Bugün: 30.07.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • 15 Temmuz ve Tasfiye Edilen Müslümanlar

15 Temmuz ve Tasfiye Edilen Müslümanlar

Uluslararası Güçler Türk Kamusunda Müslüman İstemediği Bilinenler Arasındadır. Tasfiye İşlemi Gülen Hareketine, Psikolojisi ise Tüm Müslümanları Etkilemektedir.

15 Temmuz ve Tasfiye Edilen Müslümanlar

Tasfiye İşlemi Gülen Hareketine, Psikolojisi ise Tüm Müslümanları Etkilemektedir.

Türkiye en büyük tehlikeyi GEZİ Olaylarında atlattı. Gezide Başarılı Olamayan Güçler Hemen Görev Başı Yaparak Aşağıda Düşündüğüm Projeyi Yürürlüğe Koydu sanıyorum. Taşlar başka hiç bir şekilde yerine oturmuyor.

Gülen Hareketinin Tasfiye Edilmesi İşi Sanıldığı Gibi Türk Yetkililerin İşi Olduğunu Düşünemiyorum. İngiliz Amerikan Alman ve İsrail Heyetlerinin Konuyu Aylarca/Günlerce Tartıştıktan Sonra Aldıkları Karar Neticesinde Olduğunu Düşünüyorum.

Türk Kamusal Alanı Ellerinde Bulunduran Gülen Hareketi, Gülen`in Ölümünden Sonra Dizginlenebilemeyeceği Düşüncesiyle Kamuda Rüşvet, Yolsuzluk, İçki, Kumar, Uyuşturucu ve Fuhuş Gibi Gayri Meşru İşleri olmayan bu hareket üyelerinin kamuda olması uzun zaman diliminde sistem için tehlike olacağı düşüncesiyle Günlerce Tartışıldıktan Sonra Uluslararası Güçlerle İşbirliği İçerisindeki Cemaat Üyeleri Yurtdışına Çıkartılarak Cemaatin Kamudan Tasfiyesi Süreci Başlatıldığını Düşünüyorum.

Cemaat=AKP/AKP=Cemaat Olduğu İçin İlkönce 17/25 Aralık Operasyonuyla AKP ile Cemaatin Arası Açılarak Süreç Devam Ettirildi Diye Düşünüyorum.

Ancak Cemaat Üyelerini Kamudan Tasfiye İçin Terör Örgütü Yaftası Vurulmalıydı. FETÖ denildi Ancak bırakın öldürmek tek kişiyi yaralamayan Bir Cemaatin Terör Örgütlüğü Hiç Kimse Tarafından kabul Görmeyeceğini Hesap Edenlerin 15 Temmuzu Planlandığını Düşünüyorum.

TC. Zihniyetiyle Gülen Hareketinin Zihniyeti Aynıdır. Her İkiside Mezhepçi-Meşrepçi-Rivayetçi-Mehdicidir. TC nin Gülen Hareketini Tasfiye Etmesi Söz Konusu Değildir. TC Gülen Hareketini Tasfiye Edecek Olsaydı TC nin Din Öğretisini Kur an ı Kerime Endeksleyerek Meseleyi Kökten Çözmüş Olurdu. Ayrıca Aynı Düşünceye Sahip Çok Sayıda Tarikat ve Gurubun Kamuda Etkin Olduğunu da Biliyoruz. Dolayısıyla tasfiye zihniyete değil cemaat üyelerine karşı gerçekleştirilmektedir.

Tasfiye İşlemi Emrini İngiliz, Amerika, Alman ve İsrail Heyetlerinin Verdiğini Düşünüyorum.

Uluslararası Güçler Türk Kamusunda Müslüman İstemediği Bilinenler Arasındadır. Tasfiye İşlemi Gülen Hareketine, Psikolojisi ise Tüm Müslümanları Etkilemektedir.

Cemaati Kamuda Tasfiye İşinin Perinçek Ekibine Verildiğini Düşünmekle Birlikte Sayın Erdoğan`ın Bu Konuda Olumlu veya Olumsuz Herhangi Bir Dahli Olduğunu Düşünmüyorum. Zira PKK Sempatizanlarına/Yandaşlarına Yapılmayan Mala Mülke El Koyma ve Kamudan İhraç İşlemleriyle Birlikte Hayali Suç İsnat Ederek Cezalandırma Cemaat Üyelerine Rahatlıkla Yapılabilmektedir. Gülen hareketinin hiç bir düşüncesine katılmam. Hareketi en fazla eleştirenlerden birisiyim. Ancak " Bir Topluluğa Kininiz Sizi Adaletsizliğe Sevketmesin" ayeti benim için önemlidir.

Müslüman Aklederek Adaletli Olandır. Adaletin Olmadığı Bir Yerde Hayat Olmayacaktır. Ankesörlü Telefondan Arandın Denilerek Kapıya Konulan Vatan Evlatlarının Çocukları ve Torunları Bu Durumu Hiç mi Hiç Unutmayacaktır. Benim Bu Düşüncelerime Komplo Teorisi Diyebilirsiniz. Bende Sizlere Şöyle Derim "Dünya Dönüyor" Beyler.

Öyle Tahmin Ediyorum ki Tarih Beni Doğrulayacaktır. Vesselâm

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 623

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.