Bugün: 20.02.2019

Tarihin En Büyük Suç Duyurusu!..

Tarihin En Büyük Suç Duyurusu!..
Abdullah Gül ve Ekibine Suç Duyurusunda Bulunuldu..Cumhurbaşkanlığı eski sekreteri Ahmet Sever in Kaleme aldığı Kitap Delil sayılarak suç duyurusunda Bulunuldu..02.07.2015 00:44

ABDULLAH GÜL VE EKİBİ HAKKINDAKİ SUÇ DUYURUSU.. !

MÜŞTEKİLERİ; 
1- H. Kamil AKARSU (Vatandaş)
2- R. Tayyip ERDOĞAN
3- Ahmet DAVUTOĞLU

SANIKLARI;

1- Abdullah GÜL
2- Bülent ARINÇ
3- M. Ali ŞAHİN
4- Haşim KILIÇ
5- Hasan ERBİL
6- Mustafa İSEN
6- Ali ÖZKAYA
7- Deniz Ülke ARIBOĞAN
8- Hakan ATEŞ
9- Hidayet KARACA
10- Ekrem DUMANLI

SUÇLARI;

- Paralel Yapı ve Siyasi Müttefikleri nin, Mazlum Vatandaşa karşı işlemiş oldukları ve Millet ten gizlenmeye çalışılan; HSYK . 2015/138 nolu soruşturma dosyasındaki, her biri hukuk Devletimizin yüz kiri niteliğindeki anayasal insanlık suçlarını, Ülkenin ve Toplumun Koalisyon Krizlerine Mahkum Edilebilmesi amacı ile Pensilvanya çetesi ve Siyasi işbirlikçileri lehine Milletten gizleyerek, biz vatandaşlara karşı; Devletimizin Anayasal Hukuk sistemini tamamen işlemez hale getirildiğini, yazılı belge ile de itiraf edip.. 
Hukuk Devletimizin ve Anayasal Hukuk Sistemi' nin ortadan kaldırılmasına, Devletimizde birim eksikliği var bahanesi ile göz yummak kaydı ile, Suçları ve Suçluları toplumdan gizlenerek, Ülkemiz Koalisyon krizleri ile karşı karşıya bırakılmıştır. 
İşin daha da acı yönü ise; Devletimizin Anayasal Bir Hukuk Devleti olduğu ilkesini de yok sayarak, biz vatandaşlara karşı Anayasal Hukuk sistemini işlemez hale getirerek, Suçluları koruyan kollayan bu ekibin korumaya ve kollamaya çalıştıkları Mihraklar gemi o kadar azıya alabilmişlerdir ki, Biz vatandaşlara karşı işlemiş oldukları ve tamamı resmi olarak belgeli olan kendi Anayasal insanlık suçlarına rağmen, biz mazlum vatandaşlar dan sonra bu ülkenin ilk Seçilmiş Cumhur Başkanına' da; Anayasa, Hukuk ve İnsanlık dersi verebilmeye, Hatta tüm dünya ya karşı; ülkemizin ve milletimizin temsilcisi olan Cumhurbaşkanlığı Makamına ve Syn. Cumhurbaşkanımıza; çatal kaşık hesabı sorabileceklerini düşünebilecek kadar aşağılaşabilen bu kişi veya zihniyetlerin tüm hukuk dışı anayasal insanlık suçlarını, en gizli koruyucuları ile nasıl bir ittifak kurarak, 78 Milyon vatandaşımızdan gizleyip bu milleti koalisyon krizlerine mahkum edebildiklerini, biz sade vatandaşlara karşı; Devletimizin Anayasal Hukuk Sistemini işlemez hale getirebildiklerini, nasıl Devletimizin acziyetini ilan edebildiklerini..!!
Kendileri bu milletin ve devletin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı ve temsilcisine, haksız yere ve nasıl çatal kaşık hesabı sorulmasına zemin hazırlayabiliyorlar ise; bizde bunların Milletimize ve Devletimizin Anayasal hukuk sistemi ve itibarına yapmış oldukları, Yüce Divan lık ta olan bütün bu ihanetlerinin resmi belgelerini, bu vesileyle teker teker ortaya koyabilicez inşallah..!!!

Not: Sanıklar listesinde ve şimdilik 11 kişi olarak yazabilmiş olduğum bu ekip; Birileri' nin emri ile Devletimizin Anayasal Hukuk Düzeninin yerle bir edilmesine göz yumularak; 
İlk olarak T.C Devleti ve Şahsı adına R. Tayyip ERDOĞAN A,
Tek Başına iktidar gücü alınan Genel Başkan Ahmet DAVUTOĞLU na
Şahsım üzerinden 78. Milyona göz dağı verilebilmesi amacı ile, şahsım 
başta olmak üzere, 78 Milyon vatandaşımıza da çok büyük kayıplar 
yaşatılmıştır.

Türkiyemizin gerçek ve adil bir hukuk devleti olabilmesi amacıyla 16 yıldır çok büyük sıkıntılar yaşamış bir vatandaş olarak, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Syn. Ahmet DAVUTOĞLUNA seslenmek istiyoruz. Siyasi Sonuçları açısından; 
Anayasayı tek başına değişterebilecek Parlemento üstünlüğü sağlayabilmek yerine, tek başına iktidarı kurabilme gücünün bile nasıl ve niçin kaybedildiğini samimi olarak öğrenip, Milletin iradesinin 400 vekillerle parlementoya taşınabilmesini samimi olarak isterseniz eğer..!!!
Her konuşmanız da samimi olarak vurgulamış olduğunuz, tek bir Mazlum vatandaşımızın bile daima yanındayız, mesajı ile topluma verdiğiniz mesajınızda samimi olmanız, en az 400 vekille Milli İradenin Parlemento ya taşınmasına fazlasıyla kafi gelecektir.
Daima Mazlumun yanındayız sözünüzde ki samimiyetiniz gereği ilk olarak; Üst akıl ve Pensilvanya çetesi tarafından, Millet le aranıza çekilen ağları yırtmakla, işe başlayabilirseniz inşallah..!!! 
Bu sadece bir silkelenme ve zıplama süreci olacak tır. En yakınlar veya en kıritik noktalar daki en gizli ve tehlikeli kurtçukların tespit edilmesinde, çok büyük yarar vardır. En azından bu vesileyle daha fazla kemirmeye devam edemeyeceklerdir inşallah..


Etiketler: adana -ankara - istanbul -izmir - islam - din -iman - kur an - kitap - mossad - cıa - bnd - devlet -millet - vatan - otorite - sistem -türkiye - ırak - iran - suriye -abd - israil - ingiliz - fransız - insan -çocuk - genç -
Kaynak: hh

Diğer TOPLUM ve SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.