Bugün: 04.12.2020

Polisten ALGI Operasyonu!..

Polisten ALGI Operasyonu!..
Mütedeyyin İnsanları terörle İlişkilendirmek haddiniz ve hakkınız Değildir.05.07.2015 00:00

Dernek ve Vakıflardan İçişleri Bakanlığına Uyarı!
Geçen Haftalarda Türkiye Genelinde IŞİD Operasyonları Yapılarak Çok sayıda Vakıf ve Derneğe Gidilmiştir.

Kamuoyunda, “İnançlı Halkla” Ak-Partinin İlişkilerinin Bozulmasını İsteyen Bazı Güçler, "Kasıtlı Olarak" Terörle Uzaktan Yakından İlişkisi Olmayan, Tek dertleri Kur an ı Kerimi Tüm İnsanlığa Duyurmak Olan Vakıf ve Dernekler Polisler Tarafından Rahatsız Edilmiştir.

Bu Vakıf ve Dernekler Yasal Kuruluşlardır.
Yasal Kuruluşların Yöneticileri Bellidir. Yöneticilerini Çağırarak Bilgi Almak yerine 10-15 Polisle Bu Dernek ve Vakıflara Giderek Bilgi Almak tam Anlamıyla bu dernek ve vakıfları Terörle ilişkilendirmek için "ALGI OPERASYONUDUR"

Bu ALGI OPERASYONUNU Yapan Polis Müdürleri derhal Görevden El Çektirilmelidirler. Taksim Gezi Ayaklanmasında Polisin Rolünü Herkes Bilmektedir.

Buradan Kamuoyuna Duyuruyoruz.."POLİS ALGI OPERASYONU YAPAMAZ"
Bir Şehirde Polisler, DAEŞ Üyesi Arıyormuşcasına Yasal Olan Dernek ve Vakıflara Çok sayıda Polisle giderek "Suriyelilere Yardım Ediyor musunuz Binanızda Suriyeliler Kalıyor mu" diye sorular sorularak ALGI operasyonu Yapılmıştır.

Bir Emniyet Müdürünün ilgili Dernek ve Vakfın Sorumlusunu çağırarak bilgisine baş vurulacağını bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunu bilmeyecek kadar sosyal psikolojiden yoksun olan birisinin Müdürlük yapamayacağını düşünüyoruz.

Bu Polislerin ALGI operasyonu yaptığı düşüncesiyle Derhal Görevden El Çektirilmeleri Gerektiğini İçişleri Bakanlığına duyuruyor ve bekliyoruz..

""""""""""""""""""""POLİS ALGI OPERASYONU YAPAMAZ"""""""""""""""""""""""
..............Bu tam Anlamıyla Ak-Parti İktidarına Yapılan saldırıdır..................

NOT: Hakimiyet Haber Olarak Bilgimize başvurulması halinde Bu Polislerin Görev Yaptığı Şehri Söyleyebiliriz.


Etiketler: adana -ankara - istanbul -izmir - islam - din -iman - kur an - kitap - mossad - cıa - bnd - devlet -millet - vatan - otorite - sistem -türkiye - ırak - iran - suriye -abd - israil - ingiliz - fransız - insan -çocuk - genç -
Kaynak: hh

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.