Bugün: 02.03.2021

Tahliyeler Geçici Olarak Durduruldu!.

Tahliyeler Geçici Olarak Durduruldu!.
Uluslararası Güçler Boş Durmuyor. Halepte Bomba Patlattılar.16.12.2016 00:00

İNGİLİZ TETİKÇİLERİ "İSRAİL ve ABD" TAHLİYELERİ İSTEMİYOR

Müslüman Toplumların İki Fitnesi Yüzyıllardır Kullanılmış ve Müslüman Alemin Yaşadığı Coğrafya Sömürülmüştür.

Suriyede Sona Erdirilecek Mezhep Savaşından Sonra Müslüman Aleminin Mezhepleri Hayatlarından Çıkartacağından Korkan İngilizler Tetikçileri Vasıtasıyla Halepten Tahliyeleri Engellemeye Çalışıyor.

Halepte Savaşan 27 Tane Gurup Var. Bu Gurupların Tamamına Yakını Uluslararası İstihbarat Örgütlerinin Kontrolünde.

Allah İle Birlikte Hz. Muhammedi İlah Edinen EHL-İ SÜNNET ve Allah İle Birlikte Hz. Aliyi İlah Edinen EHL-İ ŞİA nın Savaşı Gibi Görünen Suriye Savaşı Dünya Değerlerine Göre Bitirilmesi Gerekiyor.

Müslümanlar Bir Taraftan İçlerindeki Bu İki Fitne İle Mücadele Etmesi Gerekirken Diğer Taraftan Sömürü Odaklarına Karşı Paktlar Oluşturmalı ve Etkinliğini Sergilemeliler. Suriye Savaşının Bitirilmesinden Sonra Eminim ki İran İçerisinde de Mezhepleri Sorgulayan Kitle Etkinliğini Artıracaktır.


Halepteki Tahliyeleri Engellemek İsteyen ve Özellikle Türkiye İle Rusyanın Başarısına Gölge Düşürmek İsteyen Karanlık Eller HALEP te Bomba Patlattılar..


Suriye Görüşmelerinin ASTANA ya Alınması ve Suriye Meselesinin Çözülmesini İstemeyen Güçler Ortalıkta Dikkat Etmek Lazım.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer ETKİNLİKLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.