Bugün: 04.12.2020

Yaptıkları Yanlarına Kalmadı!.

Yaptıkları Yanlarına Kalmadı!.
Türkiye Cumhuriyeti hukümetini etkisizleştirmek, Türkiye cumhuriyeti devletini ekonomik olarak çökertmek için uluslararası Türkiye düşmanlarıyla ortak operasyon yapanların yaptıkları yanlarına kar kalmamalıdır.01.05.2015 00:00

Vatandaşlardan Hükemete destek ve İstek var!..

Bundan Sonra Hainlik yapanların Tüm Malvarlıklarına Elkonulmalıdır.. 


Dünyanın Neresinde Ülkesinin Yıkılmasını İsteyenler Korunmuştur..Türkiye Derhal Paralel yapıya ait tüm medya ve şirketlere el koymalıdır..

Hakim Metin Özçelik Tutuklandı..


Aynı Zamanda Yaptıkları yayınlarla Türkiye Cumhuriyeti Hükumetini etkisizleştirmek ve Türkiye cumhuriyeti devletini ekonomik olarak çökertmek için uluslararası Türkiye düşmanlarıyla ortaklık yapan tüm medya ve şirketlere el konulmalıdır.

Hakim Mustafa Başer Tutuklandı


Verdikleri kararlarla hapishanelerdeki tutukluların kaçırılmasına çalıştıkları ve terör örgütü üyesi oldukları için tutuklandılar..


Dünyanın hiç bir yerinde ülkesini yıkmak isteyenlere bu kadar musahama yoktur.


Etiketler: anadolu - ajans - ankara - istanbul - bursa - izmir - islam - din - iman - düşman - hain - fethullah - cemaat - siyonistler - kapitalistler - komünistler - ermeniler - ruslar - çinliler - azeriler - farslılar - araplar - türkler - batı - avrupa - abd - israil - cıa - mossad - fbı - m15 - iran - ırak - suriye - zalim - zulüm - mazlum - mustazaf
Kaynak: hh

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.