Bugün: 21.09.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Erdoğan`a Müslüman Komplosu!..

Erdoğan`a Müslüman Komplosu!..

Kur an a Dönüş Hareketini Engellemek İçin Müslüman Mahallesine Ajanları Yerleştiriyorlar

Cennet Mekan Abdulhamithan/Erbakan ve Selametli Erdoğan

Dünya Müstekbirlerinin korkularından birisi cennet mekan Abdulhamithan ın sürdürdüğü dünya siyasetidir. Birgün Müslümanlar uyanırda cennet mekan Abdulhamithan ı anlamaya çalışırlarsa işte o zaman insanlık düşmanları Emperyalis/Kapitalist/Siyonistlerin sonu olacaktır. Cennet mekan Abdulhamithan Müslümanların Mezhep ve meşreplerden arınarak Kur an ı kerim şemsiyesi altına girmesini istiyor ve bu başarıldığında dünyanın hakimiyetinin Müslümanlara geçeceğine inanıyordu. Dünya İslam Birliği (panislamizm) denilen çalışmalar böyle başlamıştı ki İnsanlık düşmanları hemen hareket geçerek Müslüman mahallesini elde ettiler.

Türkiye de Mehmet zahid kotku nun ivme kazandırmasıyla Müslüman kesim ilim tahsiline başlamış ve aynı oranda Ticaret yapmayı becermeye başlamışken bu insanların içlerinden Nemettin Erbakan adında birisi çıkarak cennet mekan Abdulhamithan ın yolunu takip etmeye başlıyor. Uzun yıllar mücadelesinden sonra cennet mekan Abdulhamithan a yaptıklarının aynını Erbakana uyguluyorlar. Cennet mekan Abdulhamithan beyler beyi sarayında zehirlenerek şehit ediliyor cennet mekan Erbakan ında zehirlenerek iki büklüm halde vefatı sağlanıyor.

Cennet mekan Abdulhamithan 36 yıllık Padişahlık döneminde dünyaya yeni bir çehre kazandırmak için “Dünya İslam Birliği” (panislamizm) adıyla bir çalışma yapıyordu. Müslümanalrı birbirine düşüren mezhep ve meşreplerden arınma hareketinin adıydı Dünya İslam Birliği çalışması. Müstekbir/müstekşirler birlikte hareket etme kararı alıyor ve içeriden Abdulhamithan a karşı diriliş hareketleri organize ediyorlardı. Bu hareketlerde başı çekenler Tartikatçılar Tekke ve Zaviye bağlılarıydı. Mezheplerini ve meşreplerini koruma kararı alıyorlar ve Hareket ordusuyla birlikte çalışıyorlardı. Ogün de Ehl-i Sünnette birlik hareketleri çoğaltılıyor Abdulhamithan ın Mezheplerle birlikte Peygamberi de devre dışı bırakacağı iddia ediliyordu. Bu süreçte Cemaleddin Afgani Mısıra sürgün edilmiş gibiydi.

Cennet mekan Abdulhamithan ın başlattığı hareket Kur an ı kerime dönüş hareketiydi.

Cennet mekan Abdulhamithan Osmanlının yıkılacağını bilir gibi bu kesimleri uyarıyor ve başka çarelerinin kalmadığını Dünya Genelindeki Tüm Müslümanların kendilerine destek olmasını istiyordu. Ancak içeriye sızmış olan İngilizler Mezhepleriniz Meşreplerinizle birlikte Peygamberiniz ve Dininiz elden gidiyor şayiaları yayıyor ve bu kesimleri cennet mekan Abdulhamithan a karşı ayaklandırıyordu. Netice de başarılı olmuşlardı. Cennet mekan Abdulhamithan “alın o zaman mezhebiniz tarikatınız hadisiniz sizin olsun” dercesine Padişahlıktan kendisi iniyor ve beylerbeyi sarayında yaşamaya başlıyordu.

Cennet mekan Erbakan a karşı kimlerin kullanıldığını biliyoruz. Şarapçı Müslümden manken fadimeye, uyuşturucu satıcısı Ali kalkancı dan edep yerlerini öptüren tarikat şeyhine kadar kullandıkları kesim Müslüman mahallesinde görülen islam düşmanlarıyla ittifak edenlerdi.

Cennet mekan Erbakan Cennet mekan Abdulhamithan ın izinden giden büyük insandı. Bu toplum cennet mekan Erbakanı hala daha anlamış ve tanımış değildir. Sadece toplum değil Cennet mekan Erbakanı mesai arkadaşları ve ailesi bile tanıyabilmiş değildir. Eşi benzeri olmayan bir eğitimci. Bilimsel verilere göre deha bir insandı cennet mekan Erbakan. Onun gösterdiği yol ve işaret ettiği tüm olaylar gerçekleşmektedir. Dünya İslam Birliğinin kurulmasını istiyor ve Müslümanların harekete geçmelerine çalışıyordu. Cennet mekan Erbakanı dize getirenlerin başını Fethullah Gülen çekiyor Tv Tv Gezerek Ecevite şefaat edeceğini Erbakana şefaat etmeyeceğini haykırıyordu. Psikolojik savaşın aktif aktörlerinden Gülen fiili savaşında aktörü oluyordu. Bir gece de Üniversitelerde okuyan Müslüman kızların (cemaatçı) başları açılıyor ve Erbakan Hükumetiyle birlikte harekete geçirilen D-8 ler çalışması bitiriliyordu.

Tarih Tekerrür Ettirilmek İsteniyor

Herkes biliyor ki Müslümanlar mezhep ve meşrepleri terk ederek Kur an ı kerimin şemsiyesi altına girerse işte o zaman dünyanın sömürücüleri Emperyalistlewr/Kapitalistler/Siyonistler/Komünistler/Sosyalistler/Demokratların sömürüleri son bulacak herkes kazandığı kadar mala mülke sahip olacaktır. Bundan dolayıdır ki ne zaman Müslümanlar Kur an ı kerime dönüşe karar verirlerse hemen karşılarına yine Müslüman mahallesinden birilerini çıkartıyorlar. Evvelsi gün Cennet mekan Abdulhamithan a, dün cennet mekan Erbakan a yaptıklarını bugünde Erdoğan a yapmaya çalışmaktadırlar.

Mezheplerini meşreplerini tarikatlarını postlarını dergahlarını cemaat ve cemiyetlerini bahane ederek Erdoğana saldırmak için organize oluyorlar. Tıpkı cennet mekan Abdulhamithan a yaptıkları gibi. 


Cennet mekan Erbakan ve Selametli Erdoğanın İlham Kaynağı Cennet mekan Abdulhamithan olduğu için sömürülerinin yıkılacağını ve Müslümanların dünya hakimiyetine sahip olacağını çok iyi biliyorlar. Cennet mekan Abdulhamithan a yaptıkları eleştirileri Selametli Erdoğana yapmaya başladılar ve daha da ileriye götürecekleri düşünüyoruz. 


"Mezhepsiz, Sünnetsiz, Hadis İnkarcısı" gibi ithamlarda bulunacakları beklenmektedir.


Selametli Erdoğana karşı oluşturulan birlikteliklere baktığımız zaman kimlerin hangi adreslerde ne yaptığını çok iyi anlıyoruz. Diyanet işleri teşkilatı merkezi İstanbulda bulunan bir tarikatın Erdoğana karşı üyeleriyle Paralelcilerin ortaklaşa tertipledikleri aralarında Müftülerin Vaizlerin İmam ve hatiplerin olduğu büyük bir kesimi (% 80 gibi) Erdoğan aleyhinde konuşmak için işaret beklemektedir.

Müslüman olmayanların Erdoğana saldırması hatta ağzı bozuk siyasetçilerin Erdoğanı eleştirmesinin Erdoğana oy olarak destek olarak geri döndüğünü biliyorlar. Bundan dolayıdır ki  "jön Türk" zihniyetli Müslümanların içerisinde hareket organize etmeye çalışıyorlar. Bakıyorsunuz "DİRİLİŞ" hareketleri gazeteler seminerler konferanslar hepsinde işlenen konular üç aşağı beş yukarı aynı konular "Mezhebini sev Meşrebini koru Tarikatına Bağlan Peygamberini İlah edin" anlamında olmaktadır.

Önümüzdeki Aylarda Erdoğan hakkında Anayasa mahkemesinin karar almasından sonra hep bir ağızdan istifa istifa terennümleri başlatacakları beklenmektedir. Hal nezdinde kabul görmeleri içinde  Erdoğanın Peygamber Düşmanı Sünnet Düşmanı Hadis Düşmanı olduğu ilan edilmeye çalışılacak. Başka hiç bir şekilde Erdoğanı indiremeyeceklerini bilmektedirler. Erdoğanın yıkılmaz kalesi olarak tahmin ettikleri Türkiye de İslam dinini en iyi bilen iki ekibin içerisine sızarak fire verdirme yöntemini uygulamaktadırlar. Özgür-der ve Akabe çevreleri çok dikkatli olmalıdır. Bu iki ekip çevresinde İngiliz ajanları cirit atmaktadırlar.

Ehl-i Sünnet Allah ile birlikte Hz. Muhammedi İlah edinen guruhtur.

Ehl-i Şia Allah ile birlikte Hz. Ali yi İlah edinen guruhtur.

Her iki guruhta Kur an ı kerimin Hayatın rehberi Olarak Alınmasını İstemez. Müslüman ülkelerin oluşturdukları Teröre karşı birlik ne Ehl-i sünnet ve nede Ehl-i şia eksenli olmayacaktır. 

Her iki guruhun çarpıştırılması Erdoğan üzerinden yapılmaya çalışılacak. Türkiyeli Müslümanların uyanık olması ve Erdoğan a karşı girişilecek bu komplonun tüm Müslüman alemine karşı girişileceği bilinmelidir. Kur an ı kerimin şemsiyelediği İslam anlayışının önü kesilerek mezhep ve meşreplere yeniden birim kazandırılmak istenecektir. Erdoğana karşı girişilecek operasyonların Abdulhamithan örneğinde olduğu gibi olması beklenmektedir. Nitekim davos ta bir zat Avrupaya şöyle seslenmişti, “bize yardım edin Erdoğanı engeç son baharda saraya hapsederiz” saraya hapsetmeyi planlıyorlar. Egemen Devletler saraylardan yönetilirler, Kabile devletleri ise "köşk" lerden yönetilir. Erdoğanın yaptırdığı Beştepe Sarayı Dünya egemenliğine meydan okumak anlamındadır. Erdoğanı Ruhsatsız saraya yetkisiz Cumhurbaşkanı gibi hapsetmek istiyorlar. 

Peygamber düşmanı, sünnet ve hadis inkarcısı "Erdoğan" sözlerini meydanlarda Salonlarda duyabiliriz. Bu sözleri duyduğumuzda bilmemiz gereken tek şey bunları söyleyenlerin arkalarında İngilizlerin olduğudur.Kur an ı kerimi şemsiye edinenlerin oluşturdukları bu birlik dünya dengelerini değiştirebilecek kadar önemlidir. Bu çalışmaları sekteye uğratmak için başını CIA nın çektiği fikir babalığını İngilizlerin yaptığı operasyonlara tanık olacağız.

Erdoğana karşı girişilecek tüm eylemlerin arkasında Dünyayı sömürenlerin olduğunu olacağını bilmek dileğiyle

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4114

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.