Bugün: 30.10.2020

Kamudan İlişiği Kesilenlerin Dikkatine!..

Kamudan İlişiği Kesilenlerin Dikkatine!..
Hakimiyet haber araştırdı..07.08.2016 00:00

SIKINTILI BİR DURUM YOK

Darbe Girişiminden Sonra Kamudan KHK ile İlişiği Kesilenler Emekliliği Hak Etmiş Olanlar Emekli olabilecekler. (Özlük hakları ve unvanları olmadan) KHK ile İlişiği Kesilenlerin Bir Daha Kamuda Görev Alması Mümkün Değil.

Kurumlardan İlişiği Kesilenler Mahkeme Kararıyla Geriye Dönebilirler. Ancak Bildiğimiz Kadarıyla İlişiği Kesilenler Emniyet veya Savcılıklar Tarafından Haklarında Kesin Kanıt Olanlardır.İlişiği Kesilen Vatandaşlar Savcılıklar Tarafından Gözaltına Alınmaktadırlar.Bu Vatandaşlardan Emekliliklerini Hak Edenler Emekliye ayrılabilecekler.

Kurumlardan Açığa Alınanlar
Haklarında İdari Soruşturma Açılacak Eğer suçlanacak bir bilgi ve belge bulunamazsa görevlerine iade edileceklerdir. Açığa Alınanlar sadece Şüphelilerdir. Haklarında Hiçbir bilgi ve belge bulunamadığı halde görevlerine iade edilmeyenler İdari Mahkeme açabilecekler. Bu Vatandaşlarda Emeklilik Hak Etmeleri Halinde Emekli Olabileceklerdir.

Devletimiz Emekliliklerini Hak Edenleri Emekli Ederek Ailelerini Cezalandırmak İstememektedir.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.