Bugün: 05.12.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • SİYONİST KAPİTALİZM GENERAL SİSİ NİN ARKASINDA

SİYONİST KAPİTALİZM GENERAL SİSİ NİN ARKASINDA

14 Ağustos Akşamdan sabaha kadar Türkiye de yapılan tüm eylemler sanki ABD ve İsrail organizasyonu gibi gerçekleşti.

Müslümanlar Anlama ve Algılama Fukarası


Mısır 14 Ağustos Çarşamba günü Tarihe geçecek bir katliam başlattı. General sisi kendisine biçilen rolü oynadı.


Müslümanların veya Müslüman aydınların  cılız kalmaları özellikle Türkiyeli Müslümanların böyle bir hadisede ne yapacaklarını bilmediklerini gördük.


Mısırda Mubarek devrildikten sonra seçimlerin yapılacağı ve Müslüman kardeşlerin iktidara geleceği hatırlatılan dönemin İsrail dış işleri bakanı Livni her türlü yola başvurarak darbe yaptırarak Müslüman kardeşleri engelleriz dediğini televizyonlardan seyrettik


14 Ağustos Akşamdan sabaha kadar Türkiye de yapılan tüm eylemler sanki ABD ve İsrail organizasyonu gibi gerçekleşti.


Eylemlerde katliam yapan ordunun konsolosluklarına gitmek kadar aptalca bir iş yoktur. Hiç kimse kusura bakmasın ama bu aptallığı yapanlar maalesef cehalet içerisindeki konjonktürü okuyamayan vizyondan eksik Müslümanlardır.


1990 da Cezayir de İslami selamet cephesi yerel seçimlerde % 54 lük bir oy alarak belediyelerin çoğunu ele aldı. 1991 de parlamento seçimlerinin birinci turunda üstünlüğü sağlayan cephe seçimlerin ikinci turu darbe ile engellendiğinden yapılamadı. Cezayir o gün bugün Fransa müstemlekesi olarak devam etmektedir.


Filistin de seçimle iş başına gelen hamas yönetimi yine bu zinde güçler tarafından görevden uzaklaştırıldı.


Müslümanların devlet nasıl yönetilir formülü Hz Muhammedin Medine sindedir.


4 tane cezai müeyyidesi olan suç

1- Bozgunculuk

2- Adam öldürmek

3- Zina yapmak

4- Hırsızlık yapmak


Beşinci yok ve hapishane kültürü yoktur. Bugünkü modern devlet yönetiminin tümü Medine yönetiminde vardır. Yeter ki Müslümanlar Hz Muhammed de neyi örnek alacaklarını bilebilsinler. Bu suçların hangi cezalarla ve nasıl yapılacağına dair kur an ı kerim yolu göstermiştir.


Dünya Müslümanlardan insani ve vicdani olanı beklemektedir. Emperyalistlerin rollerini alarak Müslüman örneklik sergileyemezsiniz. Sizin örnekliğiniz ASR-I SAADET te mevcuttur. İnsanları hapsetmektense öldürmek daha iyi olanıdır.


Tüm bu olayları üst üste koyduğumuz zaman Batı ve ABD ki İsrail ABD nin Ortadoğu karakoludur dünyayı sömürmek için uydurdukları sistemlerinin bir ayağı totaliter rejimler ikinci ayağı da demokrasidir.


ABD ABD nin karakolu İsrail ve aynı kulvarda olan Batılı Fransa, İngiltere son yıllarda da Fransa dan öğrenmiş olacak ki Almanya İslam coğrafyasında istediklerini yapmaya muktedir olan ülkelerdir. İran, Suudi Amerika ve Çin de bu kervanda yerlerini alanlardır.


Mısır da ilk eylemlerden sonra Müslüman kardeşler devlet yönetme işini istememelerine rağmen sandıktan çıktığı için kucaklarında buldular. Uzun yıllar bir dernek dahi yönetmeleri engellenmiş bir ekipten dört dörtlük yönetim beklemek ne kadar doğru olurdu ki.


Dünya genelinde Müslümanların örnek alabilecekleri ve tatbik edebilecekleri yönetim formüller yoktur. İslam aleminde bu noktada anlama ve algılama sorunu mevcuttur. İslam adına tarihte öyle yönetimler sergilenmiş ki bugünkü askeri yönetimler o yönetimler karşısında “nurun ala nur” dur.


Mursi bu ortamda seçilen bir Cumhurbaşkanıydı

Mursi devlet yönetim tecrübesi olmayan bir sade vatandaş iken ve dünya genelinde Müslüman nasıl devlet yönetir formülü yokken ansızın yakalanmıştı. Yetkilerini nasıl kullanacağına yine Mısırdaki askerler karar vermek durumunda kalmıştı. General sisi 6 ay boyunca İhvani Müslim teşkilatı üyesi gibi lanse edilmiş ve Mursi tarafından şap diye tüm yetkilerle donatılmıştı. İsrail ve işbirlikçileri sisi ile ilk gollerini atmışlardı.


İşin doğrusu beni bu olanlar hiç ilgilendirmiyor

Beni ilgilendiren bundan sonra olacak olanlardır. Mısır konsolosluklarına giden dünya Müsümanları İsrail ve rol arkadaşlarının kulaklarına varırcasına gülmelerine sebep olduğunu düşünüyorum. Hala daha bazı yazarçizer kendisini bir şey zannedenlerin televizyon programlarına katılarak “demokrasiden” dem vurduklarını görmek İsrail Yahudisinin insanları nasıl katlettiğini anlamak için yeterli olsa gerek.


Demokrasiyi bir hayat nizamı kabul edenlerin Müslüman olmaları mümkün değildir. Bunların isimlerinin önlerinde Prof gibi hatta ilahiyatçı gibi unvanların olması önemli değildir. Müslüman için dünya hayatı başlamadan nasıl bir hayat yaşayacağına dair sistemleştirilen hayat nizamının İslam olduğunu hatırlattıktan sonra Türkiye ölçeğinde bakıyorum da binleri bulan Prof ve yüzlerle ifade edilen ilahiyat profların toplamı bir Mısırlı Müslüman etmemektedir.


Sisi ye teşekkür ediyorum

Sisi halkı değil dünyanın sömürü değerlerini katletti.

Dünyanın en büyük sömürü çarkı olan demokrasiyi katletti.

Uluslar arası kapitalizm i katletti.

Coğrafi sınırların kalkmasına sebep oldu.

Ümmet bilinci en yüksek seviyeye çıkarttı.

Sisinin Katliamı Müslümanların yeniden ve doğru düzlemde düşünmelerine sebep olmuştur. İlk olarak Türkiye başbakanı demokrasi önerisini geri çektiğini ve demokrasi düşüncelerini sorguladığını belirtmiştir. Artık demokrasi oyunu bitti.


Mısırın o güzel insanı o kadar azimli o kadar bilinçli ki Allah cc ın sevgili kulları unvanına sahip olmuşlar ve Allah cc şehadeti ayaklarına kadar getirerek onları şereflendirdi. Mısırın o güzel insanları direniş tarihine geçecek bir destan yazdılar. Yazmaya da devam etmektedirler.


Eğer birgün dünya genelindeki eylemlerde kahrolsun demokrasi sloganları atılarak başta ABD elçilikleri olmak üzere İsrail, Fransa, İngiltere, Almanya Ve ne oldukları hala belli olmayan bu ülkelerin uyduları İran ve Suudi Amerika konsolosluklarına gidilirse işte o zaman doğru bilinç ve doğru hareket tespit edilmiş olacaktır.


Bugünden itibaren ABD, İSRAİL, FRANSA, ALMANYA, İRAN, ÇİN, SUUDİ AMERİKA gibi ülkelerin konsoloklukları başta olmak üzere her türlü aktiviteleri uygulama zamanı gelmiştir.


Ne yapsın Mısırlı Müslümanlar Ne yapsın Mursi ve beraberindekiler. 


Mısırda mücadele bitmiş Cihat başlamıştır.

Mısıra yiyecek ve içecek yardımı değil Silah yardımı yapmanın zamanı geldi..

Müslümanlar Mısır konsolosluklarına yürümeyin..

Silah yardımı yapabilecek durumunuzu gözden geçirin.. 

Savaşı Müslümanlar istemedi..Savaşı onlar istedi...

Kendi istediklerini onlara vermenin zamanı geldi Müslümanlar..

Mısırda mücadele bitmiş Cihat başlamıştır. 

Allah cc ın Şehadeti ayaklarına getirdiği bu güzel insanları kutluyorum..Yolunuz yolumuzdur Mısırlı mücahidler.. 


 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3133

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.