Bugün: 30.07.2021

Bıçak Kemiğe Dayandı!.

Amerikanın Tavrı Operasyonu Mecbur ve Haklı Çıkarttı

Son Günlerin Tek Meselesi Kuzey Iraktaki Referandum

Bana Göre Kuzey Iraktaki Referandum Afrin Ceraplus Hattının Açılmasının Yanında Devede Kulak Kalır. Kürdistanın Kurulması İçin Ceraplusun El-bab ın Kürdistanın Elinde Olması Gerekir. 4-5 Bin Tır Silahın Bu Bölgeye Geldiğini Düşündüğümüzde Afrin Operasyonunun Ortadoğunun Kaderini Belirleyecek Operasyon Olacağını Unutmamalıyız. Türkiye Enerjisini Kuzey Iraka Değil Afrin Ceraplus Bölgesine Hazırlamalıdır.

Türkiye Başından Beri Kürtlerle Uluslararası Siyonizme Hizmet Eden PKK ve PYD YGP gibi Terör Örgütlerini Ayrı Tutmuştur. Bu Hareketi Doğru Olan ve Devam Edilmesi Gereken Bir Harekettir. Kürtlerle Türkler Savaşmamalıdır.

Uluslararası Siyonizme Hizmet Eden İç ve Dış Mihraklar Savaş Damdamlığı Yapabilirler. Türkiye Bu Kesimleri Çok İyi Bilir Kartını Bunların Çığırtkanlıklarına Karşı Alır.

Ancak Bıçak Kemiğe Dayanırsa; İşte O Zaman Türkiye  Gerekeni Yapacağından Hiç Kimsenin Şüphesi Olmasın. 

O Zamanda Olan Bölgedeki Kürtlere Olur. 

Çünkü Bugün Suriyelilerin Yaşadığı Duruma Onlar Düşer Bölgeden Göç Etmek Zorunda Kalırlar.

Türkiyenin savaşının kürtlerle olmadığını kürtlerde biliyor. Türkiye uluslararası Terör örgütleriyle savaşacak.


Akli Selim Olmak

Türkiyede Herkesin Akli Selim Olması Lazım. Vakit Geçirmeden Türkiye ile İran Bir Araya Gelerek Suriye sorununu çözmeliler. Aksi halde ABD nin kurguladığı oyun dört ülkeye de pahalıya malolacak. Afrin ve Cerablus Kuzey Irak`ın Geleceğini Belirleyeceğinden Kimsenin şüphesi olmamalı. Bu itibarla Türk Ordusu ile yerli unsurların başarıları için Dua etmeliyiz. Bu operasyon sadece Türkiye İran Irak Suriyenin değil tüm Müslüman Alemi için bir sıçrama tahtası olacağını düşünüyoruz...Vesselam..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1155

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.