Bugün: 24.01.2021

SEVGİLİ GENÇLER

Uluslararası siyonizme hayır deyiniz.

Yaşadığımız topraklar Yaratıcının bizlere dünyanın en güzel lütfü olarak algılamamız ve anlamamız gerektiğini düşünüyorum. Dünyanın hiçbir yerinde aynı anda yaz aynı anda kış yalanan bölgesi yoktur. Yaz meyvelerinin kışın kış meyvelerinin yazın bulunabildiği ender topraklardan birisi üzerindeyiz.

 

Topraklarımızın yerüstü gibi yer altı zenginlikleri de oldukça yüksek orandadır. Her bölgenin ayrı ayrı özellikleri vardır. Bu nimetler saymakla bitirilemez. Yaşadığımız topraklar hiçbir ülkenin toprağına muhtaç olmadan 200 milyon insana bakabilecek kadar zengindir. Sadece 1,5 trilyon dolar değerinde Marmara ve egede mermerlerimiz var.

 

Anadolu yerüstü-yer altı zenginlikleriyle olduğu gibi coğrafi koşullarıyla da dünya milletlerinin gözlerini kamaştırdıkları yerdir. Cumhuriyetin kuruluşunda verdiğimiz tavizler 2023 yılında son bulacaktır. Bu yıldan sonra ülkemiz tutulamaz bir ülke haline geleceği gibi dünyada etkin ve yetkin bir ülke haline de gelecektir. Tüm planlar hazırlanmış ve hazırlanmaktadır. 2023 den sonra hedef 2071 diye projeler geliştirilmektedir. Türkiye cumhuriyeti tarihinde ilk kez makro planlama yapmaya gitmiştir.

 

Sevgili Gençler

Gençlik her alanda gelişim göstermelidir. İlk olarak kendisini yarınlara hazırlamalıdır. Okumalı ve bilim uğruna mücadele etmelidir. Gençliğin dezavantajları oldukça fazladır. Mesela; Gençlik geçmiş muhasebesi yapamadığı için geleceği tam anlamıyla görmede sıkıntı yaşayabilir. Bu genel olarak tüm gençliğin temel sorunudur. Maalesef ülkemizde aile modeli olarak genel olarak kanıtsal aile modeli mevcuttur. Olması gereken ise “bilge aile” modelidir. Ancak ülkemizde bilge aile modeli % 1 bile değildir. Kanıtsal ailelerde aile içi şiddet her boyutta ve her zaman mevcuttur. Aileden başlayan şiddet, okullarımızla devam ederek askerlik hayatı, çalışma hayatı ve netice olarak ta toplumumuza yansımaktadır.

 

Kanıtsal aile modeli içerisinde yetişen bireylerin genel olarak şiddete meyilli bireyler olduğu bilimsel tespitlerle açıklanmıştır. Şiddete meyilli toplumlarda kargaşa çıkartmak oldukça kolaydır.

 

Burada şiddetin kaynakları isimli makale linkini koyarak makalemizin uzun olmamasını istedim.. http://www.hakimiyethaber.com/makale/ahmet-uzun/siddetin-kaynaklari/23.html

 

Sevgili Gençler

Dünyanın cenneti diyebileceğimiz Anadolu topraklarında tüm dünya milletlerinin gözü olduğunu unutmamalıyız. Bu toprakları ele geçirebilmek için türlü türlü oyunlar sergileyeceklerinden şüpheniz olmasın. Siz gençleri kandırabilmek için gençlerin değer verdiği her konuda proje geliştireceklerini bilmelisiniz.

 

Osmanlı devleti ulusalcılıkla yıkılmıştır.

ABD birleşik devletleri projesiyle büyümüş ve güçlenmiştir.

AB birleşerek büyüme yönetimini seçmiştir.

 

Osmanlı tek devlet iken Avrupa da 1700 civarında devletçikler veya koloniler mevcuttu.

Osmanlıyı ulusçulukla dağıtarak yok ettikten sonra Avrupa birleşme ve büyümeye gitmiştir. Bugün daha da büyüme çabası içerisindedir.

 

Sosyolojik gerçek bu iken Türkiye ye biçilen kaftan “koloni” olmaktır. Yani devlet çok görülmüş ve koloni olarak başka milletlerin esaretinde yaşaması gerektiği noktasında hareket edilmektedir. 1939 da İngiltere Başbakanı Winston Churchıll Türkler devlet olarak değil koloni olarak yaşamalıdırlar diyerek bugünkü ulusal milliyetçilik ateşini o gün yakmıştır.

 

Dünya da birkaç isimle çalışan sömürü odakları vardır. Bu sömürü odakları aslında tek yerden idare edilirler. ABD Kurulu bulunan uluslar arası Siyonizm teşkilatı kapitalizmle dünyayı sömürmektedir.

 

Kapitalizm dünyayı iki sistemle sömürmektedir.

1-      Siyasi sistem

2-      Ekonomik sistem

 

Siyasi sistemlerinde demokrasi ve totaliter rejimler kullanılır.

Darbe totaliter rejim olarak kapitalizmin hizmetindedir. Irak a demokrasi götüren ABD ıraktan çekilmiştir. Evet, ABD Iraka demokrasiyi götürmüştür. Irak petrollerinin 100 yıl boyunca gelirlerinin % 51 i ABD nindir. İşte onların söylediği uğruna milyonların öldürüldüğü demokrasi. ABD ve Avrupa Libya ya da demokrasi götürdüler. Libya petrollerinin yıllık gelirinin % 31 i Avrupalılara verilmektedir. Gerçek demokrasiyi siyonizmin sömürüsü olarak görmekteyiz.

 

Ekonomik olarak gelir vergisi sistemi kullanılır.

Gelir vergisi olan ülkelerde kapitalizmin hakimiyeti asla ve asla sona erdirilemez. Çünkü sistem fakirden alıp zengine veren bir sistemdir. Bu ülkelerde gelir dağılımı adaletsizliğinin önüne geçmek neredeyse imkansızdır. Nitekim gelir vergisi uygulaması olan tüm ülkelerde gelir dağılımı adaletsizliği mevcuttur.

 

Bu makalem de sistem önerisine gitmeyeceğim.

Çünkü makalemin amacı gençlerimizin kandırılmamalarını sağlamaktır.

 

Sevgili Gençler

Türkiyemizde, Anadolumuzda, bu güzel memlekette   kardeşi kardeşe düşürme planlamaları yapılmış ve hala daha yapılmaktadır. ABD de kurulu olan uluslar arası Siyonizm teşkilatının çalışmaları neticesinde ülkemizde ulusal milliyetçilik projesi geliştirilmiş ve bu proje kapsamında tüm vatanseverler vatanlarını satanlar olarak lanse edilmişlerdir. Ulusal milliyetçilik projesi gayri resmi olarak faaliyet gösteren uluslar arası siyonizmin Türkiye temsilciliği olarak çalışan ENCÜMEN-İ DANIŞ adlı bir oluşumla yönetilmektedir. Encümeni danış komitesi Siyonizm teşkilatından aldığı emirleri yerine getirmektedir.

 

Bakınız Mısırda darbeyi yapan Siyonizm Uluslar arası eski Atom Enerji Kurumu Başkanı Muhammed –El Baradey i de kandırarak darbecilere destek sağlatmışlardır. Baradey kendisinin kandırıldığını şu kelimelerle ifade etmektedir.

 

Oyuna geldik...  Mursi haklıymış Mübareğin kalıntıları bizi kandırdı... Mursi`yi düşürmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Bizde bu oyuna alet olduk . Mısır halkından ve özgürlük mücadelesinde şehit olanlardan özür diliyorum.  Meğer İhvan vatansevermiş onu yeni anladım...

 

Bu sözler darbecilerin Cumhurbaşkanı yardımcısı yaptıkları ve sonra da istifa ederek viyana ya yerleşen Muhammed el Baradeye aittir.

 

Ülkemizde de aynı oyun sahnelenmek istenmektedir. EMCÜMENİ DANIŞ kontrolündeki bazı dernekler, vakıflar, siyasi partiler ve gençlik kuruluşları ABD den gelen maddi destekle faaliyetlerine devam etmektedirler. Dünyanın her yerinde aynı yöntem ve aynı sistem kullanılmaktadır.

 

Vatan haini

Devleti sattı

Devleti yandaşlarına peşkeş çekti

ABD ne derse onu yapıyor.

 

Bakınız sloganlar her yerde aynı

Brezilya da aynı

Türkiye de aynı

Mısırda aynı

Fildişi sahillerinde aynı

 

Nerede askeri darbe varsa orada aynı sloganlar mevcuttur.

 

ABD de kurulu bulunan uluslar arası Siyonizm teşkilatı Yahudilerin kontrolündedir. 2008 ekonomik krizinden sonra Yahudi iş adamları zenginliklerine % 200 daha zenginlik katmışlardı. Çünkü krizi bilinçli çıkartmışlardı. Vatandaş kemer sıkacak ki Yahudi siyonistler rahat etsin. Ele aldıkları ülkeleri müstemleke yapabilmek için de İMF adındaki güya dünya bankasını kullanırlar. İMF ye giden ülkeler bağımsızlıklarını vererek yaşamak zorunda kalırlar.

 

Sevgili Gençler

Ülkemizde bu tipleri sizler bizlerden daha iyi tanımaktasınız. Sizleri kandırarak tuzaklarına düşüren bu Siyonizm piyonlarına kendinizi kullanmaları için müsaade etmeyiniz. Bilinzi ki bunlar STK ları aracılığıyla uluslar arası siyonizmden beslenmektedirler. Taksimdeki 600 adet pizzanın parası Meksika dan ödenmektedir.

 

Taksimde başlayan eylemler biranda tüm dünya başkentlerinde başlatılmıştır.

Taksim eylemlerini 24 saat canlı veren kanalları sorgulayınız.

Gezi parkında ağaç için eylem yapanların “kanal İstanbul, dünyanın en büyük havaalanı, üçüncü köprü” ye karşı çıkmaları bir şeyleri anlatmıyor mu?

 

Koç üniversitesi yapılırken 80 bin ağaç kesilmiştir. Neden eylemlerini KOÇ üniversitesi kampüsüne taşımamaktadırlar.

 

Anadolu insanı bu tür oyunlara düşmeyecek kadar vefakardır.

Yeniden büyük bir güçle dünya devleti olma yoluna girmiş olan ülkemizde bu tür Siyonist oyunların tutmayacağı bilinmelidir.

 

Sevgili Gençler

Sizlerden sağduyulu, ülkesine, devletine, dinine, camisine sahip çıkan  bireyler olmanızı isteyerek kalın sağlıcakla diyorum.


Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3958

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.