Bugün: 24.10.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Siyasi/Politik Başarısızlık

Siyasi/Politik Başarısızlık

Bozuk Sistemi Muhafaza Etmek ve Yürümesini Sağlamak İçin O Sisteme Senkronize Olan Bireyleri, Yöneticileri Sistem Dişlilerine Vermek Zorundasınız.
Başarısızlığın Temel Prensipleri
Ülkeler Tıpkı Aileler Gibidir. Büyümeye Temelli Aileler İle Küçülmeye Temelli Aileler Arasındaki Fark Aile Bireylerinin Özgür Haklara Sahip Olarak, Gelişen Dünyada Kendilerini Geliştirmelerine Bağlıdır.
2002 den Bugünlere Baktığımız Zaman Sanki Bir Kurgu İle Karşı Karşıyayız. Türkiyenin 2002 de Muhtaç Olduğu Tüm Reformlara Bugünde Muhtaç Olduğumuzu Görüyoruz. Tabii ki Bunun Suçlusu Siyasi İktidar Değildir. Siyasi İktidar 2002 de Duracakları Yeri Açık ve Net Şekilde Belirtmişti.
"""""Muhafazakar""""" AKP Muhafazakar Bir Parti Olduğunu ve Mevcudu Muhafaza Etmek İçin Çalışacağını Zaten Söylemişti. Burada Sorun AKP de Değil Sorun AKP nin Muhaliflerinde.
Mevcudu Muhafaza Etmek Demek Bozuk Sistemi Korumak ve ve Reforme Etmemek Anlamında Olduğu İçin AKP Sistem Araçlarından Yürütülemeyecek Kadar Bozulan "Sağlık"a Azıcık Neşter Vurarak Bozuk Sistemi Korumaya Devam Etmiş ve Bu Günlere Kadar Gelmiştir.
Bozuk Sistemi Muhafaza Etmek ve Yürümesini Sağlamak İçin O Sisteme Senkronize Olan Bireyleri, Yöneticileri Sistem Dişlilerine Vermek Zorundasınız.
Bugün Gelinen Noktayı Bilimsel Olarak Analiz Ettiğimizde Şaşırmadığımızı Belirtmek İsterim. Çünkü Muhafazakarlık Batının Benlik Karmaşasında Ürettiği Sosyal Altyapısı Olmayan Kavramdır. Muhafazakarlık Halkı Müslüman Olan Ülkelerde TOTEMİZM e Dönüşmektedir.
2002 den Beri Yani AKP Döneminde Sistemin Bozukluğundan Dolayı Çarkların Yağlanmasında Kullanılan İnsan Sayısı belki de Milyonu Geçmiştir.
Demokrasiyi Çağımızın Sosyal ve Siyasi Dini "TOTEM" i Kabul Edenlerin İnsanlığa Yaklaşımlarının Fıtratı Olması Düşünülemez.
"İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın" Bu Söz Fıtratı Özelliğe Sahip Önemli Bir Söz Olmasına Rağmen Sözün Geçerliği Kullanıldığı Atmosferik Ortamın Kurgulanmasıyla /Uygulanmasıyla Olur.
Bozgunculuk+Adam Öldürme+Zina Yapma+ Hırsızlık Yapmak Gibi Kamu Düzenini Bozacak Suçların Dışında Kamu Davası Olan ülkede İnsan Yaşatılamaz. Bu Saydığımız Dört Suçunda Karşılıkları Vahyi Düzlemde Olursa Fıtratı Özelliğe Sahip Olur.
Bir Fert Kendisini Değiştirmezse Allah O Fertlerin Yaşadığı Toplumu Değiştirmez. Öyleyse Tüm İşler Fertler Olarak Bizlere Düşmektedir. Önce Ne Yapacağımızı Ne İsteyeceğimizi ve Neyin Yapılması İçin Yöneticilere Baskı Yapacağımızı Bilmeliyiz.
Yemeğe Tuzla Başlamak, wc ye Sol Ayakla Girmek, Sakal Bırakmak, Sarık Sarmak (vs) Gibi Gelenek Görenekleri Sünnet Parolasıyla TOTEMİZE Edenlerin Hz. Muhammedin Vahyi Sünneti Olan Hikmet/Hükumet Etmeyi İhmal Etmiş ve Hayatın Veryanslarına İteklemişlerdir.
Müslümanlar Kedi Köpek Gibi Hayvanlarını Yönetmeyi Hikmet Saymışken İnsanların Yönetilmesini Hikmetle Bağlantı Kuramayarak Başkalarına devdi Etmişler.
Muhammed as ın Siyasi, Askeri ve Ekonomik Model Kurgularını Göremeyenler Batının Köhnemiş Emperyal Kurgularında Kurtuluş Aramaya Devam Etmiş ve Hala Devam Etmektedirler.
Mevcudu Muhafaza Edeceğini Baştan Açıklayan Bir Partiden Reform Beklemek Öküzün Altından Buzağı Beklemeye Benzer.
Mevcudu Totemize Ederek Bozuk Sistemi Çalıştırmak İsteyenler Bu Sistemin Çarklarının Dönmesi İçin İnsanı Yağlama Malzemesi Olarak Kullanmak Zorunda Olduklarından Bihaberler. AKP nin 15 Yılına Baktığımız Zaman, Binlerce Yetişmiş İnsan Bozuk Sistemin Çalıştırılması İçin Çarklara Atılmış ve Nihayetinde Atık Hale Getirilmiştir.
Bugün Gelinen Nokta AKP Dışından Çarklara Atarak Atık Hale Getirdikleri Yetişmiş Kadroların Yetmediği Muhafazakar AKP İçim TOTEMYA Olan Bu Bozuk Sistemin Çarklarına Kendi Elemanlarını Atarak Atık Haline Getirmeye Başladığı Gerçeğiyle Karşı Karşıyayız. Oysa Tek Kişiyi Bile Bozuk Sistemin Çarklarında Heba Etmektense Sistemi Reforme Etmek Aslolanı Yapmak Demektir.
Bugün Binlerce Müdür, Onlarca Genelmüdür, Çok Sayıda Bakan, Müşavirler, Müsteşarlar, Öğretim Üyeleri, Rektör ve Dekanlar, Askeri ve Sivil Personeller, Emniyet ve Adliye Mensupları Bozuk Sistemin Çarklarında Heba Edilmiş Durumda.
Artık AKP li Olmakla Olmamak Arasında Hiç Bir fark Kalmamıştır. Belediye Başkanlarını İstifa Ettirme Yerine Belediye Yasasında reform Yapmak Daha Doğru Olanı Yapmak Demektir.
"Cadde ve Sokakların Genişlikleri, Apartmanların Kat Sayıları ve Bitişik Nizam, Parkların ve Dinlenme Alanlarıyla Okul ve Cami Gibi Sosyal Alan. Pansiyon ve Yurt Gibi Yerleşkelerin, Hükumet Binaları Emniyet ve Askeri Binaların Konuşlandırılmaları" Yasa İle Belirlendiğinde Belediye Başkanlarına Düşen Görev Denetlemek Olarak Ortaya Çıkacaktır.
Son Söz Olarak Denilebilir ki AKP ve diğerleri bu topluma verebilecekleri hiç birşeyleri yoktur. Vesselam..
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2331

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.