Bugün: 24.10.2020

Esad Öldürüldü!..

Esad Öldürüldü!..
Suriyede Neler Oluyor.31.01.2017 00:00
Birkaç gündür Esadın öldürüldüğü veya ağır yaralı olarak Şam da Hastanede olduğu veya Esadın 5 Yıl Önce Ölen Kardeşi Mahirin Ruslarla Birlikte Esad a darbe Yaptığı Bilgileri Asparagas Haberler Olarak Ciddi Medyanın Ağzında ve Haber Konusu Olabiliyor.

Haber Merkezimizin aylardır takip ettiği konuya uygun haberlerin bilinçli bir şekilde uygulamaya konulduğunu düşünüyoruz.

İngiliz Planı (Uzmanların Görüşü)
İngilizler Rusya Türkiye ve İran ın Astana Sürecinde Esad ın Kalmasına Karar Verilmesini Bekliyorlar.
Merkezi İngiltere de Bulunan uluslararası insan hakları izleme merkezinin günlük Suriye Raporlarında kim ne kadar bomba attı kim kaç kişi öldürdüğü haberleri geçirilmektedir. Esad 400 bin kişinin Katili olmakla suçlanmakta. Esad kalsın diyenler Esadla Birlikte Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesine Gönderilecekler.

Esadla Birlikte Putin Erdoğan Hamaney veya Ruhani

İşte Oyun Bu Oyun..
Ancak tüm taraflar bunun bilincindeler. Bu oyuna gelmemek için Suriyenin geleceğinde Esad Olmayacak.

Amerikan Oyunu
Amerika Usame Bin Ladeni Buldu Öldürdü ve Okyanusa Attı..Kim İnandı Buna..Aklıevveller haricinde kimse inanmadı..İşte Esadda öldürüldü..Usame Bin Ladenin CIA de görevinin başında olduğunu bilgileri var..Esad ölecek Suriye meselesi halledilecek..

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer ANALİZ HABERLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.