Bugün: 22.04.2021

Çiftlikköy Gençliği İsyanlarda!.

Çiftlikköy Gençliği İsyanlarda!.
Ne Sözler Verildi Ne Yapıldı.01.03.2017 17:55
Görüntünün olası içeriği: ağaç, ayakkabılar ve açık hava
Yalovanın En Büyük İlçesi Çiftlikköyde Tek Halı saha Var. Bu Sahada Belediyenin
Görüntünün olası içeriği: ağaç, çim ve açık hava
Bir Önceki Belediye Başkanı Döneminde 2009 seçimlerine Kavuşturulmak İçin Plansız Bir Şekilde Alelacele Yapılan Saha İşlevini Kaybetmiş Durumda. Konu Hakkında Görüştüğümüz Gençler Sahanın Zemini Betonlaştı. Menisküslerimiz Yırtılıyor diyerek AKP nin  Spor İçin verdiği Sözler Nerede Sordular.
Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, bitki, çim, köprü ve açık hava
Sahanın Yıkılma Tehlikesinin Olduğunu Söyleyen Genler Yalovaya Maç Yapmaya Gidiyoruz. Üç Kat Daha Masraflı Oluyor Dediler.
Görüntünün olası içeriği: açık hava
Ak-Partinin Çok Maksatlı Spor Salonu ve Futbol Sahaları Sözleri Nerede Kaldı Diyen Gençler "Yoksa Çiftlikköy Belediyesi AKP nin Değil mi" Diye de Soruyorlar.

AKP İlçe Teşkilatının varlığı Yokluğu Belli Değil Diyen Gençler AKP li Bir Sorumlu Varsa Sözlerini Tutmalarını Bekliyoruz Dediler. Belediyeye Ait Olan Bu Sahanın Kuzey Tarafının ve Üstünün Kesinlikle Kapatılması ve Zeminin Yenilenmesi Gerektiğini Söyleyen Gençler Yetkilileri Göreve Çağırdı.

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer GENÇLİK ve SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.