Bugün: 26.02.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Kürt-Türk Kardeştir-Kıskananlar Kalleştir (Madein MHP)

Kürt-Türk Kardeştir-Kıskananlar Kalleştir (Madein MHP)

Kürtleri Şİİ PERS kumandasına veren zihniyete karşı bir gövde gösterisidir Diyarbakır.

 

Türkiye 11 yıldır olmaz-olamaz denilecek işleri başarıyor.

Dünya listelerinde Afrikadan bile geri kalan sağlık sorunu dünyanın ilk 3. sırasına geliyor.

 

1999 da meclise başörtü ile girdi diye dönemin başbakanının talimatıyla dönemin Zonguldak Milletvekili Tahsin Boray Baycık tarafından üzerine yürünerek linç edilmek isteniyorken bugün başörtü ile meclise girmek saygınlık kazandırıyor.

 

11 yıl önce Uçağa elit tabakadan başkası binemezken bugün adeta herkesin yolculuk yaptığı araç haline geliyor.

 

Otobanların sayısı oldukça azken bugün Türkiyenin neredeyse köylerine bile bölünmüş yollar yapılıyor.

 

Üçüncü boğaz köprüsü, İzmit Körfezi Köprüsü, İstanbula dünyanın en büyük havaalanı, Marmaray projesi Türkiyede hayal bile edilemezken bugün bunların bir kısmı faaliyette bir kısmı da yapım aşamasındadır.

 

TOKİ ile dünyanın gelişmiş ülkelerini bile geride bırakacak Konutların yapılması.

 

Ayazma ve Alibeyköy derelerinin ıslah edilmesi.

 

Saymakla bitiremeyeceğimiz kadar modern hastaneler, okullar. hükümet konakları. Kültür salonları vs binalar.

 

Enflasyonun %33 den alınarak tek haneli rakamlara gerilettirilmesi

İMF ye olan borcun ödenerek Türkiyenin sömürge ülke olmaktan çıkartılması.

 

Yazdıkça yenleri aklıma geliyor ki sayfaların imkan vermeyeceği kadar hizmetler. Bu hizmetleri bilgin bir kafa ile incelediğimiz zaman hükümetin karnesine vereceğimiz not ortaya çıkar.

 

Dünya lideri olduğundan 7 den 70 e herkesin ittifak ettiği Sayın başbakanın gelmesiyle sorunlar yumağı haline gelmiş olan Türkiyenin yavaş yavaş vatandaşlarını ikna etmesi ayrı bir başarıdır.

 

Bugün güneydoğu bayram yaparken batı ve Karadeniz bu bayramı mimikleriyle desteklemektedir. Bir buçuk yıldır analar ağlamadı gençlerimiz ölmedi. Kardeşlik türkülerinin hayal bile edilemeyeceği kardeşliği yakaladık gibi. Süreç devam ediyor ancak aklın yolu birdir.

 

Türkiyenin Kürt sorunu Anadolu da yaşayan herkesin olduğu gibi dünyanın birçok yerinde Anadolu insanı için dua edenlerinde sorunu idi. Bugün Afrikalı dostlarımız ve kardeşlerimiz. Asyalı dostlarımız ve kardeşlerimiz. Ortadoğulu dostlarımız ve kardeşlerimiz bu sorunun çözülmesinden enaz Anadolu insanı kadar mutludurlar. Türkiye tarihi misyonunu yakalamaya çalışıyor. Arakandan doğu Türkistana kadar her yerdeki ezilmiş ve adeta katledilmeyi bekleyen milletler Türkiyeyi bekliyorlar.

 

ABD, İsrail, Fransa, İngiltere, Almanya gibi ülkeler bizim hiçbir zaman dostumuz olmamışlardır. ABD Irak a Demokrasiyi getirip geri dönerken Irak ı Kürtlere bırakma sözü vermişti. Ancak ABD nin bunu yerine getirmemesi ve Irak ı stratejik ortağı olan İran a bırakması, Suriye de ABD politikasının İran ve Hizbullah doğrultusunda cereyan etmesi Kürtlerin liderlerini harekete geçirmiş ve bin yıllık kardeşleri olan Türklerden başka sarılabilecekleri kimse olmadığını ilan etmişlerdir.

 

Bugün Diyarbakırda olan ABD ve İsrailin İranla Stratejik ortak olduğunun anlaşılmasıyla ABD ve İsrailin İrana verdiği Hazar denizinden Akdenize kadar olan bir şeritte Türkiyenin önü Şİİ PERS devleti tarafından kesilerek Türkiyenin Yemene inmesi engellenmek istenmesi ve aynı zamanda Kürtlerin figüran olarak kullanıldığının ortaya çıkmasından başka bir şey değildir.

 

Kürtleri Şİİ PERS kumandasına veren zihniyete karşı bir gövde gösterisidir Diyarbakır.

 

Kürtler artık Türklerin bin yıldan beri olduğu gibi kardeşleridirler.

Uluslararası Siyonizmin Türkiye temsilciliği olan ENCÜMEN-İ DANIŞ dan emir alan ulusalcı Kürtlerin birtakım eylemler yapacağı zaten beklenmekteydi. Öyle inanıyorum ki bu ulusalcı Kürtlerde yakın bir zamanda Siyonizm tarafından kullanıldıklarını anlayacak ve eylemlerine son vererek kardeşliklerini ilan edeceklerdir. Bizi yok etmeye çalışan dünya Emperyal-kapitalizminin temsilcileri umduklarını bulamayacak ve Türkiyenin yeni haritası Muhtemelen Kuzey Irakın iltihakıyla Şam ve Lübnan sınırına kadar büyüyecektir.

 

MBKP dünya dengelerini altüst ederek Anadoluda başlayan kardeşliğin tüm Ortadoğuya yayılmasında ne İran ev nede İsrail engel olmayacaklardır. Berlinden Trene binecek olan bir insan Allah cc izniyle Yemene gidebilecektir. Aklın yolu birdir ve her akıl bu yolu bugünden görmektedir.

 

Türk-Kürt kardeştir-Kıskananlar kalleştir sözü Madein MHP nin söylemlerindendir. Bu sloganı kullananalar anlaşılan bu günlerin geleceğini tahmin bile etmemişlerdi. Kendi sözlerinin ne anlama geldiğini zannımca bilmektedirler. Kalın sağlıcakla

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3179

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.