Bugün: 30.10.2020

YDG-H lilerden Paralel Modeli Psikoloji!..

YDG-H lilerden Paralel Modeli Psikoloji!..
Emniyet Müdürleri Jandarma Komutanları Cumhuriyet başsavcıları Valiler Kaymakamlar Bir Avuç Olan Hainlere Yeter Bile..21.08.2015 00:00
Terör Örgütü Türkiyenin Karadeniz Bölgesi Dahil Bosnada Sırpların  Örneğinde Olduğu Gibi PKK lılar HDP ve diğer Kürt teşkilatları Kullanarak oturdukları mahallelerde evlerini ve bazı yerleri silah deposu haline getirdiklerine dair bilgiler PKK nın Gençlik Yapılanması YDG-H Tarafından itiraf edildi..

Bu Tehlike Tüm İl ve İlçeler İçin Geçerlidir. Ancak bu Psikolojik bir savaştır. Paralel PKK lı abileri Tarafından Yönlendirilmekteler..

HDP=PKK nın paralel çete ile birlikte Alkolikleri ve uyuşturucu kullananları alkol ve uyuşturucu karşılığı olay çıkartmaya sevk ettikleri gelen duyumlar arasında. Sokakların yaşanmaz hale gelmesi için çalışan bu tiplerin Adliyeler ve Emniyet teşkilatları tarafından serbest bırakılarak ödüllendirildikleri bilinenler arasında..Ancak Hainlere İzin Veren Bir Yapı Asla Yoktur..

Vatandaşlar bu psikolojik savaşa şöyle eleştirilerde bulunmaktadırlar;
"""Paralel çete ile ve Militan solcuların evleri cephanelik olabilir""""

Türkiye Eski Türkiye değildir. Tüm savaşları alt edebilecek insanların sayıları oldukça fazladır..Paralel PKK nın sokağa çıkamayacakları günler yakındır diyen vatandaşlarımız normal halkı bağırlarına basmayı da ihmal etmemektedirler.

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.