Bugün: 19.01.2018

Bıçak Kemiğe Dayanırsa!.

Kuzey Irak ı Bırak Afrin e Bak

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Son Günlerin Tek Meselesi Kuzey Iraktaki Referandum

Bana Göre Kuzey Iraktaki Referandum Afrin Ceraplus Hattının Açılmasının Yanında Devede Kulak Kalır. Kürdistanın Kurulması İçin Ceraplusun El-bab ın Kürdistanın Elinde Olması Gerekir. 3 Bin Tır Silahın Bu Bölgeye Geldiğini Düşündüğümüzde Afrin Operasyonunun Ortadoğunun Kaderini Belirleyecek Operasyon Olacağını Unutmamalıyız. Türkiye Enerjisini Kuzey Iraka Değil Afrin Ceraplus Bölgesine Hazırlamalıdır.

Türkiye Başından Beri Kürtlerle Uluslararası Siyonizme Hizmet Eden PKK ve PYD YGP gibi Terör Örgütlerini Ayrı Tutmuştur. Bu Hareketi Doğru Olan ve Devam Edilmesi Gereken Bir Harekettir. Kürtlerle Türkler Savaşmamalıdır.

Uluslararası Siyonizme Hizmet Eden İç ve Dış Mihraklar Savaş Damdamlığı Yapabilirler. Türkiye Bu Kesimleri Çok İyi Bilir Kartını Bunların Çığırtkanlıklarına Karşı Alır.

Ancak Bıçak Kemiğe Dayanırsa; İşte O Zaman Türkiye  Gerekeni Yapacağından Hiç Kimsenin Şüphesi Olmasın. O Zamanda Olan Bölgedeki Kürtlere Olur. Çünkü Bugün Suriyelilerin Yaşadığı Duruma Onlar Düşer Bölgeden Göç Etmek Zorunda Kalırlar.


Akli Selim Olmak

Türkiyede Herkesin Akli Selim Olması Lazım. Vakit Geçirmeden Türkiye ile İran Bir Araya Gelerek Afrin`e Operasyon Başlatmalılar. Afrin ve Cerablus Kuzey Irak`ın Geleceğini Belirleyecek Olandır Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 284

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.