Bugün: 31.10.2020

Terör Örgütleri Dört Koldan Saldırıyor!..

Terör Örgütleri Dört Koldan Saldırıyor!..
İSLAMOĞLUNDAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA Paralel Çetenin Yerine Devleti Eline Geçiren İstihbaratı Elinde Bulunduran Bir Tarikatın Türkiye İçin Paralelden Daha Büyük Tehlike Olduğunu Söyleyerek Taksimdeki Meydan Platformunu Bu Tarikatın İşgal Ettiğini Dolayısıyla Türkiyeyi Karanlık Günlere Sürükleyecek Bu Yeni Paralelin Çok Sayıda Kurumu Ele Geçirdiğini Söyledi.. Tasavvufi Düşüncesi İçerisindeki Bu Karanlık Güçler Hakkımda Başka Çevreleri Kullanarak İftira Kampanyasına Girişmişlerdir. Benim Hakkımda Yalan ve İftiraların Kaynağını Tespit Ettik..Yakında Onlarda Görecekler.. Mustafa İSLAMOĞLU..Hilla tv..05.08.201604.08.2016 00:00

""""""""Hedef Meydanları Dağıtmaktı""""""""""

AKABE Vakfı ve Müştemilatları 15 Temmuzdan Beri Meydanları Doldurmakta ve Hatta Kur an Halkları da Yapılmayıp Meydanlara İnilmektedir. Bu Direnci Kırabilmek İçin Hainler Değişik Bir Yöntemle Saldırıya Geçtiler..

İslam Alimi Mustafa İslamoğluna Sanal Medyada Saldıranlar Deşifre Oldu.

EL-KADİE= IŞİD=DAEŞ Terör örgütlerinin Türkiye İçerisindeki Lojistik Destekçileri "Bazı" SELEFİLER İslam Alimi Mustafa islamoğlunu İtibarsızlaştırarak Meydanların Heyecanını Yokertmeye Yönelik Saldırılar Başlattığı Noktasında Bilgiler Gelmekte.

15 Temmuzda Darbenin Yanında Olan Bu Guruhlar Darbe Gerçekleşmeyince 16 Temmuzdan İtibaren "Bu darbe Erdoğana Değil İslama Karşı Yapılmıştır" diyerek Facebook Profillerine Erdoğanın Resmini Yerleştirerek İslamoğluna Saldırı Başlattıkları Bildiriliyor.

Uluslararası İstihbarat Örgütleriyle İlişkili Bazı Mihraklarda Bu Saldırılara Destek Vermekte Olduğuna Dair Bilgiler Gelmekte.

İslam Alimi Mustafa İslamoğlunun Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunması Bekleniyor.

AMAÇLARI
Sokakların tansiyonunu Düşürmek İçin Müslümanlar Arasında KAOS Çıkartmak. Haçlı Ordularının Topyekün Saldırılarına Karşı Sokakları Terketemeyen AKABE, HAKSÖZ, MEDENİYET VAKFI, SÜLEYMANİYE VAKFI, İFAV, SOSYAL DOKU, IHH, ENSAR VAKFI, İLİM YAYMA CEMİYETİ dir. Duyarlı Müslümanları Birbirine Düşürerek Sokaklardaki Özgürlük Nöbetlerini Sabote Etmek İçin Çalışıyorlar..

El-Kaide=IŞİD=DAEŞ Terör Örgütlerine Türkiye İçerisinden Lojistik Destek Sağlayan Bazı Selefilerle Uluslar arası İstihbarat örgütleriyle İlişkili Bazı Ehl-i Sünnetçiler, Alakası Olmadığı Halde İslamoğlunu Fethullah Gülenle ve İran Şia Mantığıyla Eşdeğerde Göstermeye Çalıştıkları Biliniyor. Bunların Dinleri Yalan ve İftira Dini Olmuş Durumda.

Halkımızın Uluslararası İstihbarat Örgütleriyle İlişkili Bu Kimselere İnanmaması ve Meydanları Terketmemesi İstenmektedir.

Hakimiyet haber olarak sorumlu yayıncılık ilkesiyle halkımızı aydınlatıyoruz.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -

Diğer ANALİZ HABERLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.