Bugün: 30.07.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Müslüman Emperyalizmin İtfaiyecisidir!..

Müslüman Emperyalizmin İtfaiyecisidir!..

Müslüman Sadece Sivil Savunmacı Olmamalı..

Uluslararası Emperyalizmin Müslümana Verdiği Görev Sivil savunmacı Görevidir.

Dünyamızın geldiği veya getirildiği bu noktada Uluslararası Emperyalizm ve onun şubeleri olan Kapitalizm, Faşizm, Sosyalizm, Siyonizm, Hinduizm, Budizm`in hakimiyetiyle yol almaktadır. Dünyanın neresine giderseniz gidiniz çalışmaların odak noktasında “sömürgeci” düşünceyi göreceksiniz.

Bu düzeni bu sistemi değiştirecek düşünce akımı henüz potansiyel etki alanlarını teşkil etmiş değildir. İnsanlığın getirildiği bu noktada ölmek en kolay olan kurtuluş olarak algılanmaktadır. Dünyanın değerleri arasındaki maalesef en değersiz varlık olarak görülmektedir. Düşünce sistematiklerini incelediğimiz zaman sosyalizmin kapitalizme hazırlık için ortaya konulduğunu görmekteyiz. Nitekim Yahudi Karl Marks “Kapitalizm Diktatörlüğe ulaşmasından sonra halk devrimi ile sosyalizm gelecek der” bu düşünme dinamiği sosyali,zmin kapitalizme çalışması gerektiğini ortaya koyar. İşte bundan dolayıdır ki sosyalistler aynı zamanda en iyi kapitalistlerdir de. Hiç bir sosyalist kapitalizme karşı savaş vermez. Sosyalistler kapitalizmle mal varlığı edindikten sonra bunu siyasi areneya aktararak diktatörlüğe çıkmalarını ister ve devrim çalışmalarını diktatörlere karşı başlatırlar. Tıpkı gezi eylemlerinde olduğu gibi..İlk olarak Recep Tayyip Erdoğanın devleti soyarak dünyanın en zengin 8. Si olduğunu ilan ettiler diğer yandan diktatör tiplemesiyle gezi ayaklanmasını başlattılar. Oysa dünyanın en zengin 8. Kişisi Michael Bloomberg 40 milyar dolarla ABD li Bir Politikacıdır.

Bu Girişte Sonra Gelelim Meselenin Halline

Dünya insanlığı sömürmeye devam edecektir. Birgün bitirecekler diye beklersek kıyamete kadar beklemeliyiz. Dünyada kurguladıkları bu sistemi değiştirecek yegane güç İslamdır Vahiydir. Bunu bildikleri için de Allah cc vahyinin anlaşılması için ellerinden gelen tüm gayretleri göstermektedirler. Bugün dünyada kurulu sömürgeci nizamın Müslüman ülkelerdeki destekçileri İlahiyaçılardan tutunuz Müslümanalrın peşlerinden gittikleri çok sayıda kişilerdir. Cennet mekan Abdulhamithan a karşı İngilizlerle işbirliği yapan İstanbulun sofistleri aman Kur an gelmesin aman Kur an anlaşılmasın diye çırpınıyorlardı..

Bugün özellikle tarumar edilen Müslüman aleminden sonra Türkiyeli Müslümanlar daha derin düşünmelidirler. Türkiyeli Müslümanlar efendim Arapçayı öğrenelim sonra davet işleriyle toplumu ıslah etmeye çalışırız diye düşünüyorlarsa bu geç kalınmış bir iş olacaktır. Suriyenin her mahallesindeki Arapça öğreten medreselerin bir işe yaramadığını görmekteyiz. Özellikle ülkemiz de bazı Müslüman kesimler Allah cc ile birlikte Hz. Muhammedi İlah edinme noktasına kadar sevdiklerini iddia etmektedirler. Bu kesimlerin Medeniyeti acaba hangi medeniyettir. Çünkü dünya Medine Medeniyetinden sonra Medeniyet görmüş değildir. Hz. Muhammedin ne yediği ne içtiği ne giydiği ile uğraşacağınıza Hz. Muhammed nasıl bir yönetim sergiledi ki Medine Medeniyeti oluştu. Bugün insanlığın kurtuluşu Hz. Muhammedin oluşturduğu Medine Medeniyetindedir.

Medine Medeniyetinin bileşenleri araştrırılmalı ve Medine Medeniyetinin Işıklarından faydalanılarak dünyaya insanlığa yeni Medeniyetler yeni sistemler önermeliyiz. Medine Medeniyetinde hapishane yoktu. Medine Medeniyetinde Adalet Adli yargıda değil Adalet gelir dağılımında sağlanırdı. İşte medeniyet bu Medeniyettir. Her ağzı açıldığında uluslararası Emperyalizmin sistemlerinden olan Demokrasiyi övenlerin insanlığa verebilecekleri hiç bir şeyleri yoktur. Müslüman Medine medeniyetinin ışıklarını yeniden insanlığa ulaştırmak için kolları sıvamalıdır. 47 Maddelik Anayasa ile Başlayan Medine Medeniyetini anlamak ve insanlığa anlatmak mecburiyetindeyiz.

İlahiyat fakültelerimiz Müftülerimiz Vaizlerimiz Unvanlı unvansız tüm Müslümanlar çalışmaya koyulmalılar. Bir düşününüz ki Adli sistemi kurmak zorunda kalmayan bir medeniyet geçmişimiz varolmasına rağmen biz Müslümanlar hayal alemlerinde sistem üretmekle meşgulüz. Asr-ı Saadet dedikleri Hz. Muhammedin Medine Medeniyetidir. Bilinen tarihte ilk modern devlet teşekkülünü Hz. Muhammedle birlikte Medine de görmekteyiz. Çünkü Allah cc Sana Kitabı ve Hikmeti verdik diyerek nasıl Hükumet edeceğini de bildirmişti. Bu o hikmeti anlamayan bir topluluk haline geldi Müslümanlar.

Müslümanlar Hz. Muhammedin Medine de Oluşturduğu Medine Medeniyetini Yeniden İnsanlığın Kurtuluşu Olarak getirememeleri halinde Uluslararası Sömürücülerin verdiği görevleri yapmaktan başka bir işe yaramayacaklardır. Uluslararası sömürü güçleri Emperyalistler, Kapitalistler, Siyonistler, Sosyalistler, Komünistler Müslüman bir görev alanı biçmişlerdir. Bu Görev Sivil Savunma görevidir. Uluslararası sömürü güçleri insanlığı sömürmek için yıkacaklar yakacaklar öldürecekler sonrasında ise Müslümanlar devreye girecek ve ölüleri gömecekler yaralıları enkazlardan çıkartıp hastanelere taşıyacaklar çadır ve battaniye dağıtacaklar yemek pişirerek ölmeyecek kadar karınlarının doymasına çalışacaklar. Sen kendine gelmezsen Müslüman!..Bu dün böyleydi bugün böyle muhtemel yarında böyle olacaktır.

Türkiyemizde sorumluluk bilincindeki Müslümanlara baktığımda üzülerek kahroluyorum.. Yetim Kermesleriyle meşguller..Yardım kampanyalarıyla meşguller. Sivil savunmacı gibi çalışmaktadırlar. Sömürü odakları bilmemekte. Kapitalizmin Türkiyeyi yok ettiğini bilmemektedirler. Kapitalizme karşı nelerin yapılması gerektiğini bilmemektedirler. Benim oğlum bina okur döner döner yine okur misali haftalık ayinlerine devam ederler. Emperyalizm nedir? Kapitalizm Nedir? Siyonizm Nedir? Sosyalizm Nedir? Komünizm Nedir? Demokrasi Nedir? bilmezler. Boşanmalar %39 lara gelmiş onlar yetimhane açmakla meşguller.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Uluslararası Sömürü Odaklarının Direktifleriyle Çalıştığını bilmezler. Urugay İneğinin (anguş) eti İstanbula 9 Tl ye mal olurken Anadoluda 17 TL ye mal ettikleri İneklerin 34 Tl den yukarıda satılmaması için yalvarır durularken Müslümanlar Uyumaya devam ederler. Anadolunun hemen hemen heryerinde Bamya yetişirken bugün bamyanın kilosuna 20 Tl vermekte olduğumuzu bilmezler. 1 Kasım günü millet sandıkta iken Gıda tarım bakanlığı GDO lu yemlere izin verdiğini bilmezler. Allah cc dört nimet verdiği halde (Fındık, Çay, Su.Bitki) Anadolunun en fakir coğrafyasının Karadeniz olduğunun nedenlerini bilmezler..Arama Kurtarma işine devam. Yetimhaneler açmaya yetim kermeslerine devam..Zaten Sömürücüler de bunu istiyorlar..Yaraları saracak birilerinin olması Uluslararası Sömürücüleri memnun etmektedir. Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2827

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.