Bugün: 21.09.2021

AKP İçin Bir Belediye Feda Edilir!..

AKP İçin Bir Belediye Feda Edilir!..
AKP Li Çiftlikköy Belediyesinde Neler Oluyor..Derhal Soruşturulsun. 08.06.2016 00:00
Yönetim Sorunu Olan Yalovanın En Büyük İlçesinin Belediyesinde İmar Komisyonu Pastayı Götürüyor
AKP Kazandığı günden beri Belediyede sorunlar bitmiyor. Sistemlerin Çöküşü ile aylarca vergileri ve su paralarını toplayamayan belediye şimdide İmar Yolsuzluğu ile çalkalanmaktadır. Yalova da Tek Parti var menfaat partisi (MP)

30 Mart seçimlerin AKP li olmayanların AKP den Başkan ve Meclis üyesi seçildiğini herkes bilmektedir. Çiftlikköy belediyesinin meclis üyelerinden kaçı AKP misyonuna sahiptir ki.. Normalde Çiftlikköy de 2,5 kat bile tehlike olduğunu herkes bilmektedir. 2 metre derinlikten nehir gibi suyun fışkırdığı ilçede 5 katta neyin nesi oluyor..

Türkiye terör sarmalından kurtulmak için tüm mücadelesini yaparken İktidar partisi görünümlü kişiler Türkiyeyi ve AKP yi düşünmeden İmar Yolsuzluğu yapabiliyorlarsa bu konuda Halkın Tepkilerini Düşününüz..

Bu Haberden sonra Yalova Cumhuriyet başsavcılığı ve İçişleri bakanlığının soruşturma açması bekleniyor..

Şahsım 2009 dan beri hakimiyet haber olarak 2013 den beri Yalova da Araziler üzerinde dönen dolapları takip etmeye çalışıyoruz. Gerek gördüğümüzde ilgililere bu konuda yazılı bilgilerde vermekteyiz. Yalovanın rantı tüm yalovalıların olmalıdır..

Ramazan da halkın kaynaşması için İftar Çadırı açmayı beceremediklerini düşündüklerimizin  başka işlerle uğraştıklarını ibretle nefretle izliyoruz..

Tabii ki Fedai beyin yazdıkları iddiadır..İddialar İçişleri bakanlığı müfettişleri ve Cumhuriyet başsavcılığı tarafından soruşturularak gerçek olup olmadıkları tespit edilmelidir..

Biz Gazeteciler
Devlet hastanesinin alt kısmında inşaatlar için kimlerin neler aldığını da bilmektedir. Tarihi Meşe ağaçlarının katledilmesine kimlerin aracılığı ile göz yumulduğunu biliyoruz.

Kaynak;https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1746507375634183&set=a.1386860891598835.1073741828.100008248121278&type=3&theater

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: ih

Diğer HUKUK ve ADALET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.