Bugün: 20.04.2019

Uyuşturucuyla Mücadele Üst Kurulu!.

Uyuşturucuyla Mücadele Üst Kurulu!.
Hükumet Kolları Sıvadı.18.12.2017 00:00
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ Başkanlığında Bakanların ve Bürokratların Ağırlıklı Olduğu Uyuşturucuyla Mücadele Üst Kurulu Kuruldu. 
uyuşturucu ve jandarma ile ilgili görsel sonucu
Vatandaşlara Bu Durumu Sorduk; Daha Önce Uyuşturucu Kullanan ve Adının Açıklanmasını İstemeyen Abdullah Bey Bizlere Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu. Uyuşturucuyla Mücadele Etmek İçin İlk Basamak Çalışma Jandarmanın Lağvedilmesi Olmalı Diyen Abdullah Jandarmayı Lağvetmeden Uyuşturucuyla Mücadele Edilemeyeceğini Üzerine Basa Basa Anlattı. Abdullah Bey, Türkiyenin % 80 den fazlası jandarma bölgesidir. Polisi Halletmek çok kolay ancak Jandarmanın o kadar kolay olmadığı ve köylere kadar uyuşturucunun kimler tarafından nasıl götürüldüğünü tespit ettiğinizde bizim bilgilerimizin doğruluğu ispatlanacaktır diyerek gözlerin Jandarma üzerine çevrilmesi gerektiğini söyledi.

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer İNSAN ve SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.