediği Ak-parti kapitalist sisteme yenik düşmüş ve halk katmanlarından gelen desteğini kaybetmiştir. Nitelikli elemanların olmayışı, bürokratik oligarşinin ele geçirilmesiyle reformların yapılmasından vazgeçilmesi umutlu ülkeyi umutsuz hale getirmiştir. Bütçe dengeleri gibi teranelerle halkını açlığa mahkum eden bir anlayışın halk tarafından kabul edilmeyeceği bilinememiştir.

Uluslar arası Türkiye düşmanları yıllardır yetiştirdikleri karşıtları harekete geçirerek Türkiyeyi diz çöktürmeye çalışarak ciddi mesafe aldılar. 13 yıllık iktidarın toplumsal sorumluluğu bulunmayan Emekliler ve Gençleri ihmal edince beklenen ve umulanın tam tersi olmuş terör örgütü uzantısı militan solcuların gayretleriyle TBMM ye kadar girerek tıpkı 1908 Osmanlı Meclisini anımsattı.

Bugün TBMM deki manzara 1908 Osmanlı meclisini andıran bir manzara gibiydi. Ayağa kalkmayan Muhalefetle İstiklal marşı okumayan Muhalefet aynı karede mutlu bir gün yaşadılar. Tıpkı Teodor Helz in Selanik vekili olduğu 1908 meclisi gibi. Bugünkü tablo Uluslar arası Türkiye düşmanlarından başkasını mutlu etmemektedir....

Bu makale ile bu köşeden tekrar ediyorum ki durum çok ciddidir.

Bir milleti içeriden çökertebilirsin. Dışarıdan saldırılar o milleti birbirine kenetler. Uluslar arası Türkiye düşmanlarıyla dirsek temasında olanların TBMM deki rollerini anlamayan varsa Irak ve Suriye gibi olmayı uzaklarda görmesin.

Hadi diyelim ki CHP ne yaptığını bilmeyecek kadar nankörleşmiştir. MHP nin tavrı kimi memnun etmek içindir. CHP ile PKK uzantısı HDP nin uluslar arası Türkiye düşmanlarıyla neler organize ettiklerini herkes bilmektedir. Ancak MHP ne yapmakta ve ne yapılmasına gayret etmektedir. Cumhurbaşkanına saygı göstermeyenlerin ne devlet yönetmeleri ve nede toplumda söz sahibi olmaları düşünülemez. MHP HDP=PKK nın yanında durmaya devam etmektedir. Anadolu insanına saygısızlık edenlerin bu ülkede siyaset yapamayacakları bilinmelidir. Halkımız HAİN lerle aynı saflarda duranları affetmeyecektir.

Anadolu da yaşayan herkese buradan yeniden seslenerek diyorum ki; Irak ve Suriye gibi olmamak için birbirimize kenetlenmemiz lazımdır. Allah cc vahyini rehber edinerek bu tablodaki yerimizi almalıyız. Uzun ve zor bir savaşın eşiğinde olduğumuzu unutmamalıyız.

Türkiye Cumhuriyeti devletini çökerterek koloni haline getirmek isteyenlerin içerideki temsilcilerini parlamentoda gördükten sonra hükumetin şunla veya bunla kurulacağını düşünmek safdillik olur. Kökleri dışarıda olan ve tek hedefleri Türkiye de KAOS çıkartmak olanların temsilcilerini TBMM de ibretle izledik. 1908 da Meclis Fesh edilmişti. Öyle zannediyorum ki aynı durumla karşı karşıyayız. TBMM tek seferliğine fesh edilerek yeniden seçimlere gidilecek bu seçimler Türkiyenin ya devam veya tamamı anlamına gelecektir.

Batıdaki Kürtlerin silahlandıklarına dair duyumlar var.

Emniyet teşkilatı daldığı rüyadan uyanmalı veya uyandırılmalıdır. Aksi halde halkımızın tamamı silahlanmaya başladığında iş işten çoktan geçmiş olacaktır.

Fabrikalar, işyerleri, ticarethaneler ithalat ve ihracat yapanlar

Önümüz karanlık bir perde ile kaplanmıştır. Yeniden seçim tek çare haline gelmiştir. 1908 Osmanlı meclisi gibi görüntü veren meclisin % 56 sı Anadolu insanından enerjisini almadığı ortaya çıkmıştır. Emredicileri dışarıdan emrediyor beyefendiler mecliste bu emirleri uygulamaktan başka bir iş yapmıyorlar.

Kıyısından köşesinden girerek anlatmaya çalıştığım mesele ciddidir. Şimdiden kaçacağınız devlet ve maceralarda kullanabileceğiniz maddiyatı hazırlamaya çalışmalısınız. Ne iş ne aş ne ticaret ve fabrika her şeyin bir işe yaramadığı Suriye gibi olmaya doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Milletin Meclisi Başka milletlerden enerjisini alanların işgali altına girdiğinde yapılabilecek bir şey kalmamış demektir..

Halkın % 52 sinin oyuyla Cumhurbaşkanlığına gelen bir kişiye karşı yapılan saygısızlık o millete ve o devlete karşı yapılan saygısızlıktır. Bunu ancak ve ancak HAİN olanlar yapabilirler..% 52 oyun % 11 i üç partiye gittiği gerçeğini unutan bu saygısızlar kendilerine oy verenlere de saygısızlık yapmaktan çekinmemişlerdir. Böyle bir meclisin olmaması olmasından daha hayırlıdır. Cumhurbaşkanının ve Devleti Alanın bu durumu hesap etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Türkiyenin devlet olarak değil koloni olarak yaşayabileceğini söyleyen İngiliz Winston Churchill projesine bu kadar yaklaştığımız bu günlerde böyle bir parlamentonun bölünmeyi ve Türkiyenin devlet olma yeteneğini kaybetmesini hızlandırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Ak-Parti hiçbir parti ile koalisyon yapamaz ve yapmamalıdırda.

Emredicileri Mossad, CIA ve M15 olanlarla yapılacak Koalisyon bu millete ve bu devlete hiçbir fayda getirmeyecek ve bölünmeyi hızlandıracaktır. Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3198

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.