Bugün: 21.09.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • ABD EMPERYALİZMİNİ TANIYALIM

ABD EMPERYALİZMİNİ TANIYALIM

Türkiye de vatandaşları kandırmak için anti emperyalist söylemler geliştirenlerin perde arkasında ABD emperyalizmine destek verdiklerini Taksim olayları acıkça göstermedi mi? ABD emperyalizminin Türkiye ayağını ENCÜMEN-İ DANIŞ yönetmektedir.
Emperyalizm

ABD emperyalizminin başında Yahudi siyonistler vardır. Yahudi siyonistler kapitalizm ile dünyayı sömürmektedirler. Dünyayı sömürürken de iki metod kullanırlar.
1-siyasi sistem
2-Vergi sistemi

Siyasi sistemleri totaliter rejim ve demokrasidir. 
Darbe, totaliter sistemlerindendir. Suudi Amerika da ve Ürdün de krallık olması onların için sömürdükleri müddetçe sorun değildir.

Vergi sistemi ise "gelir vergisi" sistemidir. Gelir vergisi sistemini kaldırdırıp yerine "Servet" zenginlik vergi sistemini kullandığınızda kapitalizmin belini kırmış olursunuz. Vergiyi gelirden alırsanız zengin daha zengin fakir daha fakir olur. İşte kapitalizm dünyayı böyle sömürmektedir. İMF ise Müstemleke devletler için kullanılır. İFM ye gidenler karşılığında bağımsızlıklarını verirler.

Uluslararası siyonist kapitalizm, Dün Irak ı sömürmek için önerdikleri demokrasiyi etkin kılabilmek için 1,5 milyon insanı öldürüp petrolleri elde ettikten sonra Irak ı uluslararası ortakları olan İran a teslim ederek çekildiler.

Bugün Mısırda totaliter darbe sistemini oturtmak için milyonları gözlerini kırpmadan öldürmeyi hedeflemişlerdir. 

Aslında Mısır halkının silah kullanmasını arzu eden bu hainler Mısır halkının silah kullanmamasından ciddi rahatsızlık duymaktadırlar.
Mısır halkı silah kullanırsa Suriye gibi yüz binlerce hatta milyonlarca insanı gözlerini kırpmadan öldürebilecek kadar aşağılık kompleksleri var bu emperyalist siyonistlerin. 

Türkiye deki ABD emperyalizminin destekçileri. Fatih camisini bombalamayı hedeflemişlerdi. Bir Prof. Halkı galeyana getirmek "motive" etmek için cami bombalanır diyerek ABD ve İsrail in yaptıklarının aynını önermekte ve istemektedirler. Taksim cumhuriyeti yıkma girişimlerinde başarılı olmuş olsalardı bugün ülkedeki camilerin tamamı "cümbüş" evi olacaktı.

İşte uluslararası kapitalizmin sömürmek için kullandığı sistemler bunlardır.
Hala daha "gelir vergisi" sistemine devam mı diyeceğiz.
Hala daha cahilane bir şekilde "demokrasi" mi diyeceğiz.

Vahyin atmosferinde "VİCDANİ" sistem gelmelidir.
Hapishanesi olmayan tek sistem vahyin atmosferindeki VİCDANİ sistemdir.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3014

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.