Bugün: 27.05.2019

Müftüye Kumpas İddiası Büyüyor!.

Müftüye Kumpas İddiası Büyüyor!.
Zonguldak ın Merkez İlçesi Kozlunun Müftüsü Metin Aykut Menfaat Çetelerinin Kumpasıyla Kastamonuya Sürüldüğü İddia Ediliyor.16.02.2018 00:00
Zonguldak ın Merkez İlçesi Kozluda Bir Süredir Devam Eden cami tartışması Müftünün Kastamonu Müftü Yardımcılığına Atanmasıyla Sona erdiği bildiriliyor..

Zonguldak Pusula gazetesınde ""kozluda büyük eksiklik""Başlığıyla
67mercek gazetesinde ""kozluda müftüye kumpas""Başlığıyla verilen konu müftünün başka yere atanmasıyla skandala dönüşmek üzere.

Yerel gazetelerden ve Kozlulu vatandaşlardan Edindiğimiz Bilgilere Göre, Kozlu Kaymakamlığı ile kozlu müftülüğü arasında bir cami tartışması yaşanıyordu.  Bu sırada Müftünün başka Bir Yere Atanması Müftüye Kumpas İddialarını Doğrular bulunduğu iddia ediliyor.

Yerel gazetelerin Sıkıntıları dile getirmesi ve Müftünün başka bir yere tayin edilmesi olayda Rant meselesinin olabileceği ihtimalini doğurduğu iddia ediliyor. Yerel Gazetelerin yazdıkları doğru ise kamu gücü kullanılarak Müftünün başka bir yere atanması tam anlamıyla bir skandal olur.

Hakimiyet Haber olarak merak Ediyoruz; Zonguldak Valisi Tarafları Çağırıp Dinlemiş mi. Vali bu duruma neden müdahale etmedi. Yoksa Valiyi Aşan Bir Durum mu var.

Vekiller bu duruma neden müdahale etmemişler.

Eğer bir kumpas söz konusu ise Kozluyu bir süre daha yacağız demektir.

Olayların İçyüzünü Yerel Gazeteler daha iyi biliyor. Biz Onlardan Alıntı Yaparak Kamuoyuna Bir Duyuralım Dedik.

İnşaallah Birlikteliğimizi zedeleyecek bir durumla karşılaşmayız.

Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer ETKİNLİKLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.