Bugün: 24.10.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • IŞİD le Mücadeleye Nereden Başlanmalı!.

IŞİD le Mücadeleye Nereden Başlanmalı!.

Ehl-i Sünnet+Ehl-i ŞİA ve Selefi Kültürünün Beslendiği Kaynak Hadislerdir. Terörün Panzehiri Kur an ı Kerimdir..

IŞİD çi Terörist Abdulhadi

Müslüman!..Terörizmi İle Nasıl Mücadele Edilir.
Bugün Türkiyeli Müslümanlar Dahil Olmak Üzere Dünyanın Çok Yerindeki Müslümanlar Potansiyel Örgüt mensubu Olma Fikir ve Kültürüne Sahiplerdir.

Dünya Geneline Baktığımız Zaman Malezya ve Endonezya Hariç Tüm Müslüman Alemi Terörizme Kayabilecek Düşünceler Üzerindedir. Ehl-i Sünnet Mantığında Terörist Olmak İstenen ve Fıkhı Oluşturulan Bir Hadisedir.

Dar-ul-Harp Fıkhı Terörist Yetiştirme Fıkhı dır. 
Özellikle Hanefi Mezhebinin Öğretilerinde "Dar-ul-Harp" Fıkhı Olmazsa Olmaz Olarak Okutulmaktadır.

Tüm Bunların Beslendikleri Ana Kaynak Hadislerdir. Hadis Kültürünün Hakim Olduğu Türkiye ve Ortadoğu Terörizmin Potansiyel Güç Olabileceği Yerlerdir. Bu Durumu İyi Etüd Eden Muhtemel İngilizler Müslümanları İçlerinden Yok Edebilmenin En Mükemmel Yöntemini Kurgulamışlardır. Bugüne Kadar Bu Tür Olayların Başını Her Zaman İngilizler Çekmiştir. Nerede Ne Zaman Hangi Örgütü Kurmaları Gerektiğini Çok İyi Bilmektedirler. Muhtemeldir ki IŞİD Örgütü de Onların İşidir.

Türkiye IŞİD le Mücadeleye Diyanetten Başlamalıdır.
Diyanet Mensuplarının Camilerden Haykırdıkları IŞİD ın Alt Yapısını Oluşturan Hadis Kültüründen Başkası Değildir. Allah ile Birlikte Hz. Muhammedi İlah Edinen Ehl-i Sünnet Camiasını Kur an ı Kerimle Buluşturmak ve Allah ile Birlikte Başka İlah Edinilmeyeceğini Anlatmak Gerekmektedir. Hz. Muhammedi Allah cc tan Üstün Tutan Türk Diyaneti Hadis Kültürüyle Potansiyel IŞİD çi Konumundadır.

Başta Cumhurbaşkanı Olmak Üzere Devletin Tüm Yöneticileri Bu Konu Üzerine Ciddiyetle Eğilmelidir.

Bugün Ülkemiz de DİRİLİŞ Postaları Kuranların Kimlerle yatıp Kalktığını MİT Bilmiyorsa MİT i kaldırmak Lazım. IŞİD li Terörist Abdulhadi Türkiyenin Bir İlinde Silahlı Eğitim Aldıklarını Söylerken Yalan mı Söylemektedir. Bu Yalan Söylüyor Demek İçin Kafanızı Kuma Sokmanız Lazım. Türkiye de EHL-İ SÜNNET İnancını Korumak İçin And İçen Guruplar Mevcuttur. Bu Grupların İngilizlerle Ortadoğu Üzerinden Nasıl Paslaştıklarını MİT Bilmiyor mu?..

Buradan Tekrar Tekrar Söylüyorum IŞİD ve El-Kaide Gibi Örgütlerin Temel Kültürü ile Türk Diyanetinin Temel Kültürü Arasında Zerre Kadar Fark Yoktur. Ehl-i Sünnet+Ehl-i ŞİA ve Selefi Kültürünün Beslendiği Kaynak Hadislerdir.

Mustafa İslamoğluna Mehmet Okuyana Caner Taslamana Bayraktar Bayraklıya Muhammet Doğan ve Kısacası Kur an ı Kerimi Hayatın Rehberi Alan Tüm İnsanlara Karşı Bilinçli Bir Kampanya Yürütülmektedir. Bu kampanyanın Arkasında Hangi Ülkeler ve Hangi Düşünceler Mevcuttur. TRT yi Bu İnsanlara Yasaklayan Zihniyet Potansiyel IŞİD Zihniyetinden Başkası Değildir. Türkiye Şapkasını Gözlerine İndirip Yas Tutacağına Kendi İçerisinde Çok Sayıda Kurumu Ellerinde Bulunduran Potansiyel IŞİD çilerle Mücadele Etmelidir.

Diyanet İşleri Yasası Değişerek Vaizler Müftüler İmam ve Hatiplerin Kur an ı Kerim Dışındaki Hiçbir Sözü Kullanmamaları Hayatın rehberi Olan Kur an ı Kerimi İnsanlara Anlatmaları ve Kur an ı Kerim de Olmayan Hiç Bir Konuyu Dinin Konusu Olarak Sunmamaları Sağlanmalıdır. TRT Vakit Geçirilmeden Prof. Dr. Mehmet Okuyan Gibi İnsanların Kontrolüne Verilerek Potansiyel IŞİD Kültüründen Kurtarılmalıdır.. Diyanet İşleri Hocaların Hocası Olan Bayraktar Bayraklı Hoca efendi Gibi Düşünenlere Verilerek Potansiyel IŞİD Kültüründen Kurtarılmalıdır.

Terörün Panzehiri Kur an ı Kerimdir..
Kur an ı Kerime Karşı DİRİLİŞ Senaryoları Kurgulayanların Başta EL-KAİDE Olmak Üzere IŞİD ve El-Nusra İle İlişkileri Araştırılmalıdır. Bu Mücadele Yasal Hale Getirilmelidir. Diyanet İşleri Başkanlığı Yasası Ele Alınarak Mezhep Kültürü Kaldırılmalı Kur an ı Kerimin Şemsiyesi Altına Alınmalıdır. İş İşten Geçmeden Vakit Geçirilmeden Müslümanların  Terörizme Kaymasını Tetikleyen Hadis Kültürü Gerçek Mecrasına Alınmalıdır. Aksi Halde Bu Terörizm Türkiye İle Müslümanların Arasını Açacak Boyuta Doğru Yürümektedir. Yarın Bu Yasal Değişiklikleri Yapamaz Hale Gelebiliriz. İngilizlerin Yönetiminde Olduğunu Düşündüğümüz Bu Terörizm Bizi Sarmallayarak Dünyadan Tecrit Edebilir. Birgün Türkiye ile Terörizm Eşit Anılmaya Başladığında NATO larına Türkiyeye Otur Diyebilirler.

Aksi Halde Dövünüp Duracağız Potansiyel Terörist Kültürünü DİN in Emri Dinin Kültürü Dinin gereği Gibi Kabullenerek Tüm Dünya ile Sonucunda Sadece ve Sadece Ölüm Olan Bir Savaşa Tutuşacağız. İnanıyorum ki Müslümanların Açıklarını Müslümanlardan Daha İyi Bilenlerin Kurguları Bu Doğrultuda Yürümektedir. Akletmek Sorunu Başından Çözmek Demektir.

Buradan Ankarayı Uyarıyoruz

Gereğini Yapmazsanız Size ve Türkiyeye Gereğini Yaparlar..Kula Kulluğa Son Verecek Yasal Paket Hazırlanmalı ve Kulluğu Allah cc Yapan Müslümanlar Yetiştirilmelidir. Diyanet İşleri Başta Olmak Üzere İlahiyat Fakültelerindeki Din Öğretileri Kur an ı Kerime Göre Yeniden Düzenlenmelidir. Aksi Halde iş İşten Geçince Kına Ne İşe Yaradığını Herkes Bilmektedir.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2681

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.