Bugün: 19.09.2018

Vatandaş Perişan Devlet Nerede!..

Vatandaş Perişan Devlet Nerede!..
Bir vatandaşın nolacak bu kiracıların hali diye Cumhurbaşkanına sorduğu soruya Cumhurbaşkanı halk diliyle cevap vermesi aslında Devletinde bir çıkmazın içerisinde olduğu gerçeğini yansıtmaktadır.30.11.2015 00:00

VATANDAŞ PERİŞAN DEVLET NEREDE 
Emlakçılık Ne İdüği Belli Olmayan Meslek

Türkiye sahte veya kaçak Emlakçılarla doldu.
Irak ve Suriyelileri Soymak İçin Önüne Gelen Emlakçı Oldu.
Emlakçılıkta Hiç Bir Kaidenin Olmaması Ucu Açık Bir İş Olması Hasebiyle Herkes Emlakçı Olmuş Durumda..

Emlakçıların Ev ve Arsa Fiyatlarına % 20 İla & 60 oranında kendilerinin zam koyarak vatandaşlardan aldıkları bilinen bir gerçek. Ev Kiralarının % 40 ila % 120 Oranında artmasının sebebininde Emlakçılar Olduğu İddia Edilmektedir.

Vatandaşlar Odalarda ve Maliyede kayıtları olmayan Emlakçıların Yasaklanmasını ve  Emlakçılıkta kar marjini belirleyen yeni bir düzenleme yapması beklemektedir.

Ev Arsa Fiyatlarının ve Kiraların Yüksek Olmasının sebepleri arasında Emlakçılar ilk sıraları almaktadır. Kiraların yüksek olmasının sebebi ise kira stopajlarının kiracılar tarafından ödenmesi kiracıların belini bükmektedir.


Vatandaşlar Devletten Emlakçılık Mesleğine bir düzenleme getirmesini isterken kira stopajlarının kaldırılmasını istemektedirler.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer SANAYİ ve EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.