Bugün: 02.03.2021

Pamukkale Yönetimine Teşekkürler!.

Pamukkale Yönetimine Teşekkürler!.
Sorun Çözüldü13.06.2018 00:00
 Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Uzun 12.06.2018 Günü Pamukkale Turizmle Bir Yolculuk Yapar. Otobüs Muavini Sizi İstediğiniz Yerde İndiremeyiz. Yönetmenimiz ise Pamukkale Turizmle Sürekli Yolculuk Yaptığını Burada İnmede Herhangi Bir Sorun Yaşamadığını Belirtmesinden Sonra Bir Yerlere Telefonlar Edilir ve Yönetmenimize "Sen Yalan Söylüyorsun" Denir.

Yalana Karşı Teğkisi Olan Yönetmenimiz Israrla Bana Yalancı Diyemezsiniz. Otobüsleriniz Burada Yolcu İndiriyor ve Bindiriyor Dese Bile Dinlemezler. Kocaeli Terminal Görevlisi de Aynı Şekilde Biz Orada İndirmiyoruz Sen Yalan Söylüyorsun Der. Netice Yalova Terminalinde Münakaşalar Olur. Muavin Yönetmenimizin üzerine Yürür. Yolcular Araya Girer.

Yönetmenimiz İnmesi Gereken Yerde Aynı Günde saat 16 da Fotofralamak İçin bekler. Az Sonra Yönetmenimizi İndirmedikleri Yerde Pamukkale Turizm Otobüsü Yolcu İndirir. Yönetmenimiz Bunu Fotoğraf Karesine Alarak Pamukkale Firmasına Şikayette Bulunur.

24 Saatten az Bir Vakitte Pamukkale Turizm Firması Yönetmenimize Dönerek Haklı Olduğunu Yönetmenimizden Özür Diler ve Şikayette Bulunduğumuz Üç Kişi Hakkında Gerekli İşlemlerin Yapıldığını Bildirir. Pamukkale Turizm Firmasının Bahsi Geçen Yerde İndi Bindi Yapacağı Yönetmenimize Bildirilir.

Hakimiyet Haber Ailesi Olarak Pamukkale Turizm Yöneticilerine Gösterdikleri Hassasiyetten Dolayı Teşekkür Ediyoruz.Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer İNSAN ve SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.