Bugün: 02.03.2021

Amerikanın Müstemleke Bakanlığında Operasyon!.

Amerikanın Müstemleke Bakanlığında Operasyon!.
Bakanlıktan FETÖ cüleri Atmak Yetmez. Amerikan Politikalarından Vazgeçmelisiniz06.09.2016 00:00

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Amerikan Emperyalizminin Müstemleke Bakanlığı Gibi Çalışmaktadır.

AKP 14 Yıllık İktidarında tarım Destek Hibesi Altında Toplamda 88 Milyar TL Dağıtmıştır. Oysa bu paraya 88 tane entegre tesis yapılarak dünyaya tarım ve hayvancılık ürünlerini pazarlayabilirdik.

Fındığı düşünün; dünyada tek tekel ürünümüzün borsası bile Almanyada. Fındık dikiminden bakımına hasatına kadar hepsi bilimsel olmayan yöntemlerle yapılmaktadır. Yanlış zamanda toplanmasından dolayı AFLATOKSİN denen kanserojen madde üretmektedir. Opera ve Bale için okul var ama 2016 yılında şuana kadar 2,5 milyar dolar girdisi olan fındık hakkında tek bir okul yoktur. Çayda hala 1980 ihtilalinin KOTA Uygulaması devam etmektedir.


Hayvancılık modelimiz 1993 den 1998 e kadar değiştirilerek öldürüldü. Mera hayvancılığı gitti yerine BESİ hayvancılığı geldi. Etin kilosu şuan 75 TL.. Brezilyadan Hayvan ithal ettik. 

FETÖ cüleri Atmak yetmez Bu projelerden Vazgeçilmelidir.


Dev FETÖ operasyonu: 733 kişi...
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 733 kişinin Bakanlıktan ihraç edildiğini belirterek, 458 kişi de açığa alındığını açıkladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele kapsamında KHK ile 733 kişinin Bakanlıktan ihraç edildiğini belirterek, "458 kişi de şu anda açığa alınmış bulunmakta. İnceleme devam ediyor" dedi.
Kaynak: Milat Gazetesi


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer TARIM ve HAYVANCILIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.