Bugün: 30.10.2020

Terörün Finans Kaynaklarına Operasyon!..

Terörün Finans Kaynaklarına Operasyon!..
Ergenekon ve Balyoz Operasyonlarının Planlayıcıları Organizatörlerine Destek Veren KOZA İPEK Gurubuna Yapılan Operasyona CHP li Milletvekilleri Karşı Çıkıyorlar..01.09.2015 00:00

TERÖR ÖRGÜTLERİNE MADDİ DESTEK SAĞLADIĞI İDDİASIYLA;Altın Koza Gurubuna Operasyon Düzenleniyor.. Fethullah Gülen Terör Örgütünün ve PKK nın Finans Kaynağı Olduğu İddiasıyla Operasyon Düzenlenen Altın Koza Gurubunun Yönetim Kurulu Başkanı Akın İPEK in Yurt Dışına Kaçtığı İddia Ediliyor..

Operasyon sırasında Ergenekon ve balyoz operasyonlarının organize edilmesinde rol oynayan paralelcilere bugün CHP lilerin olağanüstü destek verdiği gözlenmektedir. CHP nin 180 Derece değiştiğini söyleyen vatandaşlar bu ülkede solcu molcu kalmamış bu ülkede Vatan sever ve Vatan Hain i kalmış diyerek toplumun vatan sevgisi ve vatana düşman olarak ikiye bölündüğünü söylemektedirler.

Bazı vatandaşlar Devlet devlet olduğunu hissettirmeli ve HAİN lerin çalışmalarına her ne olursa olsun müdahale etmelidir görüşüyle operasyonların genişlemesini istemektedirler..


Akın İpek Neden Kaçtı!

Vatandaşların çoğu savcılar da kaçtılar Akın İpekte kaçtığı söyleniyor..Suçsuz olan kimse neden kaçsın ki diyerek operasyonlara tam destek verdiklerini söylemektedirler.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.