Bugün: 30.07.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Devletler Saraylardan Kabileler Köşklerden Yönetilir!..

Devletler Saraylardan Kabileler Köşklerden Yönetilir!..

Türkiyeyi kuran güçler Türkiyeye kabile devleti Rolü vererek Anayasasına da bunu yerleştirmişlerdir.

Türkiye Cumhuriyetini Kuran Güçler (ki bana göre yerli güçler değil İngilizlerdir) Türkiyeye kabile/ulus devleti Rolü vermişler. Göstermelik bir Parlamento oluşturulmuş Devletin asil yönetildiği yer olarak “köşk” inşa edilmişti. 

 

Egemen Devletler KÖŞK lerden Yönetilmezler.. Egemen Devletler Saraylardan Yönetilirler. Köşkler Aile veya Kabileleri temsil eden yerlerdir. Osmanlı İmparatorluğu dünyayı 600 yıl saraylardan yönetmişti.

 

Türkiyeyi kuran güçler Türkiyeye kabile devleti Rolü vererek Anayasasına da bunu yerleştirmişlerdi.

 

TC Anayasasının 2. Maddesinde “Atatürk milliyetçiliğine bağlı”. MADDE 4. – Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

 

5. Maddesinde yer alan “Türk Milletinin bağımsızlığını ve bütünlüğünü korumak” kıstaslarıyla ULUS devlet mantığı ve ulus devletin de yönetileceği yerin Saray değil KÖŞK olacağı garanti altına alınmıştı.


Yukarıdaki Anayasa Maddelerine göre bu topraklar için ölen/şehid olan ancak TÜRK olmayan herkesin bu topraklar üzerinde hak iddia etmesi gerekmektedir. 36 etnik yapının olduğu söylenen Anadoluda 36 devlet olma ihtimali söz konusudur.

 

Osmanlı ümmet bilincini devlet sistemi yaparak 600 yıl dünyaya hükmetmişti. Bugün bu coğrafyada Ümmet kelimesini neredeyse bilen kimse kalmamıştır. İşte Anadolu insanının asil savaş nedeni bu cehalettir.

 

ÜMMET; Kendinden olmayan ve kendin gibi düşünmeyenlerin Hak ve Hukukunu kendi hak ve hukukun olarak görmek ve uygulamanın adıdır. Osmanlı bu düşünceyle 600 yıl ayakta kalmıştır.

 

Bu Anayasa ile Kabile/ulus devleti kurumsallaştırılmış ve Saray yerine "köşkten" yönetilmesi alışkanlık haline getirilmiştir.

 

Saraydan Yönetilen Devletlerin Dünyada Egemenlikleri olur.
ABD Irakı işgal ettiğinde İlk Olarak Saddamın Sarayını yok etmiştir. Libyada da öyle olmuştur. Fransız Uçakları ilkönce Kaddafinin Sarayını yerle bir etmiştir. İran Şahı Rizaa Pehlevinin Sarayı da işlevsiz hale getirilerek bugün ABD ye teslim olan bir İran ortaya çıkartılmıştır.

 

Türkiye bugün Saraydan yönetilmektedir. Bunu kabullenemeyen dış düşmanlarımız içerimizdeki hain işbirlikçileriyle savaşa başlamışlardır. Çünkü dış düşmanlarımız Türkiyeye Kabile/ulus devleti rolü verdikleri için Türkiyenin bu durumdan çıkarak Saraydan yönetilmesini çok iyi bilmektedirler. Sarayın Dünya Egemenliği demek olduğunu çok iyi bilmektedirler.

 

Anayasasının ilk maddeleri kabileciliği/ulusçuluğu pekiştiren bir devlet nasıl olur da KÖŞK Yerine Saraydan yönetilir..Bu dış düşmanlar tarafından asla kabullenilecek bir durum değildir. Bu nedenle Cumhurbaşkanını ve AK-SARAY ı topa tutmaktadırlar. Dikkat ederseniz içeride ne kadar hain kalem varsa hepsi AK-SARAY a saldırmaktadır. Kendilerini milliyetçi zanneden politikacıların milliyetçiliği naylon milliyetçiliğinden öteye gitmemektedir.

 

İngilizlerin Türkiyeye biçtikleri rol kabile/ulus devleti ve bir asır sonrasında Ankara, Bolu, Çankırı, Yozgat, Tokat dolaylarında "koloni" idi. Şimdi bir adam çıkmış diyor ki biz dünya egemenliğinde varız. Bu duruş dünyaya egemen olan güçlere başkaldırış sayılırdı. Hemen iç ve dış düşmanlar devreye sokulmalı ve yeniden devlet yönetimi " köşk" e alınmalıydı. İşte bundan dolayı yerli işbirlikçiler feveran etmeye, çırpınmaya, savaşmaya, yazmaya/çizmeye başladılar.


”Emir büyük yerden geliyordu. Politikacısı İş adamı gazetecisi hemen savaşı başlattılar”

 

Türkiyenin Güneyinde kurulması planlanan KÜRDİSTAN Ak-saraydan daha büyük bir sorun görülmeyecekti. Çünkü Kürdistanı kendileri kurduracak ve kendi egemenliklerine hizmet ettireceklerdi. İçerideki satılmış hainler ki çoğu cehaletinden dolayı kusmuklarını/salyalarını akıtacaklardı.


"Türkiye Dünya Egemenliğine Nasıl Ortak Olur"

Anayasasında da belirtilen kabile/ulus devlet nasıl olur da 270 devleti izleyecek şekilde 270 odalı bir Saraydan Yönetilir. Buna derhal Müdahale edilmeliydi. Bilderbergte Satılmış kalemlerden bazıları Cumhurbaşkanını tehdit ederek kendisinin KÖŞK e taşınması gerektiğini yoksa rezil olacağını söyleyerek haddini aşıyordu.

 

Anadolu İnsanı Okumaz/Araştırmaz sadece görsellere bakar ona göre karar verir. 

Oysa AK-SARAY dünyada Biz Yeniden varız demektir. Düşmanlarımız bunun okumasını biliyor ancak bizler bilemiyoruz.


Oysa Ecdadımızın TOPKAPI Saraına karşı ABD beyaz Sarayı Rusya Kremlin Sarayını Fransa Eliza Sarayını İngilizler Buckingham sarayını yapmışlardır.

 

Ankaradaki AK-SARAY ın ne anlama geldiğini bilmek anlamak ve kavramak lazım.
Türkiye Anayasası ile kabile devleti hükmündedir. Ancak MİT iyle ve Fonksiyonel duruşuyla dünyanın ilk dört egemen devleti arasında yeralmak istemektedir.


Bu ülke de naylon Milliyetçiliği yapanların bu ülkenin KOLONİ ye düşmesine katkı sağladıklarını herkes bilmeli ve görmelidir. Anayasanın mutlaka değişmesi ve kabile/ulus devleti olma özelliğinden çıkartılarak yeniden eski günlerine dönebilecek EGEMEN bir devlet olmasının yolu açılmalıdır.


Türkiyenin Geldiği Noktadaki Kuşatılmışlığı Fırsata Dönüştürebilir.
Türkiye Güneyinde kurulması planlanan devlete engel olmak için Suriyeye girmek ve Anayasasını bir süreliğine askıya almak durumundadır. TBMM nın bir süreliğine tatil edilerek Suriye operasyonundan sonra yeni bir Anayasa ile yeni seçimlere gitmelidir.

Türkiye geldiği noktadan yeniden kabile/ulus yönetimi olan "köşk" ten yönetilmeye razı olmayacaktır.


Dış ve iç düşmanlara rağmen Türkiye Büyüyecek ve Önündeki bu basit engelleri aşacaktır Vesselam..

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4768

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.